0

@karci0 100 % to dugie :) teraz dużo ludzi ma problemy i fajnie , że korzystaja

0

@FC1899Barca dostęp do broni zrobią i jakiś świr wpadnie na ramble i nas pyk :) gospodarczo spoko ale inne sprawy to tragedia

1

@MESSIah16 ciekawe ale chyba , na szczyt już nie zajdzie :) ale Top

1

@Bunk420 Del potro też wraca !

0

Pany według was Walka alanik vs Denis skończy się w 1 rundzie?

0

@draxidox znasz Denisa i Tysona z elany?

1

@Kacper1998 bardzo mądre szacun pozdro :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Online: 4288 Culés Dawać pod sejm !

4

Atmosfera w klubowych biurach jest bardzo hałaśliwa, z wideorozmami i odbieraniem telefonów. "Jeśli Griezmanna odejście zostało sfinalizowane o 23:58, to w przypadku Dembélé możemy pobić ten rekord." - żartują w klubie. [porteranunez
Widze wesoło tam

1

@Bunk420 zawalisty film d

0

@Piotr,1985 bo napisałes dwa razy 3 bułki :D

11

@Yiamuiaijahaima nie było, dzięki za info

3

@DonAndrzejos śpisz na brzuchu czy na boku?

4

@ElPonczato Rambla jej mówi Nara

0

@patrykzmc2000 psg sie musi wzmocnić przed madrytem :D

4

@BulaKG to nie jest kraj dla starych ludzi kozak

1

Panowie kto zawiezie dembele na lotnisko ktoś ma czas ?

0

@Pressinho good

0

@Pogba kogo z tej trójki nie lubisz Jaś kapela, Najman, burmistrz wieluniu?

0

Panowie co na śniadanie , jak ktoś pije browar prosze sie pochwalić :)

2

Człowiek jest tylko mocny w stosunku do drugiego człowieka w pyskówkach, w przekomarzankach...Swoją wartość często opiera na materii, która przecież jak wiadomo - a to w górach tu najlepiej widać - jest po prostu tymczasowa. Zresztą jak i sam człowiek." - Tomasz Mackiewicz.



30 stycznia 2018 r. to oficjalna data śmierci Czapkinsa. Cześć Jego pamięci.

2

Panowie do jakiej piosenki mieliście pierwszy taniec , lub macie zamiar mieć ?

0

Ratajski jazda! Będzie ciężko, ale Barca z psg też było, niemożliwe

0

@Cvzx eh to już trza mieć jaja i grać :P

3

złapany set Barty po 5.10 kurs pieknie a było 15 ale to przy 1:5 człowiek mial cykora xd

0

@Piorun jakbyś nie postawił by wzieła 6:3 6:2 xd

0

@dzagos ładna brameczka

0

@kolomen2 ratajski przegra graj za dom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?