4

@obiektywny12 grzeczniej,

0

jakby było spotkanie na mieście z Rambli to ktoś by z was po pijaku bajerował clyde?

1

@Piotii16 decathlon

0

@obiektywny12 ty nie bądz taki do przodu bo nie jestes u siebie , na cafe możesz pić kawe

1

@Alanooo pirson break zazdro, ja to znam na wylot

3

@hoeniker domy czy lekko?

0

@TheNekro94 obejrzysz sobie, stand upy, i kabarety w domu

3

@Kvothe07 może city

0

@ksobi tak to chyba coś na skalę duża, masakra

0

Panowie jaki system na lotto najlepszy, nie granie? ????Czy np numery butów ramblowiczow?

0

@socha a słuchaj jaki masz rozmiar buta?

1

@Kgorecki2500 postaw ze mir strzeli gola i nie musisz nic robic do konca zycia .

0

@mauerinho dawaj w miasto piwko i mecz

3

@xBoMBoWiECx kolega Pjanica

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Majkel34 są plotki że fury znów pije wiec kto wie :) wiadomo że on może pic i tak jest kotem ale no jakies szanse ma AJ

0

@MarcelNJ11 3 h do meczu co będziesz robił teraz ciekawego ?

0

Interesuje sie ktoś ekstraklasą kusi czerwona kartka dzis w meczu :D

1

@puyol_presidend5 4 mecze po kursie 2 , to trudne zeby weszło uwierz :) ale jak masz pewniaczki to daj :D

0

@puyol_presidend5 kurs 15 to musisz grać dobre kursy żeby taki zrobic

0

@BarcaInfo jak tam nasi jesli chodzi o kartki może dzis sie ktoś wykarktowac twoim zdaniem ?

0

@MesQueUnClub_87 chodzi czy ktoś sie wykartkuje po fajnym kursie :D

0

dostanie ktoś kartke z naszych dziś jak czujecie ?

0

ale francja sprzedała mecz w reczna

1

@Walker posiedzisz w domu szefie

0

@tomek256 nie zdązysz tego użyc ;) jak ktos cie zajdzie od tyłu to gaz czy coś nic nie da,

1

@MaTt_BarcaFan akurat tutaj wierze,

1

@Kurkmen niby tak ale ja wole dalej pić piwko nad wisłokiem , i zero ludzi mnie zna niż wszędzie paparazi :D

0

@Kamiloza91 mogę spytać na co chorujesz?

0

@Fake69 Gniew oceanu na cda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?