gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trexas tak dramat
0
Stękała błagamy !
1
@kkbarca to kozacko
1
@kkbarca ile masz tego piwka i jakie ?
1
@KacperVEB może byc wczesniej dlatego warto już koło 5 wstać , herbatka ,rambla ! i jazda
0
@Kluivert_P ja tam wstaje dopiero na janka ;p
4
@ranger3120 jakie objawy ?
2
@Nihas niestety ale bym sprzedał , jeden mecz na tyle dobry to , za mało fatalne staty
0
@Daviix7 za jankiem przemawia dużo , ale ten gośc to kocur
0
@Daviix7 graj janek przed czasem , na punkty nie wygra
14
Jest nas tu 4000 dawać pod sejm
1
@xBoMBoWiECx niemożliwe nie istnieje !
3
@Majkel34 nie było , dzieki za info
2
@ranger3120 wyslij mi na konto jak dojdzie dam znac
0
@Dundersztyc tusk
0
@Aaron10 było szeryf , może napisz co u ciebie slychac
0
@AmigoBlancos nie rozumiem czemu tu jestes , idz na cafe ziom
0
@YoNoEntiendoNada kwaratanna 17 dni
1
@Krzychu1010 miałem to zgłupialem do reszty ale wieczorem biegałem i spacer , bo tylko do mnie dzwonili ,raz byli ; powodzenia ziom
0
@Barca1992 eh , wpore
0
@kamiVeB co będzie grane szefie ?
3
@VamosRakieta busi na ciebie czeka po meczu :)
0
@mientusek1407 puszka fuu , butelka ok
0
@Pilka_jest_okragla najlepsza wersja szamana to jest top 3 ziom
0
@daniel32778 chodzi o kebsa ;P
0
@Bruttal jakby kolega klemens cie zawinał na dołek to co robisz?
0
@barcelonaLM bardziej niż rządy pisu?
0
@Sulimo pukałem kiedyś laske z lublina , stare czasy no ale trzymaj sie ziom :d rzeszów blisko
0
@haryveb944 na bank odejdzie , to już nie ma sie co łudzic :)
0
@Sulimo jakie miasto z ciekawosci ?