gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po przerwie Alena boateng semedo
0
Znacie stronke lub coś gdzie moge zamówic koszulke barcelony ze swoja ksywa zeby dali napis ?
0
jak ma ktos link z polskim komentarzem to płace jak za prezydenta
0
Jak bedziemy musieli sprzedac kogoś z 1 składu kogo według was warto ?
0
a jakby zagrać dziś vermalen Big sam i pikej ? z tyłu ktoś pamieta jak nam szło trójką z tyłu ? nie warto tego przećwiczyc w razie odrabiania wyniku w meczu ?
0
Jaki kurs łączny?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie ma meczu na Eleven ?
0
Jonathan Barnett wycenia swojego zawodnika na 175 milionów euro i oczekuje, że ktoś zaproponuje mu wynagrodzenie w wysokości 750 000 euro brutto tygodniowo, co oznaczałoby, że Walijczyk rocznie inkasowałby około 19 milionów netto.Myslicie ze United lub Psg są w stanie mu dać tyle ?
0
panowie ratunku :D musze bonus obrocic 3 razy i juz 2 razy to zrobilem i teraz sie cykam musze minium jedno zdarzenie kurs 1.5 macie pomysly dziekuje .
0
3 3 1 3 alba pikej langlet ,de jong coutinho rakieta messi demebele suarez sancho :D
0
dopuszczacie myśl że Barcelona mogła by grać 3 obroncami i postawic na atak mocniej wiem że nie za tego trenera ale ogólnie pytam ?
0
w sumie racja :D ale i tak jak sie patrzy na ten skład bez blasku a w Serbi nasz Jovic czarujee :D
0
Witam ogloda ktos niemcy -serbia mozna cos w kierunku Serbi patrze na skład niemcow to nie ma kim straszyc
0
panowie pracuje z was ktos na 3 zmiany pewnie duzo osób jak sie przestawic ? i jak wasze zycie wyglada przy 3 zmianach dajecie rade na, sport . meczyki znajomi ?
2
To samo tragedia to świetnie wygląda na foto na żywo tragedia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
taa kolejne 100 wydane , suarez spokojnie 2 lata jeszcze pogra trzeba nam młodego głodnego wilka .
0
bez pazdziocha ten serial :D to nie miał by sensu ale ten gosc daje tyle !
3
Szacun ja już oglodalem 3 razy mega mega nie mam drugiego takiego, czekania na kolejny odcinek w innym serialu
0
witam wie ktos jak znalezc polsat sport na necie link ?
1
czemu ? zajebiscie własnie bez bicia itp normalni kibice.
0
Witam ktos ma link do fenu ? lub wie gdzie moge znalezc
0
Warto grać celte lub x?
0
vamossssssssssssss
2
z Juve wazne będzie , żeby dembele był zrobi wiatr na boku :) a juve gra dużo własnie na wrzutki pikej będzie musiał dobrze kryc cristiano .
0
dasz link :D ?
0
Czemu taki herb na takim forum?
1
1
jak ja bym chcial zeby coutinho sie przebudzil ehh , bo my bedziemy masakrowac lyon wiec jego strzaly by sie mega przydały .