gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@obcy np kto ? daj pomysł prezes
0
@Barca1992 przyjacielu jak ci mija dzien ?
0
@Sulimo i co możemy zrobić, żyj pełnia życia ziom
0
@PawkoFCB chłopie miał tyle okazji xd
0
@Murazor może do ciebie do garażu?
0
@messi564 dembele??
0
Teraz, co zrobić z dembele tyle okazji psuć zgroza
3
@szkutnik91 bo miał kartke i był blisko faula na czerwo
6
Tej nocy zostanie przelana krew , "Ostatni pochód entów " Dead !! dead!! DEADDD !! synowie gondoru !!
0
@Bruttal puszka czy butla jakie piwko ?
0
@Isso89 słuchaj ziomek co dobrego dzis pijesz?do meczyku
1
@lukaszbarca15 masz 15 lat?
3
@Nihas ile by człowiek dał za araujo i shakire w obronie dzis !!
1
@TeKa czemu tak , i powiedz mi będzie piwko pite wieczorem ?
0
@bixmix rozumiem ze było co pite, na odpornosc?
15
@Bykunn brak trzepania przez tydzien ?
0
wierzy ktoś w dobry mecz szamana i lengleta?
0
@Derean może chodzi żeby Messi miał amigosa
0
2. drużyna - liczba goli
PSG - Barcelona (1.5) kurs 1.8 pewniak ?
0
@Arkadio90 jak sobie poradziłes z tym psychicznie ?
0
@marcin62 i jak sobie poradziłes z rozstaniem ?
1
@VamosRakieta lecimy spuscic im łomot?
1
@Mario96w ziom trzymaj się
1
@AmigoBlancos wypad na Cafe
0
@skakun95 nie masz co robić to , może na pole pobiegać .
0
@bixmix było coś pite dzis prezes?
2
@AmigoBlancos Miodowe lata , kiepscy , 13 posterunek niech to wróci !! a nie jakieś głupoty teraz !
0
@Godlo ważne żeby nie brać tel ze sobą jak wyjdziesz z domu , ja wieczorami spacerowałęm i biegałem bo można zgłupiec tyle dni ;:)
0
@BarcaInfo jest szansa na Araujo w srode?
0
@blaugrana1980 była juz polka?