gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatriBarca https://wiadomosci.onet.pl/lublin/inwazja-rosji-na-ukraine-atak-rakietowy-15-km-od-granicy-z-polska/6p3nqsm?utm_source=tw_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb
4
Wojciech Szewko
@wszewko
Kliczko poinformował, że Kijów jest okrążony
0
@QQL5 https://x.com/AlArabiya_Brk 21 mln na twiterku :)
3
Rosja ostrzega, że odpowiedzialni za transfer zachodniego uzbrojenia na Ukrainę będą na celowniku
0
@lukaszbarca15 chcialbym zeby pluton egezukucyjny z rambli, putina i łukaszenke zastrzelił
13
@tomek8756 zrób to dla nas i bierz sie za nią :)
0
@wuwunio92 ja z rzeszowa , szefie pochwal sie jaka miejscowsc :D
1
0
@AmigoBlancos będzie win ?
0
@paweldunajecfcb ja 80 km od granicy i spokój, ale samoloty co chwilę
1
@MesQueUnClub96 poprawił sie potem :)
0
Sebastian Szymański w I składzie na mecz z Chimkami. Seba uciekaj z tegó gowna
17
@Hubsao według mnie bardzo dużo z nich by broniło :)
0
@Seledynowy jaki rejon rze jesteś?
12
NATO aktywuje Siły Bardzo Wysokiej Gotowości (ang. Very High Readiness Joint Task Force – VJTF), czyli tzw. szpicę NATO -
@McFaul
.
7
@MESSIah16 ja jestem zdania że całe , nato wtedy ruszy i usa i niestety europa boleśnie to przeżyje ale rosja zniknie raz na zawsze.
16
5
Zgodnie ze stanem na godz. 15:00, Rosja straciła 80 czołgów, 516 pojazdów opancerzonych i 10 samolotów. Zginęło 2800 żołnierzy - @IAPonomarenko.
0
@dorkizos też w to nie wierzę, dlaczego? Bo jak zajmie Polskę to potem może zająć wszystko, więc musi być sojusz nato jeden za wszystkich
1
@damian16161212 ja z rzeszowa szefie jest loozik nie panikuj !
1
@MesQueUnClub_87 Usa + nato = koniec putina tylko , przed śmiercią putin rozwali pól europy
0
1
@aleksandrowielki jak nas tkną to już całe nato ruszy i USA, uwierz ja w to wierzę, Rosja zniknie my też ale takie życie
0
@Mati90fcb ten deszcz był lekki czy mocny, wyspałeś się?
1
@Janiama przyjacielu , na oko za ile idziesz spać ?
0
@Azi jest jakieś piwko do meczu?
3
@Faun waleczny naród !
2
@vangoor jak putin uderzy na nas, to wtedy całe nato ma obowiazek ruszyć i sie przekoanamy co to nato jest warte :)
0
@LambiPL nie moge juz :D najwyzej pójde na odpoczynek
2
@Mateonvious @BART97 siedzi cichutko