gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SamuraJack napewno bez ter stegena chłop na ławe musi isć
0
@kamilop Jerzy Dudek Official
19 min ·
Mam nadzieje ze Barca przyjmie dzisiaj 4 , maja problemy , ukrywali to przez kilka lat ! Za rok może zagrają z Radomiakiem z Lidze Konferencji !
0
Dawać mi tu dudka na fame mma , !!
1
Online: 1517 Culés ile ludzi będzie o 21 ?
0
Zamieniamy dembele , depay, gavi, na messi ,suarez ,neymar a reszta zostaje jak jest według was byśmy wygrali dziś ?
0
@jareksk100 looz pytam czysto z ciekawosci u mnie wszystko okej :D
0
Panowie pytałem o to , ale ciekawy jestem możę ktoś zmienił zdanie lub nowe osoby odpowiedzą na pytanie czy według was samobójstwo to odwaga czy słabość ?
0
@gumaz frenkie wiadomo
1
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - Barcelona
Typ: De Jong 1 strzal celny
Kurs: 6.00
Bukmacher: BETFAN jakie macie zdanie na temat typu?
0
@mikiiki ja dziś za 130 wygrana 330 xd
0
@DaPidejpi jak sie mieszka w warszawie ? wczesniej mieszkałes na wsi czy też miasto ?
1
@Azi kaczynski pod domem ma baze wojskowa :)
0
@Nazio87 dawaj pod sejm i zrobimy zadyme posiedzimy 48 i pogadamy o meczu :)
1
@cescblaugrana95 no właśnie nawet jakby wyszłi kadrą b to człowiek sie cyka o naszych gwiazdorów P
0
@Peszko07 masz jakiś live?
0
@Herato też tak czuje , dynamo powalczy
0
@Roxi ja bym chciał onane :)
0
Panowie buraczki czy mizeria , mielony czy schabowy i @clyde czy @juliacicha ?
2
@kulek22 domy kurr domy !!
2
@Deviler moje zdanie jest proste janek zarobił sporo i potem troche już nie miał tego głodu co wczesniej, cieżko to widze
9
@David_Beckham ron oczywiste
0
@mrboom fajnie, że chłopaki dorobią 500 zł miesiecznie i tyle :)
2
Czerwona nota ktoś widział i poleca?
1
@PatrychoO na rambli będzie ?
2
Dekiert zostaw ty mi Messiego !
4
odwołana bo korupcja
1
@Mathew86 2022 @Janiama oby !!
0
@Bartosz85 urząd skarbowy już jedzie : :P
0
@Bartosz85 jakieś piwko jest teraz pite ?
0
@4drian0 kto? ....