gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@LionelM95 pytanie czemu tak długo nie pity ..
0
@RivaldoVitorBorba trójkąt vinicus,casemiro,i Jaś kapela
0
@MesQueUnClub96 rzuciłeś kiedyś 180?
1
@MrPGG można się napić
2
@patrix211 a jakbyś miał zaraz sprawdzian z matmy?
0
@michal26 na pewno lodowate kąpiele pomogą
0
@Janiama byczku wygramy dziś?
0
Wygramy ,zwyciężymy
1
@wojopancer byku miałem z polaka 2
4
@Mario96w a jak na schodach jest ernesto Valverde i klęczy ?
0
Panowie tak serio zacina się ,w windzie @BarcaInfo i @juliacicha kogo bardziej chcecie uwolnić ?
0
@AdamaTraore załatw to po męsku ,zrób spacer tam
1
Panowie rambla tej nocy nie zasnie?
0
@Medium można spytać co takiego ?
0
@Oskar00 gdzie tak pada prezes?
0
@pluszek tak jest ,właśnie i pewnie alkohol w butelce coli
0
Już komentarze ,żeby zmienić trenera i kto przyjdzie Hajto ?
4
Nie żyje 35-letni mężczyzna, jeden z czterech górników, którzy w środę zostali przysypani węglem na terenie kopalni w Bogdance (woj. lubelskie). Pozostali poszkodowani są już na powierzchni, dwóch przewieziono do szpitala - podała mł. asp. Izabela Zięba z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.
Straszna praca
0
Jak poinformował niedawno niemiecki dziennik „Bild”, monachijczycy złożyli pierwszą oficjalną ofertę za Sadio Mane – 25 mln euro kwoty podstawowej plus kolejne 5,5 mln euro w bonusach. Liverpool nie przyjął jednak oferty, ale mistrzowie Niemiec nie zamierzają odpuszczać! xd
2
@Comentateiro kup dla całej rambli
0
@gaucho104 a ty byczku do kościoła chodzisz ?
0
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-06-07/slupia-pijany-policjant-spowodowal-smiertelny-wypadek-jest-nagranie/?ref=aside_najnowsze Policjant na gazie ,masakra zobaczcie film .
1
@marcin62 idź robić dymy
0
@draxidox zawsze powód dziwi ,bo jak umrze to dostanie 25 lat,i co z tego życia
1
Atak nożownika przed bramą wjazdową do zakładów Orlen w Płocku (woj. mazowieckie). Sprawca ranił ochroniarza, który trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Atak-nozownika-w-Orlenie.-Ochroniarz-zakladu-ciezko-ranny.-Sprawca-byl-w-kamizelce-taktycznej
0
@okiemtypera_lucaxx95 odpocznij majster ,ty zawsze na posterunku
0
Panowie jak spędzacie czas na weselu taniec ,jedzenie ,alkohol czy sam alkohol?
1
@batoon rekord?
5
Panowie jakby @Janiama bił się na fame mma z el Jarkiem ,to na trybunach była by zadyma rambla vs kafejka ?
0
@masq 14 emerytura i