gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jedyny plus wczorajszego spotkania to piękne pożegnanie Johana... Szkoda...
11
Dobrze, że obyło się bez kontuzji :)
0
Marca w formie, wczoraj odbyło się ważne wydarzenie (losowanie par ćwierćfinałowych), a Ci zamieszczają na okładce Neymara i jego grzywnę. Brak słów.
0
Panowie mam pytanie, nie wiecie może czy będzie organizowany jakiś wyjazd na mecz ćwierćfinałowy do Barcelony? Z góry dzięki za informacje :)
0
później możemy już nie trafić, bo Królewscy mogą się pożegnać z turniejem :/
3
Na Eurosport 1 ;)
6
Sport znowu się postarał na okładce :) uwielbiam czytać przeglądy prasy po takim miłym weekendzie :)
1
w życiu bym się nie spodziewał takiego składu :o po 3 punkty!
0
Należy dodać, że na tej stronie jest niedoceniany. W całym świecie futbolu jak najbardziej, ale wśród naszych znawców nie :)
0
raczej chodzi o godzinę, ale godzina jest już znana. Redakcja nie wprowadziła zmian. A mecz jest o 21. Pozdrawiam :)
2
Nie wchodziłem na stronkę w trakcie spotkania. Kogo nasi znawcy chcieli dziś sprzedawać?:D
0
Do Messiego jeszcze mu daleko, ale jest drugim najlepszym piłkarzem na tym globie. Samych sukcesów w Barcelonie i reprezentacji Ney! :)
1
właśnie to samo chciałem napisać :)
1
Once de gala obecnie :)
0
Najlepszego Cracku! Życzę co najmniej 200 goli w Barcelonie! :)
3
i w tym momencie chyba raz na zawsze zamknie im gęby.. ;)
30
Niesamowite! Chłopaki mogą wyśrubować te rekordy, a zwłaszcza Leo ;) W pięknych czasach żyjemy :)
16
No to panowie, 4 bramki z Betisem i zakończymy rok z okrągłą liczbą 180 bramek w roku kalendarzowym :) Byłoby miło!
0
Łapcie skład:
13.Bravo
3.Piqué
4.Rakitic
5.Sergio
6.Alves
8.Iniesta
9.Suárez
14.Mascherano
17.Munir
18.Jordi Alba
20.S.Roberto
0
To był wypadek przy pracy, z Chelsea byłby dwumecz ;)
2
Nie lubię Chelsea, ale chciałbym żeby awansowała z drugiego miejsca i trafiła na Barcelonę. Można by było znów utrzeć noska The Special Five :)
6
Myślę, że na 11 bramkach CRka się skończy. W końcu już nie będzie drużyn pokroju Malmo ;)
0
Wiem, że chłopaki są bardzo eksploatowani i należy im się odpoczynek przed ciężkim spotkaniem z Valencią, ale do Munira i Sandro jakoś zaufania nie mam. Ale mam nadzieję, że Messi sam to pociągnie. Pozdrawiam :)
0
Ja osobiście do przerwy postawiłbym na trio MSN z przodu. Byłoby do przerwy z 3:0 i wtedy Munir i Sandro mogą sobie pohasać ;) Ale liczę, że w każdym składzie ich odprawimy z kwitkiem.
0
nie chcem, ale muszem!
0
Moje marzenie. Niestety nierealne..
5
1
Na player.pl możesz wykupić dostęp na 30 dni do Eleven i do Eleven Sports za 11 zł. O jednorazowym wykupieniu niestety nic nie słyszałem :)
15
mając takie armaty w ataku jak Munir czy Sandro, wcale mnie to nie dziwi ;)
21
Kiedyś miałem do niego wielki szacunek, że wyciągnał klub z wielkiego kryzysu sportowego, ale z każdą jego wypowiedzią mój szacunek do jego osoby gaśnie. Wypowiedź bardzo nieprzyjemna, na prawo i lewo rzuca oszczerstwami. Wiadomo, że Bartomeu nie jest bez winy, ale nie takich wypowiedzi spodziewałem się po byłym prezydencie FC Barcelony.