gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 a no a pis ma wyborców głównie w seniorach
0
@matino ile do wygrania z 90 zł ?
0
@marko111122 a jak sie zaszczepiłem , ale kolejnych dawek nie chce to mam płacic czy mi darujesz?
0
@matino na co pięniązki wydasz jak wejdzie ?
8
@taris gorące dyskusje czas start.
0
@Pogba wykupujesz dziś high leauge?
0
"Neymar jest Justinem Bieberem piłki nożnej. Świetny na Youtube, a cienki jak siki kota na boisku" - Joey Barton, były piłkarz takich klubów jak Manchester City czy Olympique Marsylia.
1
@JonSnow podrzuć buteleczke :)
2
@ElTomas wyślij im naganiacza
1
Kto według was ma za uszami wiecej afer Bartomeu czy Pis ?
2
@tomek8756 użytkownik Rambli na B !
6
@Deviler kiedy będzie u @Janiama ?
5
Raubo i owca to sie musi udac
7
@Emhyr tak mi brakowało szybkich graczy właśnie do kontry oby sie sprawdziło, zawsze real nas kontrami karcił ,
2
@Szreko mój kolega założył sałatki fit i zdrowe soczki z warzyw owoców i kase kręci , ale teraz tego pełno :)
0
@AllBundy wszyscy włąsnie mówią że denis szybko spuchnie, to nie jest gośc która ćpa pije itp, wiadomo sterydy i swoje waży ale tam są długie przerwy między rundami, i gosc ma charatker będzie walczył na nim
4
@Joe_Pesci taka jak @BarcaInfo i @masq
0
#PILNE | Natalia Maliszewska, reprezentantka Polski w short tracku w piątek uzyskała kolejny pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.
0
Aż kusi grać na medal Stoch i żyła skaczą równie
1
@KrystianR 36 lat piękny wiek ?
4
@TheNekro94 ile dziewczyn będzie na imprezie i czy będzie ktoś z rambli ?
0
Kto z rambli byłby dobrym ministrem zdrowia @Comentateiro popieracie te kandydaturę?
0
@Kapitan hawk 1 Zbigniew bródka
0
@bixmix majster pochwal sie co jest pite :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Momals11 Peter crouch
0
Panowie i Panie dużo w życiu ludzi was zawiodło? , macie dużo znajomych czy raczej swoją grupke pare ósob i jest git ?
0
@busquets5 denis przed czasem , karwat przed czasem , lexi
0
Kowal z paczulem własnie 69 na stojąco ? kowal up czy down ?:D
0
@michal26 brałeś może lek xanax bardzo silny lek , mój kolega go bierze niestety ma zwiechy i zachowania dziwne , wiem że leki pomagaja bo on chciał sie zabić ale tez skutku uboczne , ?