1

@Przemek2323 jest coś lub ktoś kogo bardziej nienawidzisz niż pisu ?

0

@clyde jakbyś była trenerem Igi co byś jej doradziła ?

0

@mekston to byl główny argument czemu zagralem collins

0

@DonAndrzejos możesz jakieś argumenty :D

0

dobra panowie Iga wygra czy nie wygra ?:P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Bunk420 nie no , żona najmana sie niemiesza do niczego to tylko tatus

0

@sokot sie okaże , że nikt nie zaszczepiony

1

@Cadafaz jaki zestaw kibica do tego meczu herbatka , piwko ?

0

@Cadafaz ja czuje teraz 3 sety dla ruska ;P kurde

0

@mateusz33 lunety znajdę was nawet w nocy

1

@VegetaPolska powodzenia ziom ,

2

@anton95 szacunek :)

1

Panowie jeśli można spytać , jestem ciekaw ile tu osób ma kobiete a ile niema , oczywiscie facet sie nie liczy i jak wam lepiej z kobietą czy bez?

0

@DaPidejpi mam pytanie co robisz w tym momencie, a jak zapytasz a co cie to kolego tak interesuje , powiem poprostu pytam :P

0

ile ludzi gotowych do wojny posiada Rambla, czy mamy tu jakiegoś snajpera . sapera ? czy wszyscy uciekaja ?

0

@bartas97 @clyde na bramce i jazda !!

0

@bartas97 jak myslisz reprezentacja rambli by wygrała z komorami ?

1

@Kubax96 w upał to zimne piwko ;P

1

@Piorun według mnie ona ma dicka, :D

0

Ktoś by chciał isć z kanepi na kolacje z was?

1

@adi7adi8 byłem pierwszy :D

1

miała 40 :0 i po 40 xD

1

@AllBundy tak i nie, bo pasuje żeby chłop zamoczył już , ale jak mu dobrze to spoko

2

@MesQueUnClub96 Saba ma dicka !

0

@Janiama hurkacz vs janowicz , iga vs radwanska w top formie kto wygrywa wedlug ciebie ?

0

@bartekvisca serio aż tyle rata

0

Emocje od nowa ;P

1

Zrobiła to , zrobiła !

1

@Pogbadopiero jak dorosną to zobaczą , teraz tata i mama wszystko zapewnią potem okrutna rzeczywistosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?