1

@Kgorecki2500 będzie to tajne czy w tv puszczą ?

1

@barteggg08 co robisz teraz szefie?

3

Temperatura spadnie poniżej 0, czuje zadymę w nocy desperacja plus zimno

2

Zaraz będzie ciemno na granicy i będzie zadyma ,wzywam wszystkie autoboty !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rambla potrzebna na granicy!

0

@ranger3120 jaki byłby pierwszy zakup jak wejdzie ?

0

@kolomen2 zastanów sie czemu taki kurs przyjacielu w takiej formie ruska :P

0

@_KrAtOs_ navi czy gambit?

1

@kacmik1809 zgłaszam do urzędu że grasz na nielegalnym buczku xd

1

Newcastle United have offered €55M to FC Barcelona for ter Stegen. [Sky Sport DE]

0

@Sulimo jaki film z walhbeegiem?

1

Kto został z piłkarzy z którymi grał Xavi i według was jakie będa ich realcje ?

0

@agaFCB @clyde z tobą będzie :)

3

Online: 1676 Culés dawać pod sejm zrobimy zadyme , a potem na mecz w kryminale :)

0

@Danny Gaucho co wolisz ketchup czy musztarde?

0

@Mixtape turystyka to chyba teraz najgorszy kierunek ;)

0

@Hanok o życiu myślę w trakcie deszczu a ty

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kondziubarca taki który wejdzie

0

@barcelonaLM według ciebie pytam poważnie istnieje jakaś szansa na wojne ? i według ciebie jakby doszło do wojny , to pomoże nam Usa? i nato ?

0

@kacper201 1 dawka a ty byku ?

1

@Janiama 3;3 zdrowia Janiama

0

w Rzeszowie moje miasto kot utknął w rurach ciepłowniczych akcja cały świat zerka :)

0

@marcin62 tak ;P

0

@fcbheroes szansa że to covid to 1% może rosól zle doprawiony ?

1

Neto jutro powinien zagrać ale wiem że i tak nie zagra ale tak , tylko mówie :)

0

@CLionelMessi dać szanse Neto !!

1

@Azar_Javed sałatka jarzynowa Top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?