gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hugo Gatti, były bramkarz reprezentacji Argentyny, w absurdalny sposób skrytykował Leo Messiego. - On najlepszy? To niech pokaże, że ma jaja i przejdzie do Realu Madryt. Niech tam udowodni swoją wartość. Tak jak Cristiano Ronaldo - wypalił Gatti.
0
@SeeleyBooth według mnie prędzej czy póżniej będzie wojna wiec lepiej żyć pełnią życia nie myślec o tym co będzie .
0
@LloretDeMar legia będzie kibice wiesz może ?
0
ktoś sie interesuje Sampdoria
- lecce tym meczem bo kusi mnie mega na 2 x :) a nie znam sie na włoskiej ?
0
fajnie jakby Atletico Madryt stoczyło z Interem walke o ivana to może by coś zakreciło sie w granicy 40 m
0
Jak gra Atletico bo 2,7 kurs
0
@Hushovt wiesz ogólnie jestem z Rzeszowa wiem jakie tam boisko jest :D presja mega na lechu graja fatalnie , a juz pare razy odpadli z pucharu z drużynami jak stalowa wola itp ale dzieki za opinie
1
Witam panowie macie jakieś ciekawe propozycje na puchar polski ? tam zawsze dużo niespodzianek kusi przeciwko lechowi :P?
2
@damianex10 kanapki w jajku na patelni klasyk
0
@student97r masakra :(
0
BO NUS BO NUS !!
3
robi wrażenie show na fame mma naprawde :) a bonus to jest tam tym czym dla nas Messi
0
Myślicie że kruszwil wygra?
0
@Colon ehh masakra
0
@Encore jaki wynik typujesz
0
@TheNekro94 smutne mega ale z takim cierpieniem nieda się żyć
3
@Douglasinho 120 mlm
2
Danny Gaucho
vs el jarek fame mma 6 wojtek gola ! dawaj
0
@Goh 20 godz ddd
0
@VeB1899lukasz niema
0
Dortmund
-
Moenchengladbach kusi strasznie na 2 co mysliscie bez alacera i sancho ciezko będzie im ?
0
@Diki75 Hiszpańska federacja piłkarska przełożyła mecz FC Barcelona - Real Madryt. Spotkanie miało się odbyć w sobotę 26 października o godzinie 13.
0
@Danny Gaucho tak ponoć pewne info
1
El Clásico przełożone
0
@Progressive jak bys grał dobule :D to bys mial kasy jak lodu
0
@kulek22 to podziel sie na priv:P
0
@kulek22 ja mialem ze vive nie wygra 17 :D i ostatnie akcje meczu zawał i weszło i zero grania dzis nie polecam !
0
@Bamek94 malta kusi
0
Panowie interesuje się ktoś półka ręczna bo kusi dziś ze vive nie wygra 17 proszę o zdanie ????
2
MAMY AWANS O MAMO !