20

@LionelM95 pytanie czemu tak długo nie pity ..

0

@RivaldoVitorBorba trójkąt vinicus,casemiro,i Jaś kapela

0

@MesQueUnClub96 rzuciłeś kiedyś 180?

1

@MrPGG można się napić

2

@patrix211 a jakbyś miał zaraz sprawdzian z matmy?

0

@michal26 na pewno lodowate kąpiele pomogą

0

@Janiama byczku wygramy dziś?

0

Wygramy ,zwyciężymy

1

@wojopancer byku miałem z polaka 2

4

@Mario96w a jak na schodach jest ernesto Valverde i klęczy ?

0

Panowie tak serio zacina się ,w windzie @BarcaInfo i @juliacicha kogo bardziej chcecie uwolnić ?

0

@AdamaTraore załatw to po męsku ,zrób spacer tam

1

Panowie rambla tej nocy nie zasnie?

0

@Medium można spytać co takiego ?

0

@Oskar00 gdzie tak pada prezes?

0

@pluszek tak jest ,właśnie i pewnie alkohol w butelce coli

0

Już komentarze ,żeby zmienić trenera i kto przyjdzie Hajto ?

4

Nie żyje 35-letni mężczyzna, jeden z czterech górników, którzy w środę zostali przysypani węglem na terenie kopalni w Bogdance (woj. lubelskie). Pozostali poszkodowani są już na powierzchni, dwóch przewieziono do szpitala - podała mł. asp. Izabela Zięba z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Straszna praca

0

Jak poinformował niedawno niemiecki dziennik „Bild”, monachijczycy złożyli pierwszą oficjalną ofertę za Sadio Mane – 25 mln euro kwoty podstawowej plus kolejne 5,5 mln euro w bonusach. Liverpool nie przyjął jednak oferty, ale mistrzowie Niemiec nie zamierzają odpuszczać! xd

2

@Comentateiro kup dla całej rambli

0

@gaucho104 a ty byczku do kościoła chodzisz ?

1

@marcin62 idź robić dymy

0

@draxidox zawsze powód dziwi ,bo jak umrze to dostanie 25 lat,i co z tego życia

1

Atak nożownika przed bramą wjazdową do zakładów Orlen w Płocku (woj. mazowieckie). Sprawca ranił ochroniarza, który trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Atak-nozownika-w-Orlenie.-Ochroniarz-zakladu-ciezko-ranny.-Sprawca-byl-w-kamizelce-taktycznej

0

@okiemtypera_lucaxx95 odpocznij majster ,ty zawsze na posterunku

0

Panowie jak spędzacie czas na weselu taniec ,jedzenie ,alkohol czy sam alkohol?

1

@batoon rekord?

5

Panowie jakby @Janiama bił się na fame mma z el Jarkiem ,to na trybunach była by zadyma rambla vs kafejka ?

0

@masq 14 emerytura i

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?