gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Conte by zrobił rozpierdol w szatni ale ma jaja zeby sypac kurwami :P chociaż
0
bez vidala to byśmy dostali więcej a co do semedo to racja ja bym go dał od początku a roberto do pomocy kosztem Cou
0
Panowie komu mogą nerwy puścić z the reds
0
argumenty możesz za hendersonem ?:P
0
Macie pomysł na kogo można postawić kartke dziś Mane .Milner ?:P albo od nas ?
0
@Danny Gaucho go spotkał wiec ty tez dasz rade !
0
hymn jest magiczny reszta normalnie
0
Cancelo na wylocie z juve wierzycie ? znaczy no są artykuły ale on tam super grał
0
Witam ogląda ktos city ? jak idzie lisom ?
0
za mało według mnie mi sie marzy Jürgen Klopp za rok ;) jeszcze Valdek na spokojnie rok i po nim .
0
Jeśli Bóg w dziadach miał dla niego z góry plan to los był przesądzony czyli brak wolności bo co by nie robił i tak podlega pod boski kaprys
1
Szczerze jak nie zagra z ich dział 2 armaty to już lepiej 4 3 3 na wymiane ciosów :D i zaczyna kusic kurs 3 na Barcelone
0
ktoś dobrze pierdnie za to teraz policja ma taki sprzęt że go w koncu namierzą
1
ładnie poszło Mati w formie
0
to ktoś dobrze pierdnie i zabuli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pompki pompki
0
Vive marnie widze jak juz 7 bramek a jeszcze 30 minut
0
myślisz ze jest szansa ze Vive wygra mecz kurs 11 ?:D czy jednak podejda spokojnie
0
Według mnie Malcolm wtedy musowo ,
0
Cieszy fakt że zagrali ciężki mecz ;) wiec napewno im braknie paliwa w 2 połowie z nami .
0
oby oby to był zmasowany atak ;)
0
Witam poleca ktoś podobny film do Olimp w Ogniu lub Londyn w ogniu lub uprowadzona płace jak za prezydenta. :D ?
36
Teraz hiszpański tabloid "Don Balon" poinformował, że Juventus będzie chciał zatrudnić bramkarza FC Barcelona Marca-Andre ter Stegena. Sprowadzenie Niemca to ponoć pomysł samego Ronaldo :D takie tam
0
Widać w tym sezonie Messi i Ronaldo coraz wiecej odpoczywają , Wiec od nich zależy Ronaldo będzie grał nawet bez nogi a Messi pewnego dnia powie poprostu zrobiłem swoje .Chodzi mi o to ze Ronaldo ma fioła na punkcie gry a Messi robi to co kocha .
0
Danny Gaucho vs rak = ?
1
kto by wykonywał wolne ?:D
0
ja jebie jak by to było u nas to wesoło
0
dałby ale sędziowie tam pozwalaja na dużo według mnie grali by przeciwko niemu jak biali .
0
Co uważacie o hejtowaniu Suareza że sie cieszył po golu ?