gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 będzie to tajne czy w tv puszczą ?
1
@barteggg08 co robisz teraz szefie?
3
Temperatura spadnie poniżej 0, czuje zadymę w nocy desperacja plus zimno
2
Zaraz będzie ciemno na granicy i będzie zadyma ,wzywam wszystkie autoboty !!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Rambla potrzebna na granicy!
0
@ranger3120 jaki byłby pierwszy zakup jak wejdzie ?
0
@kolomen2 zastanów sie czemu taki kurs przyjacielu w takiej formie ruska :P
0
@_KrAtOs_ navi czy gambit?
1
@kacmik1809 zgłaszam do urzędu że grasz na nielegalnym buczku xd
1
Newcastle United have offered €55M to FC Barcelona for ter Stegen. [Sky Sport DE]
0
@Sulimo jaki film z walhbeegiem?
1
Kto został z piłkarzy z którymi grał Xavi i według was jakie będa ich realcje ?
0
@agaFCB @clyde z tobą będzie :)
3
Online: 1676 Culés dawać pod sejm zrobimy zadyme , a potem na mecz w kryminale :)
0
@Danny Gaucho co wolisz ketchup czy musztarde?
0
@Mixtape turystyka to chyba teraz najgorszy kierunek ;)
0
@Hanok o życiu myślę w trakcie deszczu a ty
0
@SkilledHydra16 Figo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kondziubarca taki który wejdzie
0
@barcelonaLM według ciebie pytam poważnie istnieje jakaś szansa na wojne ? i według ciebie jakby doszło do wojny , to pomoże nam Usa? i nato ?
0
@kacper201 1 dawka a ty byku ?
1
@Janiama 3;3 zdrowia Janiama
0
w Rzeszowie moje miasto kot utknął w rurach ciepłowniczych akcja cały świat zerka :)
0
@marcin62 tak ;P
0
@fcbheroes szansa że to covid to 1% może rosól zle doprawiony ?
1
Neto jutro powinien zagrać ale wiem że i tak nie zagra ale tak , tylko mówie :)
0
@CLionelMessi dać szanse Neto !!
1
@Azar_Javed sałatka jarzynowa Top