gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub08 chodzi na kobiety z @MesQueUnClub96
1
@MesQueUnClub96 ty cały dzien rambla i mecze , kiedy czas na kobiety i prace ?
0
@albi wkurzysz sie np jak ktoś ci da 600 za pare? jak do tego będziesz podchodził ? ja myśle ogólnie dac 700 za pare
0
Panowie ile według was sie daje do koperty za pare (pytam poważnie ), np wesele kolegi ?
0
@TheBigShow czy kolezanka jest wolna ?
0
Prawie pięć promili alkoholu w organizmie miała 15-latka, którą nieprzytomną znaleziono na pomoście w Ostrowie Wielkopolskim. Dziewczyna trafiła do tamtejszego szpitala. Jej stan jest określany jako ciężki, jest wentylowana mechanicznie.
0
@RobiS gdzie tak fajnie ?
0
Dzisiejsza (28.06) sytuacja w Głubczycach w woj. opolskim, nad którymi ok. godz. 10:00 przeszła nawałnica z ulewnymi opadami deszczu. Na terenie gminy doszło do licznych podtopień i zalań. Więcej nagrań znajdziecie w artykule z lokalnego serwisu, który podlinkowałem w pierwszym komentarzu.
0
@Archie 2100 ale przekazuje @MesQueUnClub96
1
@Tollusiek były górki jakieś ?
25
@jakub1906 syn Borka to czyta ,opanuj się
0
Co zajadacie w upały ?
1
@clyde Video na dniach sokołowa :D
3
@FC1899Barca strzelać !!
0
Panowie były u was panie na kawalerskich ?
0
@kkbarca był płacz ?
0
Panowie największa afera na rambli odkąd tutaj jesteście to ?
1
Kojarzy ktoś z was strzelaninę w Magdalence według was ,bandyci mieli info że ,będzie nalot?
0
Fryzjer obecnie jest w pierdlu?
0
@Isso89niewinny jestes?
0
Stanooooowski !!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Xxxbarca4ever wszyscy na pozycjach
1
Czy rambla już wydała wyrok na Czesia ?
1
@GCBW olimp w ogniu, londyn w ogniu
0
@marcin62 ludzie co pracuja na drodze to dopiero mają ziomek przesrane, od asfaltu
3
ządowe Centrum Bezpieczeństwa
13 min ·
❗️Uważajcie podczas wypoczynku nad wodą. Tylko wczoraj utopiło się aż 9️⃣ osób❗️
0
Panowie załecki czy kubiszyn ?
0
Co chwilę artykuły że pociąg śmiertelnie potrącił człowieka ,według was odwaga wejść pod pociąg czy słabość ?
0
@mmaciass czemu takie dziwne jak chłop rozbity i ma swoje lata?