8

@Titi141414 szaman +Roberto za de lighta

0

@BART97 @Janiama do pomocy :)

0

@Momals11 ty to jestes :P

1

@BulaKG kto by strzelał @MesQueUnClub96 ?

1

Panowie jakby ktoś z rambli zachował sie jak , polski żołnierz uciekł na białoruś , by uciekł na kafejke to jaka kara według was była by adekwatna ?

1

0

@Kgorecki2500 czytasz przed snem o polityce?

0

@Tomek54321 @clyde

0

ktoś wie czy @Eoren jest wolna pytam dla kolegi ?

0

@clyde sts czy fortuna i jakim cudem moglas zamknac lokal :D ja bym szyby wybił

1

@barcafan9512 jakie plany na wieczór ?

4

@Comfortable_ trzepie i nie pokazuje

0

@clyde bez twarzy Escalando!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bisz a kim ty jestes?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mr8lack masz takie uczucie kłucia w klatce?

0

@Muszynianka szkoda ze za 2 zł :D

0

– Nie, nie będę się oklejał tymi flagami, bo wcześniej przeczytałem to, co mówiła o mnie Polska, i nie przykleję tych flag. Teraz to mogę pójść i spuścić w kiblu. Mogę pójść do toalety? – pytał żołnierz w białoruskiej telewizji. rozstrzelać ziomka ?

0

@kolomen2 wbrew pozorom grałbym tam na legięrskiego, kita samociuk walka sie skonczy przed czasem ,i że bekus przegra

1

@Cyzix a to kiepsko majster ja gram dable lub singla po 100 + i jest git :)

0

Panowie jakby Pis chciał zamknać Ramble tak jak tvn to byście poszli pod sejm robić dymy ?

0

@Cyzix za ile grywasz ?

0

@Chaoss jakie piwko?

1

@maarioo dam ci fajny film na netflix polecam zaryzykuj i obejrzyj czlowiek na krawędzi

0

@BART97 3 dawka już wzięta ?

2

@BART97 oznaczyłem najwiekszych wrogów Pisu !

0

2

Ratajski dramat

3


Nieoficjalnie: PiS nie ma pewności, czy prezydent podpisze lex TVN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?