0

Znany hiszpański arbiter Alberto Undiano Mallenco, żegna się z La Liga.
ktoś wie czemu ?

0

fajnie było by 35 dostac :P

0

to że nie ładnie

1

przed rewanzem z the reds każdy trzymał kciuki za nich teraz :D kazdy za city props

0

nr 1 Ronaldo 2 Modric 3 Messi

1

Panowie jak by wystawic skład na rewanżowy mecz z liverpolem z uzytkowników tego forum z Danny Gaucho na szpicy myslicie ze dalibysmy rade obronic zaliczke ?

1

Heh
Hehegehehehehe

2

Viva Barca
5 min ·
Valverde doesn't intend to resign. [Cadena COPE]

Valverde nie zamierza ustąpić. [CADENA COPE]
szybko zbiórka i lecimy pana szefa :D zabrać z Barcelony

0

nie :D ale jak to zrobią to uwierze

0

semedo na stałe prawa flanka roberto tylko i wyłacznie pomoc . rakieta or busi ktorys z nich musi odejsc coutihno też niestety mi sie marzy 9 w stylu pipo Filippo Inzaghi może stac na spalonym ale strzeli cos :D

0

pusto suarez messi zawsze dodawali na fb a teraz cisza

0

Może ty na trenera znasz sie z Messim dogadalibysie pare spraw ?

0

popieram busi jest mega wolny to razi mega w oczy ale jest super w destrukcji , ktoś z dwójki rakieta busi musi odejsc

0

nie masz wrażenia że te strzały to strzelali jak amatorzy tak delikatnie przecież , mocno strzelic odbije sie czy coś i Alisson bohaterem jak te strzały ledwo co leciały .

1

sane marzenie wtedy , sane suarez dembele za nimi messi i pomoc de jong arthur :D

0

kto według ciebie ma przyjsc ?

0

Według was Ter stegen zawinił przy golach ?

1

Conte by zrobił rozpierdol w szatni ale ma jaja zeby sypac kurwami :P chociaż

0

bez vidala to byśmy dostali więcej a co do semedo to racja ja bym go dał od początku a roberto do pomocy kosztem Cou

0

Panowie komu mogą nerwy puścić z the reds

0

argumenty możesz za hendersonem ?:P

0

Macie pomysł na kogo można postawić kartke dziś Mane .Milner ?:P albo od nas ?

0

@Danny Gaucho go spotkał wiec ty tez dasz rade !

0

hymn jest magiczny reszta normalnie

0

Cancelo na wylocie z juve wierzycie ? znaczy no są artykuły ale on tam super grał

0

Witam ogląda ktos city ? jak idzie lisom ?

0

za mało według mnie mi sie marzy Jürgen Klopp za rok ;) jeszcze Valdek na spokojnie rok i po nim .

0

Jeśli Bóg w dziadach miał dla niego z góry plan to los był przesądzony czyli brak wolności bo co by nie robił i tak podlega pod boski kaprys

1

Szczerze jak nie zagra z ich dział 2 armaty to już lepiej 4 3 3 na wymiane ciosów :D i zaczyna kusic kurs 3 na Barcelone

0

ktoś dobrze pierdnie za to teraz policja ma taki sprzęt że go w koncu namierzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?