gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde lubie cie pytać o sprawy życiowe ;)
0
@clyde jak idziesz spać to przed snem dlugo myslisz nad zyciem czy szybko zasypiasz?
0
Panowie ma ktoś link nawet po angielsku ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Davvd szefie musisz zdazyc !
0
@reloaded ja polecam na forum na piwko isc kozacko ;P chociaz pogoda srednia
0
@PatrychoO serio? Walczył z gościami z ufc, mistrzami bylymi
0
@4drian0 jak serio to masz pograne to props :D
0
@Rust_Cohle fame mma 13 ?
0
@Rust_Cohle błagam zapłace ci ,idz na miasto i wylgouj sie z rambli do jutra
0
@DonMatteo901 e tam masz z 200 odcinków na youtube
0
@KrychaFCB tak strona została zatakowana przez hakerów
2
@Nazio87 TEam herbatka
0
@takisobiektos daj pewniaczki przyjacielu
0
@Sulimo bardzo słabe te rotacje prawie podstawa
2
@MesQueUnClub96 zrób zadymę
0
@Sulimo czemu mają być rotacje ostatni mecz 5 dni temu :P
0
@AmigoBlancos powiedz mi jakim prawem na cafe jest taka zamuła jak jest w Polsce według mnie wiecej fanów realu niż Barcy ?
0
@dasouzar11 podobnie, pewnie sam w domu obejrze a dawniej w 10 osób , połowa real połowa Barca i emocje a tak bez emocji :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@abram3k zrób foto film plx
0
@marnow totki jadą tam bez 10 piłkarzy nie graj tego
0
@Ghotti @TheNekro94
0
@highway
0
@BarcaInfo najgorszy mecz za twojego kibicowania Barcy ?
0
@Kitek1640 ja pamietam ze 1 raz alko napiłem mając 13 lat wiec , możesz smiało pic piwko nic nie zrobi :D
0
@!34RC3!_0N4 jak wyjdzie niedobre to zjesz?
0
Dynamo strzeli gola 1.7 kurs , zachodzi pytanie domy ?
4
@Kitek1640 zrób sobie sam trening od 17 -18 daj sobie wycisk i kąpiel piwko i mecz
0
@clyde odbiła sie praca na relacjach z ojcem ?