0

fakt, zapomniałem, że nygusy mają siesty etc. ;) tylko pytanie czemu gdy mecz jest rozgrywany wcześniej, jest więcej ludzi :)

0

Przed chwilą spojrzałem kiedy jest meczyk z Herculesem i nie mogę zrozumieć kto ustala takie godziny spotkań w samym środku tygodnia.. Przecież godzina 20 byłaby idealna..

2

Drogi kolego, do momentu wygrania przez którąś z drużyn finału KMŚ to FC Barcelona jest najlepszym klubem na świecie :)

2

Bo na tę chwilę to Barcelona jest najlepszym klubem na świecie :)

1

To Barcelona teraz gra?;)

0

to już nawet nie jest śmieszne

3

W tych meczach nie ma faworyta ;)

81

Naprawdę to jest dla mnie paranoja, że osoba na takim stanowisku na każdym kroku powtarza komu kibicuje. A później się dziwią, że ktoś doszukuje się spisków. Jak się ich nie doszukiwać skoro prezes ligi jasno i wyraźnie powtarza, że kibicuje którejś z drużyn? Masakra

29

Uwielbiam czytać takie historie. Jak tu nie kochać naszego Andrzeja :)

2

Ktoś kiedyś dobrze powiedział: jest jeden główny czynnik, który wpływa na sukcesy Barcelony, Leo Messi. W dzisiejszym spotkaniu widać to było jak na dłoni.

9

dobrze, że nie Regutherm na zimne stopy :D

0

Trochę głupoty wypisujesz. Może obecnie nie ma miejsca, ale co to za problem zrobić to miejsce? Coutinho to przekozak, on jest odpowiednikiem Iniesty, więc Twoje argumenty na temat powrotów i odbiorów Coutinho są bez sensu. Iniesta nie jest królem odbiorów, bo nie taka jego rola. A z wiekiem coraz częściej będą pojawiały się kontuzje, może też się zdarzyć obniżka formy. Coutinho to gwarancja magii i jakości na lata. Pozdrawiam :)

1

"Jest on odpowiedni do tego, aby wziąć udział w starciu przeciwko Brazylii – zapewnił trener Canarinhos." Chyba wkradł się błąd :)

1

Busquets po podwyżce bardzo się zmienił, niestety na gorsze..

0

Dobrze, że 3 grudnia o godzinie 16:15 będzie już praktycznie ciemno xd Nie zniósłbym oglądania klasyku gdy za oknem byłoby jeszcze widno.

4

Ty również popełniasz błędy np. ortograficzne ;)

3

może zapomniał, że nie gra już w Barcelonie :P

0

oj będzie co opowiadać wnukom ;)

0

Lata mijają, a Pyrzo nadal w formie :) milion razy wolę czytać "wypociny" Orłowskiego niż Twoje ;)

4

Po co ta złośliwość? Lepiej Ci się zrobiło? Żałosne ;)

0

Ciekawe czy będzie organizowany wyjazd do Barcelony na mecz z Manchesterem City. Z chęcią bym się wybrał.

51

"Do finału nie dochodzi się przypadkowo." a jednak..

0

jedź Andrzeju na wakacje i opal się choć troszkę :D

0

ale BravoSport to Ty szanuj :D

0

Myślę, że to właśnie na nim Barca powinna najbardziej się skupić podczas letniego okienka transferowego.

1

Mogą niektórzy pisać, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać, ale jeżeli drużyna jest w takiej sytuacji jak była wczoraj to niewytłumaczalne jest jak można przebiec o kilka kilometrów mniej.. W takiej sytuacji Messi i reszta drużyny powinna zasuwać tak, jak robił to Real we wtorkowym spotkaniu. Można wszystko wybaczyć, ale braku zaangażowania nie.

0

Ten komentarz miał być śmieszny? Jeśli tak, to muszę Cię zasmucić, bo nie jest. Zgadzam się ze Zbyszkiem.

54

Duże lepszy skład od tych przewidywanych! Do boju! Odczarować ten stadion!

3

bardzo bym chciał żeby wszystko to co napisałeś się sprawdziło :D

0

Chciałbym żeby mecz odbywał się płynnie bez większej brutalności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?