1

@batoon rekord?

5

Panowie jakby @Janiama bił się na fame mma z el Jarkiem ,to na trybunach była by zadyma rambla vs kafejka ?

0

@masq 14 emerytura i

1

Widzieliście już, reklame na rambli że homelandrowi odbiło xd

2

@BellaCiao pracujesz na Rambli ?

0

@Joe_Pesci mówiłem byczki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś się nie zgadza ,że teraz main event potem denis pewnie jakieś dymy

0

Pewnie wejście denisa do ringu będzie miało wieksze emocje niz walki :P

0

80 baksów za de jonga , Czy rambla jest na tak ?

1

@Rekker trzeba to brać .

0

@Joe_Pesci ważenie nagrali po rundkach

1

@Ali3231 nie było ich wczoraj na ważeniu , po kibole stali pod halą wiec cos jest na rzeczy,

0

@matirix20 @kris81 no ja tez tak mysle , dlatego czekam do wieczora z wykupem ppv ciul wie co będzie .

0

@Kurkmen slyszałes, ze walka załecki kubiszyn zagrożona przez kiboli lechi gdansk ?

2

@Dzemix111 zdradzić shakire to jak zdradzic ramble na kafejke

0

@okiemtypera_lucaxx95 klasa nie miałem jaj ale szacun :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 czemu myslisz ze strzela ?

0

@mrboom kozacko ja zawsze

1

@gorgota walczy mega taktycznie ,i ma spore umiejętności wypowiedz o pudzianie straszna zazdrości ,ale kolecki by wygrał z Materla moje zdanie .

0

Panowie wasze pierwsze słowa u dentysty to dzień dobry czy proszę znieczulenie ?

0

Panowie widział ktoś mecz kasaktiny powalczy ?dziś

0

@Gibbon_FCB nie wiadomo z czego to wynika,

0

@tristan87 jest juz sezon tam wszystko otwarte ?

0

@Medium co masz postawione w meczu byku ?

0

@Nazio87 podoba ci się klimat Sandomierza?

1

@Medium ty byczku już wygodnie sie rozwal :D i oglądaj :D

1

@Kapitan hawk over 3.5 seta :) Zaklad o racje :P

0

@Barca_Big_Moment komu kibicujesz ?:)

0

@Janiama gotowy na el clasico tenisa ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?