gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Messibestplayerintheworld sergi roberto za ten rajd dostał nowy kontrakt :D
0
Warszawa w Pigułce
·
Uwaga! Na stacji metra znaleziono znaczną sumę pieniędzy! Policja poszukuje właściciela.
Ktoś zgubił ?
0
@Janiama a jak zdrowie byku , jest szansa że wrócisz do sportu ?
0
@Janiama Raducanu mogła by być twoja córka ?
0
jest jakaś kwota pieniedzy która sprawi , żebyscie nie oglądali harrego ?
0
@BartqRKO policja jak zwykle pierwsza jak pije piwko i mandacik a tutaj ich niema ;)
0
@BartqRKO wszystko zależy jaki to kozak ten na filmie to jakieś dziecko , na strzała gorzej jakbym go uderzył i by sie uderzył o krawęznik i ide do paki.
2
Po czwartkowych (21.04) wybuchach w kopalni Pniówek w Pawłowicach sztab podjął decyzję o odstąpieniu od akcji poszukiwawczej siedmiu zaginionych górników. Zdecydowano też, że ze względów bezpieczeństwa ta część kopalni zostanie odizolowana od reszty zakładu. Rip *
0
@clyde będziesz grać w gry przed snem?
0
Panowie jakbyscie wygrali dużo kasy to , pamietalibyscie o przyjaciołach z rambli ?
0
@Medium co na ognisku zjesz dobrego?
0
Wiadomo że, rambla wie wszystko więc pytanie brzmi czy Andrzej Lepper popełnił samobójstwo?
2
@bartekvisca wiadomo że tak , nawet nie trzeba mieszkac jedziesz na jakiś czas i masz siano na życie.
0
@taris a Rambla przez kogo założona ?
0
już 4 górników zmarło a może byc wiecej ofiar masakra
0
Jakie macie zdanie na temat pracy w górnictwie, widzę znowu wstrząs i 3 górników szukają? Dwa ciała znalezione....
1
@Rekker niestety srednio to widze
7
@Jacu327 koksu sie ledwo rusza i nic nie trenuje, a robur juz 2 lata wiec robur to bierze .
0
na valencie dziś kurs 7 ktoś stawia dom ?
7
Jan Blachowicz
15 min ·
Do bydlaka, który ukradł mój samochód.
Dużo namieszałeś na ostatniej prostej przygotowań do walki. W samochodzie znajdował się sprzęt, niezbędny do górskiego campu. Miałem na niego jechać tuż po treningu. Zamiast spokojnej głowy i szlifowania formy muszę siedzieć na policji, załatwiać sprawy urzędowe i kombinować co robić teraz. Bardzo solidne „dziękuję” gnoju.
Możesz jeszcze się zreflektować, zaparkować samochód i dać cynk gdzie trzeba.
0
Panowie jakby moderacja pozwoliła wam dożywotnio zbanować, jednego użytkownika kto by to był?
0
@OsamaDembele jak wyniki ankiety?
0
@skakun95 możesz przybliżyć co się dzieje
0
@AFA90 na co wydasz sianko ?
11
Lata 90. Czas, gdy wstawało się z rana, jadło szybko śniadanie i leciało pod blok. Chodziło się od drzwi do drzwi, pytało czy wyjdzie Michał, Kacper...
Przesiadywało się na trzepaku, potem grało w piłkę, a po południu szło się do bazy za garażami. Nie obchodził nas internet, nie interesowały lajki na Instagramie. Jaraliśmy się, gdy mama dała nam 5 zł na cały dzień. Mogliśmy kupić za to kilka lodów pałeczek i jeszcze starczało na chipsy za 50 groszy. Do domu wracaliśmy wieczorem, wymęczeni. Szło się spać, a nie do nocy siedziało wpatrzonym w smartfona.
Tak, brakuje mi tych czasów. Ale cieszę się, że mogłem je przeżyć.
1
@MesQueUnClub96 na wynos czy na miejscu?
1
@SteuerFreiMoney to baw sie ziom , kupie ci fajki jak cie spotkam
1
Panowie ilu z was kurzy fajki, i czy jest szansa że , przestaniecie ?
1
@OsamaDembele miało cie nie być?