gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy ma dzieci, ale chyba ma dwie żony xd
20
Neymarek, rezygnuj z tej premii, wykup się z PSG i wracaj do nas :)
1
Labirynt.
5
Neymar z kontuzją, a urodziny siostry coraz bliżej, czyli PSG na United bez Neymara :P a tak serio to szkoda chłopa.
30
Może w sprawach łóżkowych poszli krok dalej :D
4
Użytkownikom podoba się skład, już się boję o wynik :D
42
Z połączenia matki Rabiota i ojca Neymara powstałaby najbardziej chciwa postać na Ziemi. Jeszcze Raiola na chrzestnego i pozamiatane ;)
1
9 meczów Barcy w styczniu? Nie mam nic przeciwko :D
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48358592_342077383281479_9079292458352771072_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=822a06b379887e269a8bc71978098cde&oe=5CAE49E3
XD
1
Bobo Bubie zawsze pomoże :D
3
Drogi Denisie, miałeś wystarczająco dużo czasu żeby pokazać się z jak najlepszej strony na treningach i w meczach, w których występowałeś. Na Twoim miejscu domagałbym się transferu do klubu, w którym dostałbyś więcej minut.
45
Luka Modric załamany :/
27
Niech tate namówi Nejmora żeby ten wpłacił 200 mln ojro na konto PSG i witamy z powrotem ;)
16
Niestety oddaliśmy nie tego napastnika. Ale bardzo się cieszę, że Paco dobrze na tym wyszedł. Oby mu się wiodło jak najlepiej :)
11
Neymar i siła fizyczna xd
1
Podobno Ernest namówił Rakiete żeby trochę przysymulował w kadrze. Na Atletico wyzdrowieje!
0
Dzięki, na pewno obejrzę!
0
Juz myslalem, że wakacje na Banicjach :)
31
Nieważne, Gruby i tak bardzo dużo daje zespołowi. W końcu się odblokuje i na wyjeździe LM.
5
Widzę kilku nowych zawodników, coś mi umknęło?
0
Dzięki, przydatna informacja! :)
1
Tylko w tym nazwisku zauważyłeś błąd? Na kilometr czuć ironię, a Wy łykacie jak młode pelikany..
5
Okej, już przekazujemy te informacje do sztabu szkoleniowego. Niech się w porę opamiętaja. Dzięki!
63
Szacunek Panie Pique, lata gry z Puyolem owocują :)
0
Danny Gaucho odpowiedział niżej :)
1
Kurde, to musiałem to przeoczyć. Dzięki za info!
0
Dopiero przed chwilą sobie uświadomiłem, że dziś nie ma Gran Derbi.. Od razu dzień stał się gorszy...
26
Łudziłem się, że gdy trafi do klubu swoich marzeń, będzie wypruwał żyły żeby zostać tu na długie lata. Wg mnie Dembele nie jest zbyt bystrym człowiekiem, a do tego jeszcze bardzo niedojrzałym. Nie wróżę mu wielkiej kariery w tym klubie.
0
To chyba nigdy nie miałeś do czynienia z Play. Tak się składa, że domowego neta mam z T-Mobile, zasięg 3-4 kreski na pięć, bez żadnych anten zewnętrznych, a net bardzo dobrze chodzi. W telefonie mam zaś Playa i jest jedna wielka porażka. Czekam na koniec umowy i wracam do T-Mobile z wielką przyjemnością :D
0
Odpisałbym im - aha.