1

@Karzel dlatego warto zaspiewac emigrowałem

2

@doc jakby sie udało ich wszystkich to o mamo , :)

10

@maniekbak rozwiń prosze serdeczny przyjacielu .

0

@Majkel34 polej prezes

0

@kamyk_23 na sucho słuchasz?

0

@Kamil01 jak myslisz z czego wynika że co roku to samo ?

7

@Davvd ja w twoim wieku już miałam drugie dziecko :)

0

@KrychaFCB to dobrze czy żle ?

1

@Hubsao a masz 22 lata ?

0

@Kubix93 u mnie też byli lub dzwonili, ale wieczorami spacerowalem i biegałem :)

0

@barcelonaLM zrób zdjęcia :)

16

@patrykzmc2000Alemany zrób to !

1

@BarcaInfo jak sie uda pogonić szamana to będzie kozakiem :P

0

@Slazzy Bociana

0

@masq ile już nie pijesz i czy masz znajomych ?

1

@PatrychoO a teraz co robisz prezes?

0

@Survier czym sie zajmował ?

0

over w 10 min to jest git

0

Pany macie spiny z rodziną na tematy polityczne czy jest to temat zakazany ?z ciekawości ile osób macie przy stole w czasie wigili ?

0

@Kurkmen 60- 70 baksów ?

1

@VamosRakieta masz jakiś zestaw do meczu ? siedzisz lub leżysz ?

1

7

@JohnnyBarca swoje zrobil , pan piłkarz !

1

@Pawel13sz a jaki plan na dalsze godziny do meczu ?

1

@pedrixxx 1 powód czemu ter stegen ? .Netooooo tylko i wyłacznie gorzej nie zagra

1

4

@jokerfcb1899 za 30 proszę bardzo

0

@clyde co na śniadanie jutro?

3

@jokerfcb1899 władca pierścieni Dead dead dead kocham to

0

@David_Beckham możesz powiedziec czemu akurat on ? szacun że ma 58 lat i żyje bo oni szybko umieraja od koksu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?