1

Conte by zrobił rozpierdol w szatni ale ma jaja zeby sypac kurwami :P chociaż

0

bez vidala to byśmy dostali więcej a co do semedo to racja ja bym go dał od początku a roberto do pomocy kosztem Cou

0

Panowie komu mogą nerwy puścić z the reds

0

argumenty możesz za hendersonem ?:P

0

Macie pomysł na kogo można postawić kartke dziś Mane .Milner ?:P albo od nas ?

0

@Danny Gaucho go spotkał wiec ty tez dasz rade !

0

hymn jest magiczny reszta normalnie

0

Cancelo na wylocie z juve wierzycie ? znaczy no są artykuły ale on tam super grał

0

Witam ogląda ktos city ? jak idzie lisom ?

0

za mało według mnie mi sie marzy Jürgen Klopp za rok ;) jeszcze Valdek na spokojnie rok i po nim .

0

Jeśli Bóg w dziadach miał dla niego z góry plan to los był przesądzony czyli brak wolności bo co by nie robił i tak podlega pod boski kaprys

1

Szczerze jak nie zagra z ich dział 2 armaty to już lepiej 4 3 3 na wymiane ciosów :D i zaczyna kusic kurs 3 na Barcelone

0

ktoś dobrze pierdnie za to teraz policja ma taki sprzęt że go w koncu namierzą

1

ładnie poszło Mati w formie

0

to ktoś dobrze pierdnie i zabuli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pompki pompki

0

Vive marnie widze jak juz 7 bramek a jeszcze 30 minut

0

myślisz ze jest szansa ze Vive wygra mecz kurs 11 ?:D czy jednak podejda spokojnie

0

Według mnie Malcolm wtedy musowo ,

0

Cieszy fakt że zagrali ciężki mecz ;) wiec napewno im braknie paliwa w 2 połowie z nami .

0

oby oby to był zmasowany atak ;)

0

Witam poleca ktoś podobny film do Olimp w Ogniu lub Londyn w ogniu lub uprowadzona płace jak za prezydenta. :D ?

36

Teraz hiszpański tabloid "Don Balon" poinformował, że Juventus będzie chciał zatrudnić bramkarza FC Barcelona Marca-Andre ter Stegena. Sprowadzenie Niemca to ponoć pomysł samego Ronaldo :D takie tam

0

Widać w tym sezonie Messi i Ronaldo coraz wiecej odpoczywają , Wiec od nich zależy Ronaldo będzie grał nawet bez nogi a Messi pewnego dnia powie poprostu zrobiłem swoje .Chodzi mi o to ze Ronaldo ma fioła na punkcie gry a Messi robi to co kocha .

0

Danny Gaucho vs rak = ?

1

kto by wykonywał wolne ?:D

0

ja jebie jak by to było u nas to wesoło

0

dałby ale sędziowie tam pozwalaja na dużo według mnie grali by przeciwko niemu jak biali .

0

Co uważacie o hejtowaniu Suareza że sie cieszył po golu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?