0

po przerwie Alena boateng semedo

0

Znacie stronke lub coś gdzie moge zamówic koszulke barcelony ze swoja ksywa zeby dali napis ?

0

jak ma ktos link z polskim komentarzem to płace jak za prezydenta

0

Jak bedziemy musieli sprzedac kogoś z 1 składu kogo według was warto ?

0

a jakby zagrać dziś vermalen Big sam i pikej ? z tyłu ktoś pamieta jak nam szło trójką z tyłu ? nie warto tego przećwiczyc w razie odrabiania wyniku w meczu ?

0

Jaki kurs łączny?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie ma meczu na Eleven ?

0

Jonathan Barnett wycenia swojego zawodnika na 175 milionów euro i oczekuje, że ktoś zaproponuje mu wynagrodzenie w wysokości 750 000 euro brutto tygodniowo, co oznaczałoby, że Walijczyk rocznie inkasowałby około 19 milionów netto.Myslicie ze United lub Psg są w stanie mu dać tyle ?

0

panowie ratunku :D musze bonus obrocic 3 razy i juz 2 razy to zrobilem i teraz sie cykam musze minium jedno zdarzenie kurs 1.5 macie pomysly dziekuje .

0

3 3 1 3 alba pikej langlet ,de jong coutinho rakieta messi demebele suarez sancho :D

0

dopuszczacie myśl że Barcelona mogła by grać 3 obroncami i postawic na atak mocniej wiem że nie za tego trenera ale ogólnie pytam ?

0

w sumie racja :D ale i tak jak sie patrzy na ten skład bez blasku a w Serbi nasz Jovic czarujee :D

0

Witam ogloda ktos niemcy -serbia mozna cos w kierunku Serbi patrze na skład niemcow to nie ma kim straszyc

0

panowie pracuje z was ktos na 3 zmiany pewnie duzo osób jak sie przestawic ? i jak wasze zycie wyglada przy 3 zmianach dajecie rade na, sport . meczyki znajomi ?

2

To samo tragedia to świetnie wygląda na foto na żywo tragedia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

taa kolejne 100 wydane , suarez spokojnie 2 lata jeszcze pogra trzeba nam młodego głodnego wilka .

0

bez pazdziocha ten serial :D to nie miał by sensu ale ten gosc daje tyle !

3

Szacun ja już oglodalem 3 razy mega mega nie mam drugiego takiego, czekania na kolejny odcinek w innym serialu

0

witam wie ktos jak znalezc polsat sport na necie link ?

1

czemu ? zajebiscie własnie bez bicia itp normalni kibice.

0

Witam ktos ma link do fenu ? lub wie gdzie moge znalezc

0

Warto grać celte lub x?

0

vamossssssssssssss

2

z Juve wazne będzie , żeby dembele był zrobi wiatr na boku :) a juve gra dużo własnie na wrzutki pikej będzie musiał dobrze kryc cristiano .

0

dasz link :D ?

0

Czemu taki herb na takim forum?

1

kocham to :D Wolski mega emocje :D

1

jak ja bym chcial zeby coutinho sie przebudzil ehh , bo my bedziemy masakrowac lyon wiec jego strzaly by sie mega przydały .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?