5

@Szicek10 a ja nie mogę zebrać 12 chłopa do gry.. Zazdroszczę Wam, chłopaki.

0

@Mazeri "Mężczyźni w nadziei"

1

@Mat_Cat na Windows 10 śmigam jak głupi w 1.6 :D 1shot2kill.pl na only dd2 zapraszam :)

36

Uwielbiam wywiady z Generałem. Na każde pytanie odpowiada wyczerpująco, a jednocześnie bardzo rzeczowo. Wracaj niedługo mistrzu :)

1

@AmigoBlancos nie tylko w futbolu, a ogólnie w życiu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wydaje mi się, że piłkarze Realu wypowiadali się w podobny sposób. Większość wypowiedzi jest na gorąco, zaraz po meczu, a tu wchodzą w grę duże emocje.

4

@DaPi jak sprzedajesz też monitor to usuń pliki z pulpitu, bo będą w monitorze :D

1

@student97r i jeszcze ten ton naszego prezydenta. On nie przemawia, on się drze, co w moim odczuciu jest słabe.

0

@Jakchcesz staram się, ale już mnie palec boli od scrolla. Na nieszczęście każdy post z wylosowanymi parami zajmuje od cholery miejsca, a pomnożyć takie coś razy kilkanaście postów i spam jest piękny.

14

Wrzućcie swoje wylosowane pary w LM, bo bardzo mnie interesuje co wam wyszło ;)

0

@Encore Nie, nie jestem handlarzem, sprzedaje swoje prywatne auto :p

0

Jakby ktoś byl zainteresowany kupnem Audi A4 B7 z 2005 roku w kombi to zapraszam na priv :D

0

@Maks91 u Romana na jachcie

8

Ależ to musi być uczucie uciszyć prawie 70 000 gardeł. Ansu ufam Tobie!

0

@CycuMat widzę, że nikt nie wspomniał o Giorgio Armani Acqua di Gio. Dla mnie najlepsze :)

1

Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądała jazda na suwak, która od dziś jest obowiązkiem. Aż chyba z ciekawości przejadę się w jedno miejsce w moim mieście i zobaczę jak to wygląda. Dotychczas trzeba było się długo prosić, ewentualnie wbijać na chama przed samochody.

8

@Nano22 albo słowa, że nie wie na jaką pozycję przychodzi Franek, bo jego jest zajęta. Pokazali mu miejsce w szeregu :)

2

@Nano22 dobrze, że akurat nie siedzę na klopie czytając ten komentarz..

1

@Avada Kedavra obecny :)

0

@tadzik447 dobre, muszę to zaprezentować mojemu chrześniakowi :D

1

@Socjopata Wjeżdżaj w tibie mordzia

1

@LuisSalvano brzmi jak historyjka z "Chwili dla Ciebie"

5

@Avada Kedavra jak ktoś ma play to... mu współczuję :)

1

@Chwytliwy mydło pachnące jak kwiatki na łące*

0

Ma ktoś może fajne animowane tapety związane z Barcą na tel? Albo wie gdzie takie nabyć? Pozdro :)

0

@Colon mocne 8/10, ma coś w sobie, choć jestem wielbicielem blondynek :)

2

@Dojt wiesz, że dokładnie o tym samym pomyślałem? Pozdro! :D

1

@FafitFCB gdzieś koło Espanyolu :D

8

@Chwytliwy znowu jakiś eksperyment? :D

1

Dziś wszyscy pijemy za zdrowie FC Barcelony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?