gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix szefie co dzis pijesz?
1
@MesQueUnClub96 jaki rozmiar?
0
@AdiKingu96 złóz mi to wystarczy
1
@MesQueUnClub96 argumentacja drogi przyjacielu ?
0
Tuchel do nas żart
0
Panowie w ile osób siadacie do wigili i czy kevina oglądacie ?
0
@Azi zawsze tak jest, ale flaszkę zrobisz
0
@Azi jaki powód twojej absencji w tym meczu ?
15
@mroofkoi4t a co ma zaprosic najmana?
0
@Getek taktyczny fajny wątek ale cieżko cos znalezc
0
@Dziki15 janiama vs clyde
2
@FC1899Barca wieksza masakra ze kierowcy stoja i nie wróca na swieta
0
@DLFCB ile Messi ma ?
1
@Progressive szefie ile to juz latek i czy będzie coś pite ?
0
@arsenallondyn0 lot fenixa film Marzenie
0
@Krychaaa10 dograć 11 męczy do końca sezonu i pa
0
szefie a ty z pisu ?
0
@Janiama pijesz alko jakieś?
1
@Janiama super miasto szefie teraz tam jest dzicz , gwałty , zbrodnie imigranci zrobili z paryża swoje królestwo policja nie daje rady :) kiedyś paryz to był raj niech Messi idzie do city
1
@Mixtape a jak nie ? i przyjacielu oglądasz mecz z piwem w ręku ?
0
@FC1899Barca u kolego biczowanie dupy na Rambli publicznie
0
Jakby doszło do walki,na fame mma cafe vs Rambla to kogo ,delegujecie do walki z rambli ?
0
@Michvl tylko krem
1
@Sulimo jest jakiś powód?
1
Polecam rozmowe mazurka dziś , dobrze jedzie z tym cykiem kowalskim !
0
@Rust_Cohle złoto
2
@MarioVeB! brać i sie cieszyc.
1
@Bartunek mi działa
0
Komentarz usunięty
0
@escarabajo kolega mocno wkur , widze