0

jedyny plus wczorajszego spotkania to piękne pożegnanie Johana... Szkoda...

11

Dobrze, że obyło się bez kontuzji :)

0

Marca w formie, wczoraj odbyło się ważne wydarzenie (losowanie par ćwierćfinałowych), a Ci zamieszczają na okładce Neymara i jego grzywnę. Brak słów.

0

Panowie mam pytanie, nie wiecie może czy będzie organizowany jakiś wyjazd na mecz ćwierćfinałowy do Barcelony? Z góry dzięki za informacje :)

0

później możemy już nie trafić, bo Królewscy mogą się pożegnać z turniejem :/

3

Na Eurosport 1 ;)

6

Sport znowu się postarał na okładce :) uwielbiam czytać przeglądy prasy po takim miłym weekendzie :)

1

w życiu bym się nie spodziewał takiego składu :o po 3 punkty!

0

Należy dodać, że na tej stronie jest niedoceniany. W całym świecie futbolu jak najbardziej, ale wśród naszych znawców nie :)

0

raczej chodzi o godzinę, ale godzina jest już znana. Redakcja nie wprowadziła zmian. A mecz jest o 21. Pozdrawiam :)

2

Nie wchodziłem na stronkę w trakcie spotkania. Kogo nasi znawcy chcieli dziś sprzedawać?:D

0

Do Messiego jeszcze mu daleko, ale jest drugim najlepszym piłkarzem na tym globie. Samych sukcesów w Barcelonie i reprezentacji Ney! :)

1

właśnie to samo chciałem napisać :)

1

Once de gala obecnie :)

0

Najlepszego Cracku! Życzę co najmniej 200 goli w Barcelonie! :)

3

i w tym momencie chyba raz na zawsze zamknie im gęby.. ;)

30

Niesamowite! Chłopaki mogą wyśrubować te rekordy, a zwłaszcza Leo ;) W pięknych czasach żyjemy :)

16

No to panowie, 4 bramki z Betisem i zakończymy rok z okrągłą liczbą 180 bramek w roku kalendarzowym :) Byłoby miło!

0

Łapcie skład:
13.Bravo
3.Piqué
4.Rakitic
5.Sergio
6.Alves
8.Iniesta
9.Suárez
14.Mascherano
17.Munir
18.Jordi Alba
20.S.Roberto

0

To był wypadek przy pracy, z Chelsea byłby dwumecz ;)

2

Nie lubię Chelsea, ale chciałbym żeby awansowała z drugiego miejsca i trafiła na Barcelonę. Można by było znów utrzeć noska The Special Five :)

6

Myślę, że na 11 bramkach CRka się skończy. W końcu już nie będzie drużyn pokroju Malmo ;)

0

Wiem, że chłopaki są bardzo eksploatowani i należy im się odpoczynek przed ciężkim spotkaniem z Valencią, ale do Munira i Sandro jakoś zaufania nie mam. Ale mam nadzieję, że Messi sam to pociągnie. Pozdrawiam :)

0

Ja osobiście do przerwy postawiłbym na trio MSN z przodu. Byłoby do przerwy z 3:0 i wtedy Munir i Sandro mogą sobie pohasać ;) Ale liczę, że w każdym składzie ich odprawimy z kwitkiem.

0

nie chcem, ale muszem!

0

Moje marzenie. Niestety nierealne..

5

łapcie wideo z naszym Andresem z ostatniego GD. Po prostu magia..

1

Na player.pl możesz wykupić dostęp na 30 dni do Eleven i do Eleven Sports za 11 zł. O jednorazowym wykupieniu niestety nic nie słyszałem :)

15

mając takie armaty w ataku jak Munir czy Sandro, wcale mnie to nie dziwi ;)

21

Kiedyś miałem do niego wielki szacunek, że wyciągnał klub z wielkiego kryzysu sportowego, ale z każdą jego wypowiedzią mój szacunek do jego osoby gaśnie. Wypowiedź bardzo nieprzyjemna, na prawo i lewo rzuca oszczerstwami. Wiadomo, że Bartomeu nie jest bez winy, ale nie takich wypowiedzi spodziewałem się po byłym prezydencie FC Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?