1

miałem to samo..

1

też miałem rekonstruowane więzadło :P najgorszy okres w moim życiu, ale dałem radę. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i dużo cierpliwości :)

3

Odnośnie tych dwóch panów Crackòvia przygotowała fajny skecz :D łapcie:

(włączcie napisy).

0

co nie zmienia faktu, że ich życie i tak jest bardzo lekkie ;)

23

Kurde, też chciałbym przychodzić do pracy na godzinę 11, na dwie-trzy godzinki.. :P

2

świetne wideo, dzięki! :)

0

Każda passa się kiedyś kończy. Oby to nie było dziś :)

0

Ale pewnie jakby Dani Alves wcielił się w rolę Stegena to przy żadnej z tych bramek by nie zawinił. W mniemaniu pax'a oczywiście ;)

0

oj będziemy mieli pożytek z tego zawodnika!

1

Dzięki Pedrito za wszystko! Podbij Ligę Angielską! Powodzenia :)

1

http://footyroom.com/ łap tę stronkę, wg, mnie najlepsza ze skrótami meczów :)

3

tak jak kiedyś go nie znosiłem za te symulki i głupie straty, tak teraz uwielbiam oglądać jego grę. Tak jak Xavi kiedyś wspomniał, nie zna bardziej inteligentnego gracza na boisku niż Busi. Człowiek bez układu nerwowego ;)

0

Dokładnie. Nie rozumiem tego narzekania, że za drogi. Nawet złamanego grosza nie dokładają do tego transferu, ale płaczą jakby cały majątek na to szedł. Śmieszy mnie to :D

8

Nie próbujcie w głupi sposób go usprawiedliwiać. Zachował się jak rozkapryszony gówniarz, któremu zabrano balonik. Graczowi pokroju Neymara nie wypada robić takich rzeczy. W bezmyślny sposób osłabił swoją reprezentację jak i nadszarpnął swój wizerunek.

0

szkoda, że Messi nie trafił bramki i Ney nie dołożył jeszcze jednej. Pięknie by to wyglądało. Ale i tak ten sezon to spełnienie marzeń :D

0

w przyszłym sezonie trzeci raz w historii TRYPLET! ;)

0

chłopak z mojego miasta :) Powodzenia Kamil!

0

Ludzie, trochę śmieszy mnie to Wasze wyliczanie kasy. Przecież to nie idzie z Waszej kieszeni.. Klub doskonale wie ile może wydać na danego gracza i oni powinni się tym martwić. Z całym szacunkiem do Was, ale w klubie są osoby, które trochę bardziej orientują się w finansach i ekonomii. Pozdrawiam ;)

0

czyli klub już jest pogodzony z odejściem Alvesa. Mam nadzieję, że to będzie bardzo dobry transfer!

0

'ch'igienicznych?:D

14

też spodziewałem się więcej po PSG. Ale to tylko pokazuje klasę naszych zawodników.

8

zbierać kasę na Paula Pogbę!

22

Przeczytaj swój komentarz jeszcze raz i zastanów się czy to, co napisałeś ma jakiś większy sens. Pozdrawiam ;)

70

to co on mówi to zwykła kPina..

1

Skoro udajesz takiego mądrego to piszę się "naprawdę", nie "na prawdę" ;)

1

poziome pasy to za mało, moim zdaniem brakuje tu jeszcze jakiegoś smoka ;)

0

to ta sytuacja:



Cóż za poświęcenie! Wspaniały człowiek :)

10

Zastanów się 5 razy zanim coś napiszesz. Może w Twoim świecie liczy się tylko kasa. Xavi ma tyle kasy, że starczy na 10 pokoleń jego rodziny. Nosi Barcę od dziecka w sercu, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, pewnie kibicujesz Barcelonie od przyjścia Suareza ;)

0

Niczego więcej nie oczekiwałem. Będzie w treningu, zgra się z chłopakami.

0

a można cofać się do przodu?:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?