gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@PershingFanatykLMFCB zbij konika i będziesz w raju
0
@Hrzan chłopaki ruszyli mocno ale też mają swoje życie itp , co zrobisz jak znikną każdy będzie smutny :)
3
@Zoker dużo ludzi lekceważy nas ale czuję że, gola strzelimy 2:1
6
@masq Zostawiłbym go na rok :)
0
@Bruttal przepraszam ze zapytam było coś pite, lub będziesz pił potem ?
0
@MSN30 tak logowanie masz nie ze swojego , komputera i widzisz ze to nie ty i odrazu zmiana hasła na meilu
2
@Bruttal na oko piłes juz cos dzis ?
0
@RobiS ja wiem co robić jak ktoś sie włamie , na face to wiadomo zmienic hasło ale jak juz ma meila to lipa .
0
@RobiS to ładnie musiał wejsc w jakies głupoty jak gosc ma dostep do meila to moze dużo .
7
@Bykunn dojdzie do rękoczynów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PershingFanatykLMFCB szanuję spanie w dzień, ja nie zasne
2
@lukaszbarca15 jakies aktorki porno bys dal ...
1
Ogórek pupczy sie z jakimowiczem ?
0
@DonMatteo901 ja jebie ,sprzedajna !!
9
@pafcioxxx Kanał sportowy
1
@Bartosz85 czaje ja jestem tego zdania ze nie jestem pazerny :P ale powodzenia
0
@Bartosz85 ile masz teraz jak zamkniesz? i jaka stawka?
0
Panowie macie gdzieś kartki messiego i de jonga?
0
@marcin000019ich mecze to loteria większa niż lotto
0
@Kurkmen Akop :D
0
@xVENUMx siódemka czy połowka ?
0
Słupek kurw!! :(
0
@cudak321 z taką grą i kontuzje jak wygrają to pierwszy raz powiem brawo ;P
3
@AmigoBlancos nie ma to jak być na stronie Barcelony a kibicowac realowi.
3
Najman sie pruje do Rózala , marzeniem było by ,że Rózal jedzie mu wjebac :D
1
@Bruttal dalej pijesz?
1
@Sulimo polecasz jakies fajne filmy katastroficzne hmm , widziałem ze juz dawałes tutaj ale chodzi mi o podobne do ocean strachu lub . vulcano :D
2
@Krychaaa10 będzie na flaszke i gastro
1
@leonek160 nie , ale jak nie lubisz tego to spłać długi i idz gdzie indziej .