17

a Ty naucz się co to sarkazm :)

3

Kolego, jeżeli udzielasz się na dany temat, to bardzo dobrze by było gdybyś chociaż odrobinę orientował się w tymże temacie ;)

0

momentalnie zrobiły mi się szklane oczy jak czytałem przemówienia jego dzieci..

1

Montoya go wciąga nosem obecnie.

0

A więc problem tkwi nie w jego sposobie trenowania. Chodzi oczywiście o odpowiednie zmotywowanie piłkarzy, a nie oszukujmy się, dla anonimowego trenera w Europie to bardzo trudne zadanie. Tym bardziej, że większość graczy Barcelony wygrała wszystko co było do wygrania w klubowej piłce.

0

to w końcu kiedy jest ten finał? W terminarzu podane jest, że 23.04.2014 o 21:30.

0

może nie na temat, ale dziś o 17:45 na Canal+ Sport powtórka Gran Derbi. ;)

0

ja tak z innej beczki, zna ktoś tytuł piosenki z kompilacji? Z góry dzięki :)

0

widać brak Iniesty. Xavi podawał do najbliższego kolegi z drużyny, przez co Messi musiał się cofnąć i rzucić parę piłek na nos. Sergi Roberto to jeszcze nie ta klasa.

0

nie ma innego piłkarza na świecie, który zdobywałby bramki w tak naturalny sposób. Moment zamknie usta Riberiemu i reszcie. KRÓL!

0

oj pompuje balonik.. ale za gadkę nie dają ZP ;)

0

wiedziałem, że zaraz będzie ból dupy. Poszedł do Bayernu, jego sprawa. Ale pisanie, że Sergi Roberto jest od niego lepszy jest trochę śmieszne. Dla mnie to bardzo dobry zawodnik, w małym procencie przypomina mi Ronaldinho ;)

0

żałosne jest to tłumaczenie.. Zawodnicy dali dupy i niech się z tym pogodzą.

0

a ja mimo wszystko chciałbym zobaczyć polaka grającego w FC Barcelonie.

0

najbardziej zjawiskowy piłkarz jaki stąpał po ziemi!

0

miejsce Fabregasa jest w środku pola! żadna fałszywa dziewiątka..

0

wielki człowiek!

0

skromne zwycięstwo, dla odmiany Atletico rozjechało Rayo, oby nasi spięli poślady na rewanż..

0

mega mądry chłop z Martino, nie podpala się, nie ulega presji mediów i kibiców, ma łeb na karku. Takiego trenera Barcelona potrzebowała!

0

wszystko fajnie, ale następnym razem napisz "wahania" :)

0



Jakby ktoś nie widział bramek :)

0

popisy z jego zagraniami w różnych kompilacjach na yt znam na pamięć.. Szkoda, że gdy błyszczał w Barcelonie nie miałem takiego dostępu do transmisji, ale robiłem wszystko żeby móc go oglądać. Każde dotknięcie piłki było magiczne i do tego uśmiech nie schodzący z twarzy. Król jest tylko jeden! :-)

0

panowie, mam pytanie, doszły Wam już bilety na mecz Lecha - Barca? Proszę o odpowiedź.

0

Ancelotti też miał zostać ;)

0

też ubolewam, że nie ma Ronaldinho, ale niestety trochę za krótko hasał na najwyższym poziomie. Ale w swoich najlepszych latach w Barcelonie był po prostu najlepszy!

0

ja nie rozumiem tych, którzy tak biadolą o cenie. Przeżywacie tak jakby to z Waszych kieszeni szła ta kasa. Potrzeba nam porządnego obrońcy, a Silva taki jest. Dla mnie mogą wyłożyć grube miliony za niego, chcę go po prostu widzieć w Barcelonie. Pozdrawiam ;-)

0

zgadzam się, złotą piłkę powinien otrzymać Iniesta.

0

mam pytanko z innej beczki, doszły Wam już bilety zamawiane na bilety.psport.pl? Z góry dzięki za odpowiedź

0

taki grubszy Villa z niego :P

0

not sure if troll or retarted..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?