0

@bixmix szefie co dzis pite jest?

0

@Rudi35 jakie wnioski ?

1

policja blokuje wejscie do domu kaczora

1

gdzie jest duda nie ma , nie ma jej !!

6

WARSZAWA jestesmy z wami !

0

Hoffenheim Crvena zvezda ma ktoś zdanie na temat tego meczu?



0

@wycha ja z Rzeszowa i nie polecam przemysla :D

0

@IronSanHybrid twoim domem jest rambla

0

Panowie pewniaczek na dziś z fajnym kursem ?

0

@El dominatore myslisz ze moga wygrac?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panowie brał ktoś jakieś chwilówki ale w miare tanie raty ? i poleca coś ?

1

@VamosRakieta a Twoja Mama jak zniosła Wirusa?

2

@bixmix co jest pite?

1

gra ktoś na Barce kurs 2 ?

0

@IronSanHybrid Hp=hejt park z najmanem

0

@macio_944 znasz sasina ?

1

2

@DawidekFCB może byś tak założył sasinowi balache?

0

@HK23 spotykasz sasina na miescie co robisz?

0

@PitBullx który sezon

1

@czółkovsky było 100 razy już

1

@kluivert99 sts i to zdecydowanie chłopie fortuna to zart

0

@bixmix prezes co jest pite dziś?

0

Panowie jak będzie wyglądać wasza sobota?

0

@iFrontier wracaj do kraju

0

@Colon tzn? ciezko będzie nadalowi ?

0

@Drahenfelst bez piwa?

0

Panowie jakie aktorki lubicie chodzi o te typu sasha Grey?

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?