gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Przemek2323 jest coś lub ktoś kogo bardziej nienawidzisz niż pisu ?
0
@clyde jakbyś była trenerem Igi co byś jej doradziła ?
0
@mekston to byl główny argument czemu zagralem collins
0
@DonAndrzejos możesz jakieś argumenty :D
0
dobra panowie Iga wygra czy nie wygra ?:P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Bunk420 nie no , żona najmana sie niemiesza do niczego to tylko tatus
0
@sokot sie okaże , że nikt nie zaszczepiony
1
@Cadafaz jaki zestaw kibica do tego meczu herbatka , piwko ?
0
@Cadafaz ja czuje teraz 3 sety dla ruska ;P kurde
0
@mateusz33 lunety znajdę was nawet w nocy
1
@VegetaPolska powodzenia ziom ,
2
@anton95 szacunek :)
1
Panowie jeśli można spytać , jestem ciekaw ile tu osób ma kobiete a ile niema , oczywiscie facet sie nie liczy i jak wam lepiej z kobietą czy bez?
0
@DaPidejpi mam pytanie co robisz w tym momencie, a jak zapytasz a co cie to kolego tak interesuje , powiem poprostu pytam :P
0
ile ludzi gotowych do wojny posiada Rambla, czy mamy tu jakiegoś snajpera . sapera ? czy wszyscy uciekaja ?
0
@bartas97 @clyde na bramce i jazda !!
0
@bartas97 jak myslisz reprezentacja rambli by wygrała z komorami ?
1
@Kubax96 w upał to zimne piwko ;P
1
@Piorun według mnie ona ma dicka, :D
0
Ktoś by chciał isć z kanepi na kolacje z was?
1
@adi7adi8 byłem pierwszy :D
1
miała 40 :0 i po 40 xD
1
@AllBundy tak i nie, bo pasuje żeby chłop zamoczył już , ale jak mu dobrze to spoko
2
@MesQueUnClub96 Saba ma dicka !
0
@Janiama hurkacz vs janowicz , iga vs radwanska w top formie kto wygrywa wedlug ciebie ?
0
@bartekvisca serio aż tyle rata
0
Emocje od nowa ;P
1
Zrobiła to , zrobiła !
1
@Pogbadopiero jak dorosną to zobaczą , teraz tata i mama wszystko zapewnią potem okrutna rzeczywistosc