0

Zna ktoś tytuł piosenki, która leciała przed wyjściem piłkarzy na drugą połowę? Z góry dzięki za podpowiedź :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Messi zarabia więcej, a zdarza mi się człapać :)

1

Bez spiny kolego, po prostu takie ustawienie to samobójstwo. Pozdrawiam :)

1

Jak dobrze, że to nie Ty trenujesz Barcę xd

0

A nasz as środka pola nie zostanie wystawiony na sprzedaż?:/

0

My się u nich przełamaliśmy, obu im się to jutro nie udało ;)

0

od razu o tym pomyślałem jak przeczytałem te słowa :D

9

A ja dalej nie mogę uwierzyć, że były osoby na tej stronie, które cieszyły się z wylosowania Juve. To będzie naprawdę trudny dwumecz, a jutro cieszyłbym się z remisu.

68

Najbardziej szkoda Alby w tym ustawieniu, ale jeśli przyniesie 3 punkty to nie mam nic przeciwko! Vamos! ;)

0

Real musi zgubić gdzieś punkty, grają beznadziejnie. Oczywiście meczu z Barcą nie liczę, bo tam obowiązkowo musimy zdobyć 3 punkty.

1

Oj tak, dziś pięknie się zastawił w polu karnym :p Dzik!

0

Ale duży brzuch wyszedł na tym zdjęciu naszemu Grubaskowi :D

1

Trzeba bacznie mu się przyglądać do końca tego sezonu. Dotychczas robi bardzo dobre wrażenie w Milanie i w kadrze też zaczyna szaleć :)

3

Kurde, jeżeli Messi za takie coś dostał 4 mecze zawieszenia to ile dostanie Luis Fabiano? Chyba dożywotni zakaz :D

0

Będzie gdzieś w tv meczyk Niemcy - Anglia? Z góry dzięki za info :)

3

Jakoś się z tego nie cieszę. Wiadomo, że dla Marca to bardzo dobra nowina, ale jednak kontuzja może się przytrafić. A tak to by grzecznie siedział na ławce :P Oby odbyło się bez kontuzji, powodzenia MAtS!

5

No Barcelonko czekam na piękny prezent urodzinowy! Dziś kończę 26 lat więc wypadałoby 8 bramek strzelić (2+6) :D A tak na poważnie oby wpadły 3 punkty najmniejszym nakładem sił. Vamos!

23

Dobrze, że Barca najtrudniejszych rywali ma u siebie, choć ostatnio dla Barcy własne boisko to żaden atut ;)

1

Iniesta w formie to niestety i tak za mało na odrobienie strat :/

0

Myślę, że Cillessen też trzeba zaliczyć do udanych transferów :)

76

Dać szansę młodym z Barcy B i nie kombinować z transferami zagadkami :)

4

Pochodzę z Płocka i kilka lat temu Szymon Marciniak sędziował spotkania mojej drużyny w lidze okręgowej :D Nawet pamiętam jak się z nim trochę pośmiałem w trakcie meczu. A we wtorek będzie hasał między Messim, Neyem, Suarezem, etc. Życie potrafi być piękne :)

0

Gdyby koledzy z zespołu wykorzystali 7 stuprocentowych okazji po podaniu Leo w którymś z ostatnich meczów, ten miałby już 11 asyst. Nie mówię już o innych meczach w których Messi posyła kilka kluczowych podań. Stąd taka mała liczba asyst Leo.

4

Jeżeli Vidal nie zagra w meczu ligowym albo nawet nie znajdzie się na liście powołanych to stracę moje ostatki sympatii do Lucho.

0

Oby tylko omijały go kontuzje. Wypoczęty Leo to bestia :D

1

Otóż to! Dzięki za przypomnienie :)

4

Ibra kiedyś powiedział, że jest najlepszy na świecie, bo Messi jest z innej planety ;) Oglądałem niedawno dokument o Ibrze, on już jako nastolatek miał wysokie mniemanie o sobie i myślę, że w jego przypadku to mu pomogło wzbić się na sam szczyt. Nie pamiętam dokładnie tytułu tego dokumentu, ale leciał ostatnio na jakimś Canale+. Trochę żałuję, że nie udało mu się w Barcelonie, bo byłem mega podjarany jak ogłoszono transfer, ale widocznie Ibra musi być fundamentem każdej drużyny w której występuje.

12

Do każdego hiszpańskiego klubu tylko nie do Espanyolu i Realu ;)

0

Dobrze, że tym razem niczego nie wypaplał :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?