12

@PershingFanatykLMFCB zbij konika i będziesz w raju

0

@Hrzan chłopaki ruszyli mocno ale też mają swoje życie itp , co zrobisz jak znikną każdy będzie smutny :)

3

@Zoker dużo ludzi lekceważy nas ale czuję że, gola strzelimy 2:1

6

@masq Zostawiłbym go na rok :)

0

@Bruttal przepraszam ze zapytam było coś pite, lub będziesz pił potem ?

0

@MSN30 tak logowanie masz nie ze swojego , komputera i widzisz ze to nie ty i odrazu zmiana hasła na meilu

2

@Bruttal na oko piłes juz cos dzis ?

0

@RobiS ja wiem co robić jak ktoś sie włamie , na face to wiadomo zmienic hasło ale jak juz ma meila to lipa .

0

@RobiS to ładnie musiał wejsc w jakies głupoty jak gosc ma dostep do meila to moze dużo .

7

@Bykunn dojdzie do rękoczynów?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PershingFanatykLMFCB szanuję spanie w dzień, ja nie zasne

2

@lukaszbarca15 jakies aktorki porno bys dal ...

1

Ogórek pupczy sie z jakimowiczem ?

0

@DonMatteo901 ja jebie ,sprzedajna !!

9

@pafcioxxx Kanał sportowy

1

@Bartosz85 czaje ja jestem tego zdania ze nie jestem pazerny :P ale powodzenia

0

@Bartosz85 ile masz teraz jak zamkniesz? i jaka stawka?

0

Panowie macie gdzieś kartki messiego i de jonga?

0

@marcin000019ich mecze to loteria większa niż lotto

0

@Kurkmen Akop :D

0

@xVENUMx siódemka czy połowka ?

0

Słupek kurw!! :(

0

@cudak321 z taką grą i kontuzje jak wygrają to pierwszy raz powiem brawo ;P

3

@AmigoBlancos nie ma to jak być na stronie Barcelony a kibicowac realowi.

3

Najman sie pruje do Rózala , marzeniem było by ,że Rózal jedzie mu wjebac :D

1

@Bruttal dalej pijesz?

1

@Sulimo polecasz jakies fajne filmy katastroficzne hmm , widziałem ze juz dawałes tutaj ale chodzi mi o podobne do ocean strachu lub . vulcano :D

2

@Krychaaa10 będzie na flaszke i gastro

1

@leonek160 nie , ale jak nie lubisz tego to spłać długi i idz gdzie indziej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?