0

@Trexas tak dramat

0

Stękała błagamy !

1

@kkbarca to kozacko

1

@kkbarca ile masz tego piwka i jakie ?

1

@KacperVEB może byc wczesniej dlatego warto już koło 5 wstać , herbatka ,rambla ! i jazda

0

@Kluivert_P ja tam wstaje dopiero na janka ;p

4

@ranger3120 jakie objawy ?

2

@Nihas niestety ale bym sprzedał , jeden mecz na tyle dobry to , za mało fatalne staty

0

@Daviix7 za jankiem przemawia dużo , ale ten gośc to kocur

0

@Daviix7 graj janek przed czasem , na punkty nie wygra

14

Jest nas tu 4000 dawać pod sejm

1

@xBoMBoWiECx niemożliwe nie istnieje !

3

@Majkel34 nie było , dzieki za info

2

@ranger3120 wyslij mi na konto jak dojdzie dam znac

0

0

@Aaron10 było szeryf , może napisz co u ciebie slychac

0

@AmigoBlancos nie rozumiem czemu tu jestes , idz na cafe ziom

0

@YoNoEntiendoNada kwaratanna 17 dni

1

@Krzychu1010 miałem to zgłupialem do reszty ale wieczorem biegałem i spacer , bo tylko do mnie dzwonili ,raz byli ; powodzenia ziom

0

@Barca1992 eh , wpore

0

@kamiVeB co będzie grane szefie ?

3

@VamosRakieta busi na ciebie czeka po meczu :)

0

@mientusek1407 puszka fuu , butelka ok

0

@Pilka_jest_okragla najlepsza wersja szamana to jest top 3 ziom

0

@daniel32778 chodzi o kebsa ;P

0

@Bruttal jakby kolega klemens cie zawinał na dołek to co robisz?

0

@barcelonaLM bardziej niż rządy pisu?

0

@Sulimo pukałem kiedyś laske z lublina , stare czasy no ale trzymaj sie ziom :d rzeszów blisko

0

@haryveb944 na bank odejdzie , to już nie ma sie co łudzic :)

0

@Sulimo jakie miasto z ciekawosci ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?