3

@CzarnyKapelusz Top 1 @LuisSalvano i Neymar

7

@BarcaInfo gra wszystko , potrzeba jemu też rywalizacji

0

@wroclawianin89 jakie plany na urlop , ryby , piłeczka ? czy granie w gry ?

2

@matirix20 nuda szefie

1

@PatrychoO pon do pt o 8

2

@Janiama jak zdrowie ?

0

@Cobra303dlatego bym postawił odważna teze i jakby neto był pełni zdrowy dał mu szanse :)

0

@MaziFCB jakie miasto u mnie pada?

0

@Vane zrób wszystko żeby złapać bana . zapłace

2

@MesQueUnClub_87 w Lidlu zawsze zostaje w biedronce dziś był hardcore na spokojnie :) zostanie

0

@Pogba co z nacho ?

3

@JimMorrisonFCB za tydzien

0

@Greenalley może chociaż krata okocima za szamana?

0

piechota ostatnio gadał w la liga bonita, ze modric zajechany potwierdzacie to , bo nie oglądam meczów białych ?

0

Widzi ktoś jakies szanse że lisy przegraja lub zremisuja ?

4

@dmcteam prosze pan z numerem 3

2

@marcin000019 gdzie?

1

@pawello10 to bierz ją byku :D

0

@Deviler ja mimo że nie lubie narkuna , to czuje że dzis to bierze

1

@kuz szefie było coś pite ?:P

0

Panowie kończy mi sie umowa w playu kozaczyć o fajny tel mówiac że zmieniam siec , czy gdzie macie co polecacie ?

3

@kamilop Nie(15 znaków)

3

@Kgorecki2500 możesz iśc po piwko do żabki :)

1

@Pawel13sz Warto niestety według mnie mało wnosi tylko pytanie ,za ile

0

@FCB24 pewnie jak wielu ludzi . jest walka z ciapakami , teraz pora na czarnych

0

@Dawid66 ogólnie możesz chodzic ciekawy jestem jak to wygląda?

1

@itmustbejoke Lebron vs najman na fame mma

1

@Dawid66 ile przerwy od pracy ?

2

@MesQueUnClub96 jakieś alko do tego piłes?

1

@JANEK777 szefie musi to robić żeby coś znaczyć i, zabierać głos w Sejmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?