gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore też mi sie wydawało że borys wygrał, marian super gość ale walczy metodycznie
6
@Criss18Barca tak
1
@Gappeq wątpie to jest pasożyt
0
Real Madrid wygra, Powyżej 2.5 goli i Powyżej 9.5 rzuty rożne ,kurs na to 11 kurde jakie macie zdanie ?
0
@against_modern_football odleciał :P
4
Po zakończonej izolacji prezydent jedzie na narty do Zakopanego. Weźmie udział w znanym maratonie . no by cie chu!
0
@Archie ja bym na twoim miejscu zaczał biegac i ogarniczyc fast food , i pić dużo wody ;P
1
@damiano16398 wiesz może w jakim stanie jest bohater?
0
@Kurkmen konfa da dostęp do broni i sami sie pozabijamy :P
9
@MrPGG tak i nawet zaprosic go na ramble
1
Zachęcać do szczepień można na różne sposoby. W Kanadzie postanowiono pozwolić na kupno alkoholu tylko osobom zaszczepionym. Prof. Andrzej Horban stwierdził, że zastosowanie takiego rozwiązania w Polsce mogłoby „przynieść pewien efekt”
0
@puyol_presidend5 co masz na obiad szefie ?
0
@Dejwol to co zajadasz przyjacielu ?
0
Panowie to pytanie musi paść kfc czy mc donald ?
0
@Foton a masz dowody , że był pijany czy film pokazuje jak pije alkohol , ? ja też chodze czasem jak on jak mi kupon nie wejdzie xd
10
Krzysztof Stanowski
@K_Stanowski
Tak, chciałbym zrobić HP z funkcjonariuszami, którzy rozbijali Pruszków. Próbuję do nich dotrzeć, poczyniłem pierwsze kroki. kozacko
3
@Kurkmen lepemen z Putinem i wtedy pozdro
0
@Gomess 60 na spokojnie
1
@NaFazieHitman ja tu nie widze nic , żeby był pijany :P
1
Kamil Jachimczyk
Jak się czujecie z tym że luuk wam strzelil? Pytanie humorystyczne bez spin XD
Nasz człowiek na kafejce
0
z ławki musi wejsc neymar , suarez , Mesi i jazdaa
0
@clyde chciałbys z nim bara bara?
0
@clyde pijesz w pracy coś lub jesz ?
0
@DonMatteo901 klasyk
2
@Hubsao dużo pije ?
2
panowie macie jakiś typ na dziś żeby dom postawić ?
2
@clyde jakby najman chciał żebys zawalczyla na gali mma vip co robisz ?
0
@Emhyr nie nie i jeszcze raz nie
11
Komentarz usunięty
4
w sumie jest jeden płus duetu najmana i slowika, szansa ze marcin el testosteron najman pójdzie do pierdla, za jakieś pranko lub oszustwa, pewnie słowik już działa .