gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 100 % to dugie :) teraz dużo ludzi ma problemy i fajnie , że korzystaja
0
@FC1899Barca dostęp do broni zrobią i jakiś świr wpadnie na ramble i nas pyk :) gospodarczo spoko ale inne sprawy to tragedia
1
@MESSIah16 ciekawe ale chyba , na szczyt już nie zajdzie :) ale Top
1
@Bunk420 Del potro też wraca !
0
Pany według was Walka alanik vs Denis skończy się w 1 rundzie?
0
@draxidox znasz Denisa i Tysona z elany?
1
@Kacper1998 bardzo mądre szacun pozdro :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Online: 4288 Culés Dawać pod sejm !
4
Atmosfera w klubowych biurach jest bardzo hałaśliwa, z wideorozmami i odbieraniem telefonów. "Jeśli Griezmanna odejście zostało sfinalizowane o 23:58, to w przypadku Dembélé możemy pobić ten rekord." - żartują w klubie. [porteranunez
Widze wesoło tam
1
@Bunk420 zawalisty film d
0
@Getek https://www.google.pl/search?q=barcelona+bluza+bez+kaptura&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiGwbuN3dv1AhWRzosKHfVmAkQQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1536&bih=754&dpr=1.25#imgrc=EZcKzxxC2abfvM
0
@Piotr,1985 bo napisałes dwa razy 3 bułki :D
11
@Yiamuiaijahaima nie było, dzięki za info
3
@DonAndrzejos śpisz na brzuchu czy na boku?
4
@ElPonczato Rambla jej mówi Nara
0
@patrykzmc2000 psg sie musi wzmocnić przed madrytem :D
4
@BulaKG to nie jest kraj dla starych ludzi kozak
1
Panowie kto zawiezie dembele na lotnisko ktoś ma czas ?
0
@Pressinho good
0
@Pogba kogo z tej trójki nie lubisz Jaś kapela, Najman, burmistrz wieluniu?
0
Panowie co na śniadanie , jak ktoś pije browar prosze sie pochwalić :)
2
Człowiek jest tylko mocny w stosunku do drugiego człowieka w pyskówkach, w przekomarzankach...Swoją wartość często opiera na materii, która przecież jak wiadomo - a to w górach tu najlepiej widać - jest po prostu tymczasowa. Zresztą jak i sam człowiek." - Tomasz Mackiewicz.
30 stycznia 2018 r. to oficjalna data śmierci Czapkinsa. Cześć Jego pamięci.
2
Panowie do jakiej piosenki mieliście pierwszy taniec , lub macie zamiar mieć ?
0
Ratajski jazda! Będzie ciężko, ale Barca z psg też było, niemożliwe
0
@Cvzx eh to już trza mieć jaja i grać :P
3
złapany set Barty po 5.10 kurs pieknie a było 15 ale to przy 1:5 człowiek mial cykora xd
0
@Piorun jakbyś nie postawił by wzieła 6:3 6:2 xd
0
@dzagos ładna brameczka
0
@kolomen2 ratajski przegra graj za dom