gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znany hiszpański arbiter Alberto Undiano Mallenco, żegna się z La Liga.
ktoś wie czemu ?
0
fajnie było by 35 dostac :P
0
to że nie ładnie
1
przed rewanzem z the reds każdy trzymał kciuki za nich teraz :D kazdy za city props
0
nr 1 Ronaldo 2 Modric 3 Messi
1
Panowie jak by wystawic skład na rewanżowy mecz z liverpolem z uzytkowników tego forum z Danny Gaucho na szpicy myslicie ze dalibysmy rade obronic zaliczke ?
1
Heh
Hehegehehehehe
2
Viva Barca
5 min ·
Valverde doesn't intend to resign. [Cadena COPE]
Valverde nie zamierza ustąpić. [CADENA COPE]
szybko zbiórka i lecimy pana szefa :D zabrać z Barcelony
0
nie :D ale jak to zrobią to uwierze
0
semedo na stałe prawa flanka roberto tylko i wyłacznie pomoc . rakieta or busi ktorys z nich musi odejsc coutihno też niestety mi sie marzy 9 w stylu pipo Filippo Inzaghi może stac na spalonym ale strzeli cos :D
0
pusto suarez messi zawsze dodawali na fb a teraz cisza
0
Może ty na trenera znasz sie z Messim dogadalibysie pare spraw ?
0
popieram busi jest mega wolny to razi mega w oczy ale jest super w destrukcji , ktoś z dwójki rakieta busi musi odejsc
0
nie masz wrażenia że te strzały to strzelali jak amatorzy tak delikatnie przecież , mocno strzelic odbije sie czy coś i Alisson bohaterem jak te strzały ledwo co leciały .
1
sane marzenie wtedy , sane suarez dembele za nimi messi i pomoc de jong arthur :D
0
kto według ciebie ma przyjsc ?
0
Według was Ter stegen zawinił przy golach ?
1
Conte by zrobił rozpierdol w szatni ale ma jaja zeby sypac kurwami :P chociaż
0
bez vidala to byśmy dostali więcej a co do semedo to racja ja bym go dał od początku a roberto do pomocy kosztem Cou
0
Panowie komu mogą nerwy puścić z the reds
0
argumenty możesz za hendersonem ?:P
0
Macie pomysł na kogo można postawić kartke dziś Mane .Milner ?:P albo od nas ?
0
@Danny Gaucho go spotkał wiec ty tez dasz rade !
0
hymn jest magiczny reszta normalnie
0
Cancelo na wylocie z juve wierzycie ? znaczy no są artykuły ale on tam super grał
0
Witam ogląda ktos city ? jak idzie lisom ?
0
za mało według mnie mi sie marzy Jürgen Klopp za rok ;) jeszcze Valdek na spokojnie rok i po nim .
0
Jeśli Bóg w dziadach miał dla niego z góry plan to los był przesądzony czyli brak wolności bo co by nie robił i tak podlega pod boski kaprys
1
Szczerze jak nie zagra z ich dział 2 armaty to już lepiej 4 3 3 na wymiane ciosów :D i zaczyna kusic kurs 3 na Barcelone
0
ktoś dobrze pierdnie za to teraz policja ma taki sprzęt że go w koncu namierzą