gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@batoon rekord?
5
Panowie jakby @Janiama bił się na fame mma z el Jarkiem ,to na trybunach była by zadyma rambla vs kafejka ?
0
@masq 14 emerytura i
1
Widzieliście już, reklame na rambli że homelandrowi odbiło xd
2
@BellaCiao pracujesz na Rambli ?
0
@Joe_Pesci mówiłem byczki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coś się nie zgadza ,że teraz main event potem denis pewnie jakieś dymy
0
Pewnie wejście denisa do ringu będzie miało wieksze emocje niz walki :P
0
80 baksów za de jonga , Czy rambla jest na tak ?
1
@Rekker trzeba to brać .
0
@Joe_Pesci ważenie nagrali po rundkach
1
@Ali3231 nie było ich wczoraj na ważeniu , po kibole stali pod halą wiec cos jest na rzeczy,
0
@matirix20 @kris81 no ja tez tak mysle , dlatego czekam do wieczora z wykupem ppv ciul wie co będzie .
0
@Kurkmen slyszałes, ze walka załecki kubiszyn zagrożona przez kiboli lechi gdansk ?
2
@Dzemix111 zdradzić shakire to jak zdradzic ramble na kafejke
0
@okiemtypera_lucaxx95 klasa nie miałem jaj ale szacun :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 czemu myslisz ze strzela ?
0
@mrboom kozacko ja zawsze
1
@gorgota walczy mega taktycznie ,i ma spore umiejętności wypowiedz o pudzianie straszna zazdrości ,ale kolecki by wygrał z Materla moje zdanie .
0
Panowie wasze pierwsze słowa u dentysty to dzień dobry czy proszę znieczulenie ?
0
Panowie widział ktoś mecz kasaktiny powalczy ?dziś
0
@Gibbon_FCB nie wiadomo z czego to wynika,
0
@tristan87 jest juz sezon tam wszystko otwarte ?
0
@Medium co masz postawione w meczu byku ?
0
@Nazio87 podoba ci się klimat Sandomierza?
1
@Medium ty byczku już wygodnie sie rozwal :D i oglądaj :D
1
@Kapitan hawk over 3.5 seta :) Zaklad o racje :P
0
@Barca_Big_Moment komu kibicujesz ?:)
0
@Janiama gotowy na el clasico tenisa ?