26

Ciekawe jak się Barca zaprezentuje bez Frenkiego.

0

No i moja zagadka z rana zniknęła z LR :( Zadowolony @PanZagadka?:D

8

@_catalan Nagroda przyznawana za rok 2019, a ten typ podaje liczby z całej kariery, nieźle XD

0

@bluu nawet się uśmiechnąłem :D

0

@KSSniper Mou to w gruncie rzeczy bardzo spoko facet. Na konferencjach i meczach po prostu zakładał maskę i odgrywał swój spektakl.

0

@zodiak_10 co zostało zobaczone, już się nieodzobaczy, dzięki!

22

Myślę, że komuś z ASa przestawiło się słowo "niespodziewanie". Słowo to znalazło się przed Messim, a powinno przed graczami Realu. Ale wybaczam tę wpadkę, ważne, że Leo z nagrodą! :)

4

@YouShouldListenToMe a mówią, że kibice Barcy to kibice sukcesu... :D

1

@kamilos1214 mam nadzieję, że wygra ta Płocka :P

0

Moi mili, jest niedziela, piękna pogoda, więc ruszajcie na zewnątrz i łapcie witaminę D. A o 17:30 czeka na nas wielkie meczycho w PL. Miłej niedzieli i choć przez chwilę zapomnijcie o tym co się stało wczoraj. Pozdrawiam

0

@kamapl85 zrobiłem dokładnie to samo i w ogóle tego nie żałuję :)

0

@NeroTFP Płock, 3 lata hasałem po tym świecie!

1

@adaminhoo pewien użytkownik zrobił świetne podsumowanie jak będą wyglądać transmisje meczów Barcy do końca sezonu. I wg. jego wyliczeń transmisja rozkladała się na dwie stacje tak, że były tylko 2 mecze różnicy między c+ a 11. Ale nie pamiętam na czyją korzyść.

1

@adi7adi8 pewnie literówka, nie czepiajmy się :)

1

@BarcaInfo Świetny piłkarz i świetny facet.

0

A teraz psg jak się zabawilo haha xd

0

@Pitrobolon i to jak!

0

@SHIBA i podobno w pierwszych latach działalności w składzie napoju znajdowała się kokaina :)

3

@SHIBA Środowisko LGBT go dojechało, gdyż był ich wielkim przeciwnikiem :P

0

@pikass14 podpinam się z pytaniem, mam to samo w xz2..

2

@Crema Catalunya Człowiek próbuje łopatologicznie wytłumaczyć na czym polega transmisja meczów Barcy i Realu, a ten z ryjem od razu. Idź dalej spiskuj, że to komentatorzy wybierają mecze Barcy i Realu XDD

6

Roman Kołtoń w 4 gęstości XD



Miłego dnia!

0

@Crema Catalunya Tak jak pisze @swiergol2 stacje mają do wyboru czy chcą transmitować w dany weekend mecz Barcy czy Realu. Raz decyduje Eleven, raz Canal+. To żaden spisek i teorie o kibicowaniu danej drużynie przez komentatorów są mylne. Mecz z Realem będzie transmitowany w obu kanałach.

0

@DonAndresFCB Polskie Kukizy Ludowe XDD

0

@MarioVeB! Mieszkam w pięknym, dużym domu na obrzeżach miasta, ale ostatnio mi się antena lekko przestawiła, a nie było czasu na skorygowanie jej. Pozdro Mario!

1

Matka natura chyba chce mnie uchronić przed oglądaniem naszych orłów. Deszcz pada i słaby mam sygnał z anteny :D

3

@Barwindg z red bullem smakuje cudownie.

4

@Real_w_HD myślę, że potrojenie obecnej pensji pokryła by wszystkie straty marketingowe itp itd. Ale istnieje coś takiego jak przywiązanie i lojalność do klubu, który dał Ci wszystko. Wiadomo, Messi na brak kasy nie ma co narzekać, ale gdyby był pazerny jak jeden Brazylijczyk, to mógłby się skusić na City. Tym bardziej pod okiem Guardioli.

13

City dawało Leosiowi potrojoną pensję z Barcelony, a Leo i tak nigdzie się nie ruszył. O kogo jak o kogo, ale o Leo bądźmy spokojni :)

0

@norbi77 dokładnie! Ben-Gay na czwóreczkę i można było hasać 90 minut :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?