gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 tak jakby każdy z nich miał Pas szahida
1
Falon sherrock top
0
@deyna2018 gdzie?
1
@Bobo25 co masz na obiad ?
1
Bronić Granic !!
0
@Encore na oko o której pójdziesz spać?
0
@DaPidejpi dowiedz sie co jest zgrane bo czlowiek ciekawy
0
5,50 na Węgrów oj kusi
0
1
0
@Kinginiesta kowal w pierdlu ?
0
Panowie jakby Prezydent wezwał ramble do obrony granic ktoś by z was sie stawił ?
4
@Cochise jesteś naszym łącznikiem z granicą
1
@Deviler stary coś odjebie czuje to i walki nie będzie
1
0
@xVENUMx ile biegasz km ?
1
@Ojciec5tkidzieci to już koniec niestety
0
@eydeem jest szansa na seta hubiego ?
2
0
0
@Janiama co robisz w tej chwili?
0
@kamilo0066 jak dla mnie niema tam 100 k
2
@tomek8756 polscy kibice na Instagram, urywek jest
1
Już zadyma jest
0
Dwa rosyjskie bombowce strategiczne Tu-160 wykonały symulację bombardowania na białoruskim poligonie Różańskim, ok. 60 km od polskiej granicy i ok. 110 km od Kuźnicy. W ćwiczeniach wzięły udział także odrzutowce Sił Powietrznych Republiki Białorusi.
0
Dzisiejsza białoruska reżimówka na dobranoc: „Niczego was nie nauczył 1939? Nie macie szans Pszeki! Jeśli nie przemawiają do was łzy dzieci, to przemówią bombowce Tu-22M3 sił powietrzno-kosmicznych Federacji Rosyjskiej. Możecie już wyrzucać swój NATO-wski złom. Uciekajcie!”
2
@Ojciec5tkidzieci straszne ale jego życie
2
@fcbarcafan19 co ciekawego szefie robisz polecasz fajny film na wieczór?
1
@Kgorecki2500 danka holecka fajna babka?
1
@Joe_Pescijak ja bym nie miał maczka w city to dramat ;P