gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Łapcie filmik z naszym Andresem w roli głównej. Chyba drugi piłkarz po Ronim, który dostał owację od kibiców Realu. Jak to dobrze, że zostanie z nami na dłużej.
0
A ja mam nadzieję, że znikniesz ze świata futbolu jak najszybciej...
0
I oczywiście mądry kolega musiał wtrącić słowo "sezonowiec" mimo tego, że nic o mnie nie wie. Typowe. Ja tylko wypowiedziałem się z punktu widzenia polskiego fana klubu FC Barcelona, a nie rodowitego mieszkańca Katalonii. Ale niektórzy (m.in. Ciuus) na tej stronie są bardziej "katalońscy" niż sami mieszkańcy tegoż regionu.
22
I bardzo dobrze, że ten mecz się odbył. Rozumiem, że Pique mógł być poruszony tym co się wczoraj działo, ale gdyby ten mecz się nie odbył, cała ciężka praca z początku sezonu zostałaby zmarnowana.
0
No nie mam roota, mam świeży telefon, bo wrócił z gwarancji i chciałem mieć cokolwiek do czyszczenia :P czyli polecasz zrobić roota?
0
Panowie, jakiego darmowego cleanera polecacie na Androida? Który nie muli systemu jak niektóre. Dzięki za odpowiedzi :)
31
Są siebie warci..
1
Nie dość, że jest przeciętnym piłkarzem to do tego wydaje mi się, że trochę leniwym. Większość piłkarzy skracała swoje wakacje żeby jak najlepiej przygotować się do sezonu i poznać z nowym trenerem, a ten niczym największa gwiazda siedzi do oporu na urlopie jakby miał zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie.. Dla mnie transfer porażka.
26
Naprawdę chciałbym żeby udowodnił, że jest wart tej kwoty i zamknął usta krytykom. Powodzenia cracku!
1
20:45 kolego :)
1
Dziękuję bardzo za odpowiedź :)
1
Będzie gdzieś w tv mecz Hiszpania - Włochy?
0
Nienawidzę tego zarządu, ale jestem zadowolony, że nie kupili Cou czy Di Marii za takie pieniądze i do tego Cou dopiero w styczniu miał przejść. Byliby frajerami gdyby na to przystali. Boli mnie jednak to, że nie ściągnęli Seriego, który gryzłby trawę jak szalony! Wotum nieufności coraz bliżej.
1
Szczerze, to nie wierzyłem, że dwójka tych kozaków do nas dołączy! Ale bez oficjalnego info szampana nie otworzę :P
0
Tak, może jeszcze 200 milionów to za mało? Żenada
1
Jak ja bym chciał żeby już się nie pojawiały newsy na temat Paulinho ;x
0
Dzięki za info :)
10
Nie wiem czy było, ale łapcie filmik z prezentacji Theo w Realu:
https://www.facebook.com/sportowememypl/videos/1974492182576245/
Niebywała technika ;)
1
No i niech tam siedzi, sam jest sobie winien. Mógł wcześniej przejrzeć na oczy, że FC Barcelona to półka wyżej niż PSG, a nie, nowy kontrakt podpisany, a teraz chcę odejść. Późno się zorientował, że w PSG poza ligą i pucharem nic nie wygra ;)
0
Może ktoś się orientuję jaką klauzulę ma Verratti? Bo jakoś nigdy nie wpadła mi w oczy ta kwota.
0
Może w końcu Barcelona nie będzie dawała takich wysokich pensji, że piłkarze nie chcą z niej odchodzić, bo nikt im takiego kontraktu nie da ;)
0
Naprawdę Nike się namęczyło, jeden kolor, znaczek Nike, herb i sponsorzy. A nie, przepraszam, pod pachami zaszaleli ;)
5
Ale Krzysia to Ty szanuj :D
16
Został wplątany w jakieś wałki zarządu, ale i tak przeżył przygodę życia :p Dzielić szatnię z najlepszymi piłkarzami i do tego zarabiać niemałą kasę to jest coś. Szczerze nie wiem czy jakiś klub z Primera się nim zainteresuje, ale trzymam kciuki ;)
1
Transfer Bellerina? Owszem, ale nie za wszelką cenę. Jeśli sam nie będzie chciał odejść i trzeba będzie wydać na niego kupę kasy to Barcelona powinna odpuścić. Mamy Vidala, jest kilka ciekawych i dużo tańszych opcji na rynku.
41
Ja Hope Solo znam tylko ze zdjęć, które wyciekły z dwa lata temu. Wtedy główną gwiazdą była Jennifer Lawrence, ale Pani Solo też co nieco pokazała :D
26
Ja tam widzę jeszcze Snoop Dogg'a :P
13
Powodzenia Panie Unzue!
0
Panowie, mam pytanko, zna ktoś tytuł piosenki, która leciała przed wyjściem piłkarzy na drugą połowę? Z góry dzięki za podpowiedź :)
0
Dzięki, zajebiście mi pomogłeś ;)