0

@Hubso nie to zeby cie wkurwicale podaj typki :)

0

@Coutinho007 jest szansa na gola elche?

0

Panowie kusi mnie Elche bo to drużyna własnego boiska , macie zdanie na ten temat?

0

@ObiektywnyKibic121 nie podarłes kuponu po tym jak livesports pokazywał koniec i 2:2 ?:P

0

@Patrykl145 co oni komentuja razem ?

0

Panowie błagam o pewniaczki na dzis zeby z 100 zł zrobic 400 :)

0

@banann16 a wiesz że banan jest mniej zdrowy niż piwo ?

0

@Yoshi94 dokładnie tak ale myśle co czuje człowiek jak widzi takich ludzi z maczetami ehh

0

https://m.cda.pl/video/16888693a/vfilm panowie jakie rady w takiej sytuacji ?

0

@ranger3120 szacun załatw to jak facet

2

@FafitFCB jak dla mnie gośc wypałd swietnie :)

0

Maccabi 1 masóweczka na salzburg izzi

0

no racja od zęba też walnij kielona :)

0

@ranger3120 wszytko zatoki , przewiało cie ,ciezko z tym walczyc

6

@adi7adi8 terleckiego to bym .........

0

@MESSIah16 szkoda chłopaka bmw to cieżkie auto do opanowania dla gnojoków po 20 lat

0

@svensonFCB pikatny kurczakburger mmm :) i jalapeno

0

@barcelonaLM ta sama jest teraz puszczona co była na onecie

1

@Grubson06 jeszcze szamana pasuje , firpo i można kupować

0

@Litman jest:) mecze towarzyskie

0

@Mixtape co masz dobrego na działce piwko pite ?

0

Mamy 1002 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem - poinformowało w sobotę , jest i tysiak

0

@barcelonaLM w parę osób niema bata żeby dał radę chodził po lesie itp

0

Panowie jakbyście byli na wyspie i wchodzi breivik, jaką wasza reakcja pełne gacie, czy próba zatrzymania gnoja?

0

Panowie jakieś propozycje tzw pewniaczków na dzis ?

0

@FC1899Barca ale wiesz na tym to polegą że nawet każdego dnia idziesz do domu i jakiś psychol cie dojedzie :) lub jedziesz autem ktoś , ci wjedzie na czolówke i koniec :)

0

@barcelonaLM jakby oddali władze to nie będą mieli sie jak bronic :)

0

witam warto grać według was coś w kierunku schalke to będzie pierwszy mecz bayernu od finału :)?

0

@Hubso jak byś był bartkiem to griza by juz nie było w kadrze?

0

@Kamilos84 pewnie tak bo postawiłem na metz:) a jak wiemy wtedy nigdy nie siada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?