gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
kto jutro sylwestruje na rambli ?
0
@Hanok tak jest :) super sport
1
@Nazio87 @Janiama
3
Komentarz usunięty
1
@dzagos @Przemek2323 on codziennie ogląda :P
0
Panowie co wam sprawia wiecej przyjemnosci, seks czy czytanie Rambli ?
0
@puyol_presidend5 poka swój prezes
2
@dawid16dkk lekarze z rambli to ocenią
1
Stoch swoje zrobił pora kończyć :)
0
@paweldunajecfcb pasażer z liam nesson, lub niepowstrzymany
0
@masq dałbym dembele za niego :D
0
@Jakub1513 fajny wątek ale kurde mało akcji niestety i średni ,
0
panowie jak oceniacie prace maszynisty , patrząc na to ile teraz ludzi skacze pod pociągi , czy po takim wypadku da sie normalnie życ ?
0
@FC1899Barca za top 3 byśmy mieli hallanda :) nawet dać za niego 300 baksów D
0
@Rewolucja123 ile na klatę?
1
@Mamrotek22 lubisz darta?
0
@Messiah10 mam nadzieje że , nie ukradłes nić @clyde
0
@mindbender84 to wina @Przemek2323
0
@karolp1593 opowiedz o tym przyjacielu ?
0
@Luciano99 to dobrze czy żle ?
0
Panowie jaki macie kontakt z rodzenstwem dobrze żyjecie czy dymy ?
0
@klopx a jak ci powiem że , 2022 to będzie twój rok uwierzysz?
2
@MesQueUnClub_87 jakby porwali @MesQueUnClub96 jak w człowieku w ogniu to byś go chciał uwolnic ?
0
@krajana zagranicą super hajs u nas to raczej lipa
7
ale mecz w darta :)
0
@CZaras bo moc bez borasa to nie moc :)
2
@Bocheno1 gyrosa już niema?
0
@Nazio87 roko top ?
0
@clyde jakie jest twoje zdanie , stanowisko na temat trenera kadry, chcemy je poznac poniewaz miałas wysokie miejsce w złotej pilce :D
1
@Karzel dlatego warto zaspiewac emigrowałem