gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 na sucho słuchasz?
0
@Kamil01 jak myslisz z czego wynika że co roku to samo ?
7
@Davvd ja w twoim wieku już miałam drugie dziecko :)
0
@KrychaFCB to dobrze czy żle ?
1
@Hubsao a masz 22 lata ?
0
@Kubix93 u mnie też byli lub dzwonili, ale wieczorami spacerowalem i biegałem :)
0
@barcelonaLM zrób zdjęcia :)
16
@patrykzmc2000Alemany zrób to !
1
@BarcaInfo jak sie uda pogonić szamana to będzie kozakiem :P
0
@Slazzy Bociana
0
@masq ile już nie pijesz i czy masz znajomych ?
1
@PatrychoO a teraz co robisz prezes?
0
@Survier czym sie zajmował ?
0
over w 10 min to jest git
0
Pany macie spiny z rodziną na tematy polityczne czy jest to temat zakazany ?z ciekawości ile osób macie przy stole w czasie wigili ?
0
@Kurkmen 60- 70 baksów ?
1
@VamosRakieta masz jakiś zestaw do meczu ? siedzisz lub leżysz ?
1
@Ojciec5tkidzieci 1:4
7
@JohnnyBarca swoje zrobil , pan piłkarz !
1
@Pawel13sz a jaki plan na dalsze godziny do meczu ?
1
@pedrixxx 1 powód czemu ter stegen ? .Netooooo tylko i wyłacznie gorzej nie zagra
1
@Adi123456789 1:1
4
@jokerfcb1899 za 30 proszę bardzo
0
@clyde co na śniadanie jutro?
3
@jokerfcb1899 władca pierścieni Dead dead dead kocham to
0
@David_Beckham możesz powiedziec czemu akurat on ? szacun że ma 58 lat i żyje bo oni szybko umieraja od koksu
0
@DaPidejpi spotykasz jakiś politykow na warszawie czy chamy sie chowaja przed ludzmi ?
0
@Rothan1 a psychofans jest jeszcze ?:D
1
@tristan87 tak jest a było pare godzin temu zero sniegu i spokoj :D
0
@tristan87 @PodkarpackiKibic rzeszów pozdrawia panowie :D