gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubso nie to zeby cie wkurwicale podaj typki :)
0
@Coutinho007 jest szansa na gola elche?
0
Panowie kusi mnie Elche bo to drużyna własnego boiska , macie zdanie na ten temat?
0
@ObiektywnyKibic121 nie podarłes kuponu po tym jak livesports pokazywał koniec i 2:2 ?:P
0
@Patrykl145 co oni komentuja razem ?
0
Panowie błagam o pewniaczki na dzis zeby z 100 zł zrobic 400 :)
0
@banann16 a wiesz że banan jest mniej zdrowy niż piwo ?
0
@Yoshi94 dokładnie tak ale myśle co czuje człowiek jak widzi takich ludzi z maczetami ehh
0
https://m.cda.pl/video/16888693a/vfilm panowie jakie rady w takiej sytuacji ?
0
@ranger3120 szacun załatw to jak facet
2
@FafitFCB jak dla mnie gośc wypałd swietnie :)
0
Maccabi 1 masóweczka na salzburg izzi
0
no racja od zęba też walnij kielona :)
0
@ranger3120 wszytko zatoki , przewiało cie ,ciezko z tym walczyc
6
@adi7adi8 terleckiego to bym .........
0
@MESSIah16 szkoda chłopaka bmw to cieżkie auto do opanowania dla gnojoków po 20 lat
0
@svensonFCB pikatny kurczakburger mmm :) i jalapeno
0
@barcelonaLM ta sama jest teraz puszczona co była na onecie
1
@Grubson06 jeszcze szamana pasuje , firpo i można kupować
0
@Litman jest:) mecze towarzyskie
0
@Mixtape co masz dobrego na działce piwko pite ?
0
Mamy 1002 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem - poinformowało w sobotę , jest i tysiak
0
@barcelonaLM w parę osób niema bata żeby dał radę chodził po lesie itp
0
Panowie jakbyście byli na wyspie i wchodzi breivik, jaką wasza reakcja pełne gacie, czy próba zatrzymania gnoja?
0
Panowie jakieś propozycje tzw pewniaczków na dzis ?
0
@FC1899Barca ale wiesz na tym to polegą że nawet każdego dnia idziesz do domu i jakiś psychol cie dojedzie :) lub jedziesz autem ktoś , ci wjedzie na czolówke i koniec :)
0
@barcelonaLM jakby oddali władze to nie będą mieli sie jak bronic :)
0
witam warto grać według was coś w kierunku schalke to będzie pierwszy mecz bayernu od finału :)?
0
@Hubso jak byś był bartkiem to griza by juz nie było w kadrze?
0
@Kamilos84 pewnie tak bo postawiłem na metz:) a jak wiemy wtedy nigdy nie siada