1

Łapcie filmik z naszym Andresem w roli głównej. Chyba drugi piłkarz po Ronim, który dostał owację od kibiców Realu. Jak to dobrze, że zostanie z nami na dłużej.


0

A ja mam nadzieję, że znikniesz ze świata futbolu jak najszybciej...

0

I oczywiście mądry kolega musiał wtrącić słowo "sezonowiec" mimo tego, że nic o mnie nie wie. Typowe. Ja tylko wypowiedziałem się z punktu widzenia polskiego fana klubu FC Barcelona, a nie rodowitego mieszkańca Katalonii. Ale niektórzy (m.in. Ciuus) na tej stronie są bardziej "katalońscy" niż sami mieszkańcy tegoż regionu.

22

I bardzo dobrze, że ten mecz się odbył. Rozumiem, że Pique mógł być poruszony tym co się wczoraj działo, ale gdyby ten mecz się nie odbył, cała ciężka praca z początku sezonu zostałaby zmarnowana.

0

No nie mam roota, mam świeży telefon, bo wrócił z gwarancji i chciałem mieć cokolwiek do czyszczenia :P czyli polecasz zrobić roota?

0

Panowie, jakiego darmowego cleanera polecacie na Androida? Który nie muli systemu jak niektóre. Dzięki za odpowiedzi :)

31

Są siebie warci..

1

Nie dość, że jest przeciętnym piłkarzem to do tego wydaje mi się, że trochę leniwym. Większość piłkarzy skracała swoje wakacje żeby jak najlepiej przygotować się do sezonu i poznać z nowym trenerem, a ten niczym największa gwiazda siedzi do oporu na urlopie jakby miał zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie.. Dla mnie transfer porażka.

26

Naprawdę chciałbym żeby udowodnił, że jest wart tej kwoty i zamknął usta krytykom. Powodzenia cracku!

1

20:45 kolego :)

1

Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

1

Będzie gdzieś w tv mecz Hiszpania - Włochy?

0

Nienawidzę tego zarządu, ale jestem zadowolony, że nie kupili Cou czy Di Marii za takie pieniądze i do tego Cou dopiero w styczniu miał przejść. Byliby frajerami gdyby na to przystali. Boli mnie jednak to, że nie ściągnęli Seriego, który gryzłby trawę jak szalony! Wotum nieufności coraz bliżej.

1

Szczerze, to nie wierzyłem, że dwójka tych kozaków do nas dołączy! Ale bez oficjalnego info szampana nie otworzę :P

0

Tak, może jeszcze 200 milionów to za mało? Żenada

1

Jak ja bym chciał żeby już się nie pojawiały newsy na temat Paulinho ;x

0

Dzięki za info :)

10

Nie wiem czy było, ale łapcie filmik z prezentacji Theo w Realu:

https://www.facebook.com/sportowememypl/videos/1974492182576245/

Niebywała technika ;)

1

No i niech tam siedzi, sam jest sobie winien. Mógł wcześniej przejrzeć na oczy, że FC Barcelona to półka wyżej niż PSG, a nie, nowy kontrakt podpisany, a teraz chcę odejść. Późno się zorientował, że w PSG poza ligą i pucharem nic nie wygra ;)

0

Może ktoś się orientuję jaką klauzulę ma Verratti? Bo jakoś nigdy nie wpadła mi w oczy ta kwota.

0

Może w końcu Barcelona nie będzie dawała takich wysokich pensji, że piłkarze nie chcą z niej odchodzić, bo nikt im takiego kontraktu nie da ;)

0

Naprawdę Nike się namęczyło, jeden kolor, znaczek Nike, herb i sponsorzy. A nie, przepraszam, pod pachami zaszaleli ;)

5

Ale Krzysia to Ty szanuj :D

16

Został wplątany w jakieś wałki zarządu, ale i tak przeżył przygodę życia :p Dzielić szatnię z najlepszymi piłkarzami i do tego zarabiać niemałą kasę to jest coś. Szczerze nie wiem czy jakiś klub z Primera się nim zainteresuje, ale trzymam kciuki ;)

1

Transfer Bellerina? Owszem, ale nie za wszelką cenę. Jeśli sam nie będzie chciał odejść i trzeba będzie wydać na niego kupę kasy to Barcelona powinna odpuścić. Mamy Vidala, jest kilka ciekawych i dużo tańszych opcji na rynku.

41

Ja Hope Solo znam tylko ze zdjęć, które wyciekły z dwa lata temu. Wtedy główną gwiazdą była Jennifer Lawrence, ale Pani Solo też co nieco pokazała :D

26

Ja tam widzę jeszcze Snoop Dogg'a :P

13

Powodzenia Panie Unzue!

0

Panowie, mam pytanko, zna ktoś tytuł piosenki, która leciała przed wyjściem piłkarzy na drugą połowę? Z góry dzięki za podpowiedź :)

0

Dzięki, zajebiście mi pomogłeś ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?