gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
a Ty naucz się co to sarkazm :)
3
Kolego, jeżeli udzielasz się na dany temat, to bardzo dobrze by było gdybyś chociaż odrobinę orientował się w tymże temacie ;)
0
momentalnie zrobiły mi się szklane oczy jak czytałem przemówienia jego dzieci..
1
Montoya go wciąga nosem obecnie.
0
A więc problem tkwi nie w jego sposobie trenowania. Chodzi oczywiście o odpowiednie zmotywowanie piłkarzy, a nie oszukujmy się, dla anonimowego trenera w Europie to bardzo trudne zadanie. Tym bardziej, że większość graczy Barcelony wygrała wszystko co było do wygrania w klubowej piłce.
0
to w końcu kiedy jest ten finał? W terminarzu podane jest, że 23.04.2014 o 21:30.
0
może nie na temat, ale dziś o 17:45 na Canal+ Sport powtórka Gran Derbi. ;)
0
ja tak z innej beczki, zna ktoś tytuł piosenki z kompilacji? Z góry dzięki :)
0
widać brak Iniesty. Xavi podawał do najbliższego kolegi z drużyny, przez co Messi musiał się cofnąć i rzucić parę piłek na nos. Sergi Roberto to jeszcze nie ta klasa.
0
nie ma innego piłkarza na świecie, który zdobywałby bramki w tak naturalny sposób. Moment zamknie usta Riberiemu i reszcie. KRÓL!
0
oj pompuje balonik.. ale za gadkę nie dają ZP ;)
0
wiedziałem, że zaraz będzie ból dupy. Poszedł do Bayernu, jego sprawa. Ale pisanie, że Sergi Roberto jest od niego lepszy jest trochę śmieszne. Dla mnie to bardzo dobry zawodnik, w małym procencie przypomina mi Ronaldinho ;)
0
żałosne jest to tłumaczenie.. Zawodnicy dali dupy i niech się z tym pogodzą.
0
a ja mimo wszystko chciałbym zobaczyć polaka grającego w FC Barcelonie.
0
najbardziej zjawiskowy piłkarz jaki stąpał po ziemi!
0
miejsce Fabregasa jest w środku pola! żadna fałszywa dziewiątka..
0
wielki człowiek!
0
skromne zwycięstwo, dla odmiany Atletico rozjechało Rayo, oby nasi spięli poślady na rewanż..
0
mega mądry chłop z Martino, nie podpala się, nie ulega presji mediów i kibiców, ma łeb na karku. Takiego trenera Barcelona potrzebowała!
0
wszystko fajnie, ale następnym razem napisz "wahania" :)
0
Jakby ktoś nie widział bramek :)
0
popisy z jego zagraniami w różnych kompilacjach na yt znam na pamięć.. Szkoda, że gdy błyszczał w Barcelonie nie miałem takiego dostępu do transmisji, ale robiłem wszystko żeby móc go oglądać. Każde dotknięcie piłki było magiczne i do tego uśmiech nie schodzący z twarzy. Król jest tylko jeden! :-)
0
panowie, mam pytanie, doszły Wam już bilety na mecz Lecha - Barca? Proszę o odpowiedź.
0
Ancelotti też miał zostać ;)
0
też ubolewam, że nie ma Ronaldinho, ale niestety trochę za krótko hasał na najwyższym poziomie. Ale w swoich najlepszych latach w Barcelonie był po prostu najlepszy!
0
ja nie rozumiem tych, którzy tak biadolą o cenie. Przeżywacie tak jakby to z Waszych kieszeni szła ta kasa. Potrzeba nam porządnego obrońcy, a Silva taki jest. Dla mnie mogą wyłożyć grube miliony za niego, chcę go po prostu widzieć w Barcelonie. Pozdrawiam ;-)
0
zgadzam się, złotą piłkę powinien otrzymać Iniesta.
0
mam pytanko z innej beczki, doszły Wam już bilety zamawiane na bilety.psport.pl? Z góry dzięki za odpowiedź
0
taki grubszy Villa z niego :P
0
not sure if troll or retarted..