3

@VamosRakieta busi na ciebie czeka po meczu :)

0

@mientusek1407 puszka fuu , butelka ok

0

@Pilka_jest_okragla najlepsza wersja szamana to jest top 3 ziom

0

@daniel32778 chodzi o kebsa ;P

0

@Bruttal jakby kolega klemens cie zawinał na dołek to co robisz?

0

@barcelonaLM bardziej niż rządy pisu?

0

@Sulimo pukałem kiedyś laske z lublina , stare czasy no ale trzymaj sie ziom :d rzeszów blisko

0

@haryveb944 na bank odejdzie , to już nie ma sie co łudzic :)

0

@Sulimo jakie miasto z ciekawosci ?

1

@Sulimo to może na rynku o 15 napijemy cos ?

0

@BarcaInfo moriba 1

2

@TheNekro94 to zabierz Ramble na piwko

0

@FCBKUBANO dla mnie zimny Okocim

0

@Encore bardziej zakse obstawie ze seta urwą lub over w meczu :P

0

@Encore zagrać 3:0 i bym kupił ramble :(

2

@BarcaSupporter szefie radze nie pisac długi czas tylko sie spotkac odrazu :) a jak niechce to raczej nie idz w to . pozdro szeryf

1

@AmigoBlancos straszne 21 lat imprezy , ogniska a chłopa nie ma !

7

3

@Nazio87 szkoda , super człowiek i widział wiecej swiata niz cała rambla.

0

@Tomo1989 bo wielu ludzi nie idzie do urzędu pracy , a wielu robi na czarno

0

oglądacie juventus jak grają ?

2

@BARCA1899Messi chyba nie prędko niestety

1

@Joe_Barbaro miałes robione testy na hiv itp ?

0

@DaPi tylko domowe , pychotka kupne fujka

3

@Rust_Cohle Rzeszów mam działke mamuska kupiła , ale to dawno temu nie wiem za ile szefie ale kocham grila piwko , chodzenie prawie nago i spokój cisza :) bo mieszkam w miescie !

2

@MesQueUnClub_87 akurat wierze ze pique sam odejdzie jak powie mu to prezes ,a co do reszty to ciul wie

0

@pt9 depay fati i kupić 9 i atak git

1

@tomek8756 Tango i Cash

0

@Batys tylko sie cykam ze tamci wiesz sie murują:P

0

de jong coś probówal faulowac na kartke ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?