0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Messibestplayerintheworld sergi roberto za ten rajd dostał nowy kontrakt :D

0

Warszawa w Pigułce


·

Uwaga! Na stacji metra znaleziono znaczną sumę pieniędzy! Policja poszukuje właściciela.
Ktoś zgubił ?

0

@Janiama a jak zdrowie byku , jest szansa że wrócisz do sportu ?

0

@Janiama Raducanu mogła by być twoja córka ?

0

jest jakaś kwota pieniedzy która sprawi , żebyscie nie oglądali harrego ?

0

@BartqRKO policja jak zwykle pierwsza jak pije piwko i mandacik a tutaj ich niema ;)

0

@BartqRKO wszystko zależy jaki to kozak ten na filmie to jakieś dziecko , na strzała gorzej jakbym go uderzył i by sie uderzył o krawęznik i ide do paki.

2

Po czwartkowych (21.04) wybuchach w kopalni Pniówek w Pawłowicach sztab podjął decyzję o odstąpieniu od akcji poszukiwawczej siedmiu zaginionych górników. Zdecydowano też, że ze względów bezpieczeństwa ta część kopalni zostanie odizolowana od reszty zakładu. Rip *

0

@clyde będziesz grać w gry przed snem?

0

Panowie jakbyscie wygrali dużo kasy to , pamietalibyscie o przyjaciołach z rambli ?

0

@Medium co na ognisku zjesz dobrego?

0

Wiadomo że, rambla wie wszystko więc pytanie brzmi czy Andrzej Lepper popełnił samobójstwo?

2

@bartekvisca wiadomo że tak , nawet nie trzeba mieszkac jedziesz na jakiś czas i masz siano na życie.

0

@taris a Rambla przez kogo założona ?

0

już 4 górników zmarło a może byc wiecej ofiar masakra

0

Jakie macie zdanie na temat pracy w górnictwie, widzę znowu wstrząs i 3 górników szukają? Dwa ciała znalezione....

1

@Rekker niestety srednio to widze

7

@Jacu327 koksu sie ledwo rusza i nic nie trenuje, a robur juz 2 lata wiec robur to bierze .

0

na valencie dziś kurs 7 ktoś stawia dom ?

7

Jan Blachowicz

15 min ·

Do bydlaka, który ukradł mój samochód.

Dużo namieszałeś na ostatniej prostej przygotowań do walki. W samochodzie znajdował się sprzęt, niezbędny do górskiego campu. Miałem na niego jechać tuż po treningu. Zamiast spokojnej głowy i szlifowania formy muszę siedzieć na policji, załatwiać sprawy urzędowe i kombinować co robić teraz. Bardzo solidne „dziękuję” gnoju.

Możesz jeszcze się zreflektować, zaparkować samochód i dać cynk gdzie trzeba.

0

Panowie jakby moderacja pozwoliła wam dożywotnio zbanować, jednego użytkownika kto by to był?

0

@OsamaDembele jak wyniki ankiety?

0

@skakun95 możesz przybliżyć co się dzieje

0

@AFA90 na co wydasz sianko ?

11

Lata 90. Czas, gdy wstawało się z rana, jadło szybko śniadanie i leciało pod blok. Chodziło się od drzwi do drzwi, pytało czy wyjdzie Michał, Kacper...

Przesiadywało się na trzepaku, potem grało w piłkę, a po południu szło się do bazy za garażami. Nie obchodził nas internet, nie interesowały lajki na Instagramie. Jaraliśmy się, gdy mama dała nam 5 zł na cały dzień. Mogliśmy kupić za to kilka lodów pałeczek i jeszcze starczało na chipsy za 50 groszy. Do domu wracaliśmy wieczorem, wymęczeni. Szło się spać, a nie do nocy siedziało wpatrzonym w smartfona.

Tak, brakuje mi tych czasów. Ale cieszę się, że mogłem je przeżyć.

1

@MesQueUnClub96 na wynos czy na miejscu?

1

@SteuerFreiMoney to baw sie ziom , kupie ci fajki jak cie spotkam

1

Panowie ilu z was kurzy fajki, i czy jest szansa że , przestaniecie ?

1

@OsamaDembele miało cie nie być?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?