gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho lubisz piwo ?
1
@MesQueUnClub96 rzuciłes kiedys 180 lub 9 lotke ?
1
@kryhaa ja właśnie zle znosze kace dawniej to marzenie im człowiek starszy to lipa :d
0
@Kurkmen zawalczybyls na fame np za 50 koła z paramaxilem ?
0
@kryhaa tak ma być baw sie ziomek, jutro kac ale takie zycie
0
Panie i panowie jakie plany na wieczór ?
1
@Colin94 będzie zimna 100 pro
1
Szansa na 3 miejsce olbrzymia ! bo stoch tu skacze super
3
@Krychaaa10 ciesz sie bo to piękny wiek
0
@Janiama będziesz sledził przylot bidena do polski ? o 14 ma byc
0
@mcsarna na cda masz wszystkie odcinki
1
@MesQueUnClub96 łokietek top ?
1
@MesQueUnClub96 co dziś ogladasz darta czy kadre ?
0
@agaFCB a jakiś napój rano woda z cytryna?
0
@Culers dlatego pracuje na rano potem mam czas, tragedia życie jest krótkie grile wypady, są potrzebne
0
Jakie macie ulubione śniadanie?
0
@Mixtape ile masz do pracy km?
0
@VamoSBarca88 a jakieś życie znajomi wypady masz czas?
0
Panowie co na obiad ?
0
@tomek8756 i jaki plan na dzień masz przyjacielu ?
2
@Jackazz nie masz czego sie bać, ja mam pare kont na innych bukach i zawsze im wysyłam dowód z dwoch stron i maja dane i nic to samo koledzy.
1
@Gavinho jest piwero ?
1
@MesQueUnClub96 uszereguj swoje top 3 sportów , dart, f1, piłka nozna ?
5
@paweldunajecfcb who needs paweldunajecfcb?
0
@Odcinkowy było 10 razy już styknie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheNekro94 ok to pozdro
0
@TheNekro94 jakby zamkneli cie w toalecie w galeri która jest nie czynna , jakbys obejrzał klasyk , nie masz przy sobie telefonu ?
1
Panowie jaki macie rytułał na klasyk piwko i pizza zamawiacie , lub whisky i burgery ?
0
Rutkowski pojechał na Ukraine , także krzysztof zrobi tam rozpiernicz