gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zna ktoś tytuł piosenki, która leciała przed wyjściem piłkarzy na drugą połowę? Z góry dzięki za podpowiedź :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Messi zarabia więcej, a zdarza mi się człapać :)
1
Bez spiny kolego, po prostu takie ustawienie to samobójstwo. Pozdrawiam :)
1
Jak dobrze, że to nie Ty trenujesz Barcę xd
0
A nasz as środka pola nie zostanie wystawiony na sprzedaż?:/
0
My się u nich przełamaliśmy, obu im się to jutro nie udało ;)
0
od razu o tym pomyślałem jak przeczytałem te słowa :D
9
A ja dalej nie mogę uwierzyć, że były osoby na tej stronie, które cieszyły się z wylosowania Juve. To będzie naprawdę trudny dwumecz, a jutro cieszyłbym się z remisu.
68
Najbardziej szkoda Alby w tym ustawieniu, ale jeśli przyniesie 3 punkty to nie mam nic przeciwko! Vamos! ;)
0
Real musi zgubić gdzieś punkty, grają beznadziejnie. Oczywiście meczu z Barcą nie liczę, bo tam obowiązkowo musimy zdobyć 3 punkty.
1
Oj tak, dziś pięknie się zastawił w polu karnym :p Dzik!
0
Ale duży brzuch wyszedł na tym zdjęciu naszemu Grubaskowi :D
1
Trzeba bacznie mu się przyglądać do końca tego sezonu. Dotychczas robi bardzo dobre wrażenie w Milanie i w kadrze też zaczyna szaleć :)
3
Kurde, jeżeli Messi za takie coś dostał 4 mecze zawieszenia to ile dostanie Luis Fabiano? Chyba dożywotni zakaz :D
0
Będzie gdzieś w tv meczyk Niemcy - Anglia? Z góry dzięki za info :)
3
Jakoś się z tego nie cieszę. Wiadomo, że dla Marca to bardzo dobra nowina, ale jednak kontuzja może się przytrafić. A tak to by grzecznie siedział na ławce :P Oby odbyło się bez kontuzji, powodzenia MAtS!
5
No Barcelonko czekam na piękny prezent urodzinowy! Dziś kończę 26 lat więc wypadałoby 8 bramek strzelić (2+6) :D A tak na poważnie oby wpadły 3 punkty najmniejszym nakładem sił. Vamos!
23
Dobrze, że Barca najtrudniejszych rywali ma u siebie, choć ostatnio dla Barcy własne boisko to żaden atut ;)
1
Iniesta w formie to niestety i tak za mało na odrobienie strat :/
0
Myślę, że Cillessen też trzeba zaliczyć do udanych transferów :)
76
Dać szansę młodym z Barcy B i nie kombinować z transferami zagadkami :)
4
Pochodzę z Płocka i kilka lat temu Szymon Marciniak sędziował spotkania mojej drużyny w lidze okręgowej :D Nawet pamiętam jak się z nim trochę pośmiałem w trakcie meczu. A we wtorek będzie hasał między Messim, Neyem, Suarezem, etc. Życie potrafi być piękne :)
0
Gdyby koledzy z zespołu wykorzystali 7 stuprocentowych okazji po podaniu Leo w którymś z ostatnich meczów, ten miałby już 11 asyst. Nie mówię już o innych meczach w których Messi posyła kilka kluczowych podań. Stąd taka mała liczba asyst Leo.
4
Jeżeli Vidal nie zagra w meczu ligowym albo nawet nie znajdzie się na liście powołanych to stracę moje ostatki sympatii do Lucho.
0
Oby tylko omijały go kontuzje. Wypoczęty Leo to bestia :D
1
Otóż to! Dzięki za przypomnienie :)
4
Ibra kiedyś powiedział, że jest najlepszy na świecie, bo Messi jest z innej planety ;) Oglądałem niedawno dokument o Ibrze, on już jako nastolatek miał wysokie mniemanie o sobie i myślę, że w jego przypadku to mu pomogło wzbić się na sam szczyt. Nie pamiętam dokładnie tytułu tego dokumentu, ale leciał ostatnio na jakimś Canale+. Trochę żałuję, że nie udało mu się w Barcelonie, bo byłem mega podjarany jak ogłoszono transfer, ale widocznie Ibra musi być fundamentem każdej drużyny w której występuje.
12
Do każdego hiszpańskiego klubu tylko nie do Espanyolu i Realu ;)
0
Dobrze, że tym razem niczego nie wypaplał :p