0

@Encore też mi sie wydawało że borys wygrał, marian super gość ale walczy metodycznie

6

1

@Gappeq wątpie to jest pasożyt

0

Real Madrid wygra, Powyżej 2.5 goli i Powyżej 9.5 rzuty rożne ,kurs na to 11 kurde jakie macie zdanie ?

0

4

Po zakończonej izolacji prezydent jedzie na narty do Zakopanego. Weźmie udział w znanym maratonie . no by cie chu!

0

@Archie ja bym na twoim miejscu zaczał biegac i ogarniczyc fast food , i pić dużo wody ;P

1

@damiano16398 wiesz może w jakim stanie jest bohater?

0

@Kurkmen konfa da dostęp do broni i sami sie pozabijamy :P

9

@MrPGG tak i nawet zaprosic go na ramble

1

Zachęcać do szczepień można na różne sposoby. W Kanadzie postanowiono pozwolić na kupno alkoholu tylko osobom zaszczepionym. Prof. Andrzej Horban stwierdził, że zastosowanie takiego rozwiązania w Polsce mogłoby „przynieść pewien efekt”

0

@puyol_presidend5 co masz na obiad szefie ?

0

@Dejwol to co zajadasz przyjacielu ?

0

Panowie to pytanie musi paść kfc czy mc donald ?

0

@Foton a masz dowody , że był pijany czy film pokazuje jak pije alkohol , ? ja też chodze czasem jak on jak mi kupon nie wejdzie xd

10


Krzysztof Stanowski

@K_Stanowski

Tak, chciałbym zrobić HP z funkcjonariuszami, którzy rozbijali Pruszków. Próbuję do nich dotrzeć, poczyniłem pierwsze kroki. kozacko

3

@Kurkmen lepemen z Putinem i wtedy pozdro

0

@Gomess 60 na spokojnie

1

@NaFazieHitman ja tu nie widze nic , żeby był pijany :P

1

Kamil Jachimczyk

Jak się czujecie z tym że luuk wam strzelil? Pytanie humorystyczne bez spin XD
Nasz człowiek na kafejce

0

z ławki musi wejsc neymar , suarez , Mesi i jazdaa

0

@clyde chciałbys z nim bara bara?

0

@clyde pijesz w pracy coś lub jesz ?

0

@DonMatteo901 klasyk

2

@Hubsao dużo pije ?

2

panowie macie jakiś typ na dziś żeby dom postawić ?

2

@clyde jakby najman chciał żebys zawalczyla na gali mma vip co robisz ?

0

@Emhyr nie nie i jeszcze raz nie

11

Komentarz usunięty

4

w sumie jest jeden płus duetu najmana i slowika, szansa ze marcin el testosteron najman pójdzie do pierdla, za jakieś pranko lub oszustwa, pewnie słowik już działa .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?