gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@CzarnyKapelusz Top 1 @LuisSalvano i Neymar
7
@BarcaInfo gra wszystko , potrzeba jemu też rywalizacji
0
@wroclawianin89 jakie plany na urlop , ryby , piłeczka ? czy granie w gry ?
2
@matirix20 nuda szefie
1
@PatrychoO pon do pt o 8
2
@Janiama jak zdrowie ?
0
@Cobra303dlatego bym postawił odważna teze i jakby neto był pełni zdrowy dał mu szanse :)
0
@MaziFCB jakie miasto u mnie pada?
0
@Vane zrób wszystko żeby złapać bana . zapłace
2
@MesQueUnClub_87 w Lidlu zawsze zostaje w biedronce dziś był hardcore na spokojnie :) zostanie
0
@Pogba co z nacho ?
3
@JimMorrisonFCB za tydzien
0
@Greenalley może chociaż krata okocima za szamana?
0
piechota ostatnio gadał w la liga bonita, ze modric zajechany potwierdzacie to , bo nie oglądam meczów białych ?
0
Widzi ktoś jakies szanse że lisy przegraja lub zremisuja ?
4
@dmcteam prosze pan z numerem 3
2
@marcin000019 gdzie?
1
@pawello10 to bierz ją byku :D
0
@Deviler ja mimo że nie lubie narkuna , to czuje że dzis to bierze
1
@kuz szefie było coś pite ?:P
0
Panowie kończy mi sie umowa w playu kozaczyć o fajny tel mówiac że zmieniam siec , czy gdzie macie co polecacie ?
3
@kamilop Nie(15 znaków)
3
@Kgorecki2500 możesz iśc po piwko do żabki :)
1
@Pawel13sz Warto niestety według mnie mało wnosi tylko pytanie ,za ile
0
@FCB24 pewnie jak wielu ludzi . jest walka z ciapakami , teraz pora na czarnych
0
@Dawid66 ogólnie możesz chodzic ciekawy jestem jak to wygląda?
1
@itmustbejoke Lebron vs najman na fame mma
1
@Dawid66 ile przerwy od pracy ?
2
@MesQueUnClub96 jakieś alko do tego piłes?
1
@JANEK777 szefie musi to robić żeby coś znaczyć i, zabierać głos w Sejmie