0

U mnie też jeszcze nie ruszyło, ale lada moment to nastąpi.

2

A więc jednak to się naprawdę dzieje.. Smutek, chyba nie będę tego oglądał, bo łzy będą napływały do ust..

30

Boże, to już 4 lata.. A dla mnie ta sprawa jest tak świeża, jakby to było niecały rok temu. Stanowczo za szybko ten czas leci. Dlatego kochani Cules, korzystajcie z każdego dnia, żeby życie nie przeleciało nam przez palce. Cieszmy się życiem, cieszmy się naszą Barceloną. Miłego dnia.

1

Najbardziej mnie irytowało to, że w którymś meczu ligowym poprzedzającym LM Valverde sadzał na ławce Coutinho. Gdzie tu logika, gdzie sens? Lepiej było stawiać na zajechanego Sergio i Rakiticia? Nie będę odkrywcą, jeśli napiszę, że EV zajechał podstawowych graczy, mając Coutinho, który w lidze powinien grać cały czas z racji absencji w LM, o Dembele nie wspomnę, bo chłopak zawsze robił wiatr jak był na placu. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie EV nie popełni tych samych błędów. Trzymajcie się.

0





Katuję od wczoraj tę piosenkę, idealnie opisuje to, co czuję po wczorajszej porażce.

16

Ładny mamy szacunek do trenera z którym zdobyliśmy drugi w historii klubu tryplet ;)

2

Bramka CR7 przedniej urody. Liczę dziś na piękne widowisko na Camp Nou. Vamos!

0

Taktyczny komentarz :)

0

Acqua di Gio Pour Homme - najlepszy zapach jaki do tej pory miałem :) klasyk.

0

Wiecie może kiedy będzie informacja, którego dnia gramy?

1

Można się cieszyć z tego, że wylosowaliśmy teoretycznie łatwego rywala, ale cieszenie się z awansu do 1/2 finału jest trochę na wyrost :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wielka szkoda, że nie możemy korzystać z Cou w LM.

51

"Czytamy, że Neymar tęskni za szatnią, w której nie ma klanów i nie dochodzi do negatywnych spięć."

Przecież to on stworzył klan Brazylijczyków i jest głównym powodem negatywnych spięć w szatni. Temu Panu już podziękujemy.

0

Gołym okiem zauważalny jest spadek formy Barcelony, a mimo to wywieźliśmy bardzo dobry wynik z niezwykle ciężkiego terenu. Mam nadzieję, że w połowie marca Barca złapie formę zwyżkową i do rewanżu przystąpi w dużo lepszej dyspozycji. Malkontenci - nie narzekać, tylko cieszyć się z takiego wyniku.

0

Nie zapomnij o ustawieniu lusterek. Ja podczas nauki jazdy jeździłem samochodami z elektrycznym ustawianiem lusterek, a na egzaminie przyszło mi jechać z ręcznie ustawianymi. Byłem tak zestresowany, że zapomniałem, że jeszcze są auta z ręcznie ustawianymi lusterkami. I tak cały egzamin jechałem ze źle ustawionymi lusterkami, generalnie cały czas na czuja albo gdy egzaminator nie patrzył, odwracałem głowę :P Ale egzamin zaliczony był. Powodzenia!

40

Już sobie wyobrażam jaki szczęśliwy musiał być Coutinho po strzeleniu bramki. Od kilku dni jest w Barcelonie, a już ma okazję zagrać w finale, w Liverpoolu by tego nie doświadczył :)

0

Przegląd przeczytany, teraz tylko dotrwac do końca zmiany i do domu spać! Miłego dnia wszystkim :)

6

Odszedł od nas jeden z największych pajacyków w profesjonalnej piłce, w zamian za to mamy wyważonego Coutinho o klasie nie mniejszej od Neymara oraz młodziutkiego, skromnego i bardzo utalentowanego Dembele. Interes życia :)

3

Paulinho wygrał z Umtitim siłowanie na rękę?:D A Messi pewnie ściągał na testach, dlatego był lepszy od Alby :)

1

Wszedłem z ciekawości na ten profil, fala 1 gwiazdek się posypała. Chłop wie jak się zareklamować XD

1

Mój komentarz pisałem raczej w tonie żartobliwym :P taki ktoś jak Messi rodzi się raz na kilkadziesiąt lat, ja co najwyżej parę razy dostałem MVP turnieju w okręgowych rozgrywkach :D

2

Kurde, trzeba było lepiej się przykładać do treningów za małolata..

10

Dlatego Barca Guardioli była takim potworem, sercem tamtej drużyny byli piłkarze, którzy filozofię Barcy mieli we krwi. Obawiam się, że nikt za mojego życia nie stworzy drugiej takiej drużyny.

39

Panowie, łapcie fotę, która dowodzi, że Cou będzie grał z numerem 7 na koszulce, w dodatku na plusie :D



https://zapodaj.net/18e7f43334665.jpg.html

7

W takim składzie, z takim przeciwnikiem obawiam się, że noworoczny niefart nie zostanie przełamany. Ale obym się mylił :)

18

Ale bym chciał żeby Cou i Mina trafili do nas w zimowym okienku transferowym.
A to zwód Cou w ostatnim meczu LM:
https://i2.wp.com/78.media.tumblr.com/dc528b8b80017f95d29f798506c7a772/tumblr_p0ltj48drw1tf8a5ao1_400.gif?resize=517%2C349&ssl=1

Ładnie zakręcił :D

0

Wiecie może czy i gdzie można kupić kurtkę taka jak mieli nasi piłkarze wczoraj gdy dostawali samochodu audi? Ze znaczkiem audi i fcbarcelony?

28

Widać, że Komar jest zajebiście zmotywowany do powrotu na boisko, ale mam nadzieję, że sztab szkoleniowy mądrze z nim postąpi i powoli będzie go wprowadzał do zespołu.

0

Piękna kołysanka, zasnę bez problemu. Dobrej nocy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?