gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
miałem to samo..
1
też miałem rekonstruowane więzadło :P najgorszy okres w moim życiu, ale dałem radę. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i dużo cierpliwości :)
3
Odnośnie tych dwóch panów Crackòvia przygotowała fajny skecz :D łapcie:
0
co nie zmienia faktu, że ich życie i tak jest bardzo lekkie ;)
23
Kurde, też chciałbym przychodzić do pracy na godzinę 11, na dwie-trzy godzinki.. :P
2
świetne wideo, dzięki! :)
0
Każda passa się kiedyś kończy. Oby to nie było dziś :)
0
Ale pewnie jakby Dani Alves wcielił się w rolę Stegena to przy żadnej z tych bramek by nie zawinił. W mniemaniu pax'a oczywiście ;)
0
oj będziemy mieli pożytek z tego zawodnika!
1
Dzięki Pedrito za wszystko! Podbij Ligę Angielską! Powodzenia :)
1
http://footyroom.com/ łap tę stronkę, wg, mnie najlepsza ze skrótami meczów :)
3
tak jak kiedyś go nie znosiłem za te symulki i głupie straty, tak teraz uwielbiam oglądać jego grę. Tak jak Xavi kiedyś wspomniał, nie zna bardziej inteligentnego gracza na boisku niż Busi. Człowiek bez układu nerwowego ;)
0
Dokładnie. Nie rozumiem tego narzekania, że za drogi. Nawet złamanego grosza nie dokładają do tego transferu, ale płaczą jakby cały majątek na to szedł. Śmieszy mnie to :D
8
Nie próbujcie w głupi sposób go usprawiedliwiać. Zachował się jak rozkapryszony gówniarz, któremu zabrano balonik. Graczowi pokroju Neymara nie wypada robić takich rzeczy. W bezmyślny sposób osłabił swoją reprezentację jak i nadszarpnął swój wizerunek.
0
szkoda, że Messi nie trafił bramki i Ney nie dołożył jeszcze jednej. Pięknie by to wyglądało. Ale i tak ten sezon to spełnienie marzeń :D
0
w przyszłym sezonie trzeci raz w historii TRYPLET! ;)
0
chłopak z mojego miasta :) Powodzenia Kamil!
0
Ludzie, trochę śmieszy mnie to Wasze wyliczanie kasy. Przecież to nie idzie z Waszej kieszeni.. Klub doskonale wie ile może wydać na danego gracza i oni powinni się tym martwić. Z całym szacunkiem do Was, ale w klubie są osoby, które trochę bardziej orientują się w finansach i ekonomii. Pozdrawiam ;)
0
czyli klub już jest pogodzony z odejściem Alvesa. Mam nadzieję, że to będzie bardzo dobry transfer!
0
'ch'igienicznych?:D
14
też spodziewałem się więcej po PSG. Ale to tylko pokazuje klasę naszych zawodników.
8
zbierać kasę na Paula Pogbę!
22
Przeczytaj swój komentarz jeszcze raz i zastanów się czy to, co napisałeś ma jakiś większy sens. Pozdrawiam ;)
70
to co on mówi to zwykła kPina..
1
Skoro udajesz takiego mądrego to piszę się "naprawdę", nie "na prawdę" ;)
1
poziome pasy to za mało, moim zdaniem brakuje tu jeszcze jakiegoś smoka ;)
0
to ta sytuacja:
Cóż za poświęcenie! Wspaniały człowiek :)
10
Zastanów się 5 razy zanim coś napiszesz. Może w Twoim świecie liczy się tylko kasa. Xavi ma tyle kasy, że starczy na 10 pokoleń jego rodziny. Nosi Barcę od dziecka w sercu, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, pewnie kibicujesz Barcelonie od przyjścia Suareza ;)
0
Niczego więcej nie oczekiwałem. Będzie w treningu, zgra się z chłopakami.
0
a można cofać się do przodu?:P