1

@obcy np kto ? daj pomysł prezes

0

@Barca1992 przyjacielu jak ci mija dzien ?

0

@Sulimo i co możemy zrobić, żyj pełnia życia ziom

0

@PawkoFCB chłopie miał tyle okazji xd

0

@Murazor może do ciebie do garażu?

0

@messi564 dembele??

0

Teraz, co zrobić z dembele tyle okazji psuć zgroza

3

@szkutnik91 bo miał kartke i był blisko faula na czerwo

6

Tej nocy zostanie przelana krew , "Ostatni pochód entów " Dead !! dead!! DEADDD !! synowie gondoru !!

0

@Bruttal puszka czy butla jakie piwko ?

0

@Isso89 słuchaj ziomek co dobrego dzis pijesz?do meczyku

1

@lukaszbarca15 masz 15 lat?

3

@Nihas ile by człowiek dał za araujo i shakire w obronie dzis !!

1

@TeKa czemu tak , i powiedz mi będzie piwko pite wieczorem ?

0

@bixmix rozumiem ze było co pite, na odpornosc?

15

@Bykunn brak trzepania przez tydzien ?

0

wierzy ktoś w dobry mecz szamana i lengleta?

0

@Derean może chodzi żeby Messi miał amigosa

0

2. drużyna - liczba goli

PSG - Barcelona (1.5) kurs 1.8 pewniak ?

0

@Arkadio90 jak sobie poradziłes z tym psychicznie ?

0

@marcin62 i jak sobie poradziłes z rozstaniem ?

1

@VamosRakieta lecimy spuscic im łomot?

1

@Mario96w ziom trzymaj się

1

@AmigoBlancos wypad na Cafe

0

@skakun95 nie masz co robić to , może na pole pobiegać .

0

@bixmix było coś pite dzis prezes?

2

@AmigoBlancos Miodowe lata , kiepscy , 13 posterunek niech to wróci !! a nie jakieś głupoty teraz !

0

@Godlo ważne żeby nie brać tel ze sobą jak wyjdziesz z domu , ja wieczorami spacerowałęm i biegałem bo można zgłupiec tyle dni ;:)

0

@BarcaInfo jest szansa na Araujo w srode?

0

@blaugrana1980 była juz polka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?