gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@obiektywny12 grzeczniej,
0
jakby było spotkanie na mieście z Rambli to ktoś by z was po pijaku bajerował clyde?
1
@Piotii16 decathlon
0
@obiektywny12 ty nie bądz taki do przodu bo nie jestes u siebie , na cafe możesz pić kawe
1
@Alanooo pirson break zazdro, ja to znam na wylot
3
@hoeniker domy czy lekko?
0
@TheNekro94 obejrzysz sobie, stand upy, i kabarety w domu
3
@Kvothe07 może city
0
@ksobi tak to chyba coś na skalę duża, masakra
0
Panowie jaki system na lotto najlepszy, nie granie? ????Czy np numery butów ramblowiczow?
0
@socha a słuchaj jaki masz rozmiar buta?
1
@Kgorecki2500 postaw ze mir strzeli gola i nie musisz nic robic do konca zycia .
0
@mauerinho dawaj w miasto piwko i mecz
3
@xBoMBoWiECx kolega Pjanica
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Majkel34 są plotki że fury znów pije wiec kto wie :) wiadomo że on może pic i tak jest kotem ale no jakies szanse ma AJ
0
@MarcelNJ11 3 h do meczu co będziesz robił teraz ciekawego ?
0
Interesuje sie ktoś ekstraklasą kusi czerwona kartka dzis w meczu :D
1
@puyol_presidend5 4 mecze po kursie 2 , to trudne zeby weszło uwierz :) ale jak masz pewniaczki to daj :D
0
@puyol_presidend5 kurs 15 to musisz grać dobre kursy żeby taki zrobic
0
@BarcaInfo jak tam nasi jesli chodzi o kartki może dzis sie ktoś wykarktowac twoim zdaniem ?
0
@MesQueUnClub_87 chodzi czy ktoś sie wykartkuje po fajnym kursie :D
0
dostanie ktoś kartke z naszych dziś jak czujecie ?
0
ale francja sprzedała mecz w reczna
1
@Walker posiedzisz w domu szefie
0
@tomek256 nie zdązysz tego użyc ;) jak ktos cie zajdzie od tyłu to gaz czy coś nic nie da,
1
@MaTt_BarcaFan akurat tutaj wierze,
1
@Kurkmen niby tak ale ja wole dalej pić piwko nad wisłokiem , i zero ludzi mnie zna niż wszędzie paparazi :D
0
@Kamiloza91 mogę spytać na co chorujesz?
0
@Fake69 Gniew oceanu na cda :D