gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fakt, zapomniałem, że nygusy mają siesty etc. ;) tylko pytanie czemu gdy mecz jest rozgrywany wcześniej, jest więcej ludzi :)
0
Przed chwilą spojrzałem kiedy jest meczyk z Herculesem i nie mogę zrozumieć kto ustala takie godziny spotkań w samym środku tygodnia.. Przecież godzina 20 byłaby idealna..
2
Drogi kolego, do momentu wygrania przez którąś z drużyn finału KMŚ to FC Barcelona jest najlepszym klubem na świecie :)
2
Bo na tę chwilę to Barcelona jest najlepszym klubem na świecie :)
1
To Barcelona teraz gra?;)
0
to już nawet nie jest śmieszne
3
W tych meczach nie ma faworyta ;)
81
Naprawdę to jest dla mnie paranoja, że osoba na takim stanowisku na każdym kroku powtarza komu kibicuje. A później się dziwią, że ktoś doszukuje się spisków. Jak się ich nie doszukiwać skoro prezes ligi jasno i wyraźnie powtarza, że kibicuje którejś z drużyn? Masakra
29
Uwielbiam czytać takie historie. Jak tu nie kochać naszego Andrzeja :)
2
Ktoś kiedyś dobrze powiedział: jest jeden główny czynnik, który wpływa na sukcesy Barcelony, Leo Messi. W dzisiejszym spotkaniu widać to było jak na dłoni.
9
dobrze, że nie Regutherm na zimne stopy :D
0
Trochę głupoty wypisujesz. Może obecnie nie ma miejsca, ale co to za problem zrobić to miejsce? Coutinho to przekozak, on jest odpowiednikiem Iniesty, więc Twoje argumenty na temat powrotów i odbiorów Coutinho są bez sensu. Iniesta nie jest królem odbiorów, bo nie taka jego rola. A z wiekiem coraz częściej będą pojawiały się kontuzje, może też się zdarzyć obniżka formy. Coutinho to gwarancja magii i jakości na lata. Pozdrawiam :)
1
"Jest on odpowiedni do tego, aby wziąć udział w starciu przeciwko Brazylii – zapewnił trener Canarinhos." Chyba wkradł się błąd :)
1
Busquets po podwyżce bardzo się zmienił, niestety na gorsze..
0
Dobrze, że 3 grudnia o godzinie 16:15 będzie już praktycznie ciemno xd Nie zniósłbym oglądania klasyku gdy za oknem byłoby jeszcze widno.
4
Ty również popełniasz błędy np. ortograficzne ;)
3
może zapomniał, że nie gra już w Barcelonie :P
0
oj będzie co opowiadać wnukom ;)
0
Lata mijają, a Pyrzo nadal w formie :) milion razy wolę czytać "wypociny" Orłowskiego niż Twoje ;)
4
Po co ta złośliwość? Lepiej Ci się zrobiło? Żałosne ;)
0
Ciekawe czy będzie organizowany wyjazd do Barcelony na mecz z Manchesterem City. Z chęcią bym się wybrał.
51
"Do finału nie dochodzi się przypadkowo." a jednak..
0
jedź Andrzeju na wakacje i opal się choć troszkę :D
0
ale BravoSport to Ty szanuj :D
0
Myślę, że to właśnie na nim Barca powinna najbardziej się skupić podczas letniego okienka transferowego.
1
Mogą niektórzy pisać, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać, ale jeżeli drużyna jest w takiej sytuacji jak była wczoraj to niewytłumaczalne jest jak można przebiec o kilka kilometrów mniej.. W takiej sytuacji Messi i reszta drużyny powinna zasuwać tak, jak robił to Real we wtorkowym spotkaniu. Można wszystko wybaczyć, ale braku zaangażowania nie.
0
Ten komentarz miał być śmieszny? Jeśli tak, to muszę Cię zasmucić, bo nie jest. Zgadzam się ze Zbyszkiem.
54
Duże lepszy skład od tych przewidywanych! Do boju! Odczarować ten stadion!
3
bardzo bym chciał żeby wszystko to co napisałeś się sprawdziło :D
0
Chciałbym żeby mecz odbywał się płynnie bez większej brutalności.