gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamosRakieta busi na ciebie czeka po meczu :)
0
@mientusek1407 puszka fuu , butelka ok
0
@Pilka_jest_okragla najlepsza wersja szamana to jest top 3 ziom
0
@daniel32778 chodzi o kebsa ;P
0
@Bruttal jakby kolega klemens cie zawinał na dołek to co robisz?
0
@barcelonaLM bardziej niż rządy pisu?
0
@Sulimo pukałem kiedyś laske z lublina , stare czasy no ale trzymaj sie ziom :d rzeszów blisko
0
@haryveb944 na bank odejdzie , to już nie ma sie co łudzic :)
0
@Sulimo jakie miasto z ciekawosci ?
1
@Sulimo to może na rynku o 15 napijemy cos ?
0
@BarcaInfo moriba 1
2
@TheNekro94 to zabierz Ramble na piwko
0
@FCBKUBANO dla mnie zimny Okocim
0
@Encore bardziej zakse obstawie ze seta urwą lub over w meczu :P
0
@Encore zagrać 3:0 i bym kupił ramble :(
2
@BarcaSupporter szefie radze nie pisac długi czas tylko sie spotkac odrazu :) a jak niechce to raczej nie idz w to . pozdro szeryf
1
@AmigoBlancos straszne 21 lat imprezy , ogniska a chłopa nie ma !
7
@Rewolucja123 gay
3
@Nazio87 szkoda , super człowiek i widział wiecej swiata niz cała rambla.
0
@Tomo1989 bo wielu ludzi nie idzie do urzędu pracy , a wielu robi na czarno
0
oglądacie juventus jak grają ?
2
@BARCA1899Messi chyba nie prędko niestety
1
@Joe_Barbaro miałes robione testy na hiv itp ?
0
@DaPi tylko domowe , pychotka kupne fujka
3
@Rust_Cohle Rzeszów mam działke mamuska kupiła , ale to dawno temu nie wiem za ile szefie ale kocham grila piwko , chodzenie prawie nago i spokój cisza :) bo mieszkam w miescie !
2
@MesQueUnClub_87 akurat wierze ze pique sam odejdzie jak powie mu to prezes ,a co do reszty to ciul wie
0
@pt9 depay fati i kupić 9 i atak git
1
@tomek8756 Tango i Cash
0
@Batys tylko sie cykam ze tamci wiesz sie murują:P
0
de jong coś probówal faulowac na kartke ?