gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Szicek10 a ja nie mogę zebrać 12 chłopa do gry.. Zazdroszczę Wam, chłopaki.
0
@Mazeri "Mężczyźni w nadziei"
1
@Mat_Cat na Windows 10 śmigam jak głupi w 1.6 :D 1shot2kill.pl na only dd2 zapraszam :)
36
Uwielbiam wywiady z Generałem. Na każde pytanie odpowiada wyczerpująco, a jednocześnie bardzo rzeczowo. Wracaj niedługo mistrzu :)
1
@AmigoBlancos nie tylko w futbolu, a ogólnie w życiu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wydaje mi się, że piłkarze Realu wypowiadali się w podobny sposób. Większość wypowiedzi jest na gorąco, zaraz po meczu, a tu wchodzą w grę duże emocje.
4
@DaPi jak sprzedajesz też monitor to usuń pliki z pulpitu, bo będą w monitorze :D
1
@student97r i jeszcze ten ton naszego prezydenta. On nie przemawia, on się drze, co w moim odczuciu jest słabe.
0
@Jakchcesz staram się, ale już mnie palec boli od scrolla. Na nieszczęście każdy post z wylosowanymi parami zajmuje od cholery miejsca, a pomnożyć takie coś razy kilkanaście postów i spam jest piękny.
14
Wrzućcie swoje wylosowane pary w LM, bo bardzo mnie interesuje co wam wyszło ;)
0
@Encore Nie, nie jestem handlarzem, sprzedaje swoje prywatne auto :p
0
Jakby ktoś byl zainteresowany kupnem Audi A4 B7 z 2005 roku w kombi to zapraszam na priv :D
0
@Maks91 u Romana na jachcie
8
Ależ to musi być uczucie uciszyć prawie 70 000 gardeł. Ansu ufam Tobie!
1
@kerouac https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/02/d79392eab4728ca9b0c4ba7b23857159.jpg
0
@CycuMat widzę, że nikt nie wspomniał o Giorgio Armani Acqua di Gio. Dla mnie najlepsze :)
1
Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądała jazda na suwak, która od dziś jest obowiązkiem. Aż chyba z ciekawości przejadę się w jedno miejsce w moim mieście i zobaczę jak to wygląda. Dotychczas trzeba było się długo prosić, ewentualnie wbijać na chama przed samochody.
8
@Nano22 albo słowa, że nie wie na jaką pozycję przychodzi Franek, bo jego jest zajęta. Pokazali mu miejsce w szeregu :)
2
@Nano22 dobrze, że akurat nie siedzę na klopie czytając ten komentarz..
1
@Avada Kedavra obecny :)
0
@tadzik447 dobre, muszę to zaprezentować mojemu chrześniakowi :D
1
@Socjopata Wjeżdżaj w tibie mordzia
1
@LuisSalvano brzmi jak historyjka z "Chwili dla Ciebie"
5
@Avada Kedavra jak ktoś ma play to... mu współczuję :)
1
@Chwytliwy mydło pachnące jak kwiatki na łące*
0
Ma ktoś może fajne animowane tapety związane z Barcą na tel? Albo wie gdzie takie nabyć? Pozdro :)
0
@Colon mocne 8/10, ma coś w sobie, choć jestem wielbicielem blondynek :)
2
@Dojt wiesz, że dokładnie o tym samym pomyślałem? Pozdro! :D
1
@FafitFCB gdzieś koło Espanyolu :D
8
@Chwytliwy znowu jakiś eksperyment? :D
1
Dziś wszyscy pijemy za zdrowie FC Barcelony!