0

będą chłopaki więcej biegac ;]

0

cieszy to, że nadal walczymy na trzech frontach!:)

0

marcin0000199

Ale przecież to można łatwo sprawdzic samemu, nie narażając się na głupie złośliwości :)

0

obiektywnyjan

miałem dokładnie to samo skopiowac.. Również mnie to rozbawiło :)

0

japa królewskie trole ;]

0

niech Messi odpocznie jeden mecz.. Wiem, że Messi zawsze chce grac, ale Pep powinien go raz posadzic na ławce. Ogólnie Barcelona obniżyła loty, oby na krótki okres.

0

Dopóki trenerem będzie Mou piłkarze Realu dalej będą się tak zachowywac. Nie oszukujmy się, to Jose jest głównym sprawcą tej brudnej gry.

0

Oni go nie sprzedadzą, on po prostu odejdzie za darmo..

0

Rumba de Barca

Alexis chociaż próbował coś zrobic.. Mnie osobiście rozczarował Messi.. Przeszedł obok spotkania. Gdy cała drużyna latała za piłką on tylko chodził. Co prawda pięknie podał do Pique, ale jak dla mnie to trochę za mało.

0

zaiste!

0

Nie wiem jak ludzie mogą narzekac na tego komentatora. Bardzo mądry, oczytany człowiek, dużo ciekawostek można się od niego dowiedziec. A do tego jego niektóre śmieszne wstawki są miażdżące :)

0

Myślę, że byłoby odwrotnie. Gdyby tamci piłkarze grali teraz na pewno nie błyszczeli by tak jak wtedy.. Teraz bardzo ciężko jest minąc 4 czy 5 rywali, a mimo to Messiemu się to udaje.

0

sam miałem*

0

Bardzo dobry gracz, zerwanie więzadeł przednich pokrzyżowało mu trochę karierę w Barcelonie. Sam miał rekonstrukcję więzadeł i wiem jak ciężko jest później wrócic do gry, a już na pewno jest bardzo ciężko w takim klubie jakim jest Barcelona. Wszystkiego dobrego Gabi : )

0

zapewne plotką to jest, przyszłośc swą Masherano z Barceloną wiąże. Barcelona el Visca! -.^

0

Panowie, takie swetry ostatnimi czasy są modne, a jak wiemy Pep lubi ubierac się modnie :D

0

"Niestety nie mogłem wystąpić w finale, ale to dla mnie zaszczyt, że wogóle mogłem uczestniczyć w tym turnieju". "w ogóle" nie wogóle :)

0

Wow, Wielki Real pokazał w ostatni GD klasę.

0

"To najlepszy klub na świecie i to wielka radość" na jakiej podstawie on to mówi? Od 4 lat chłopaki grają w cieniu Barcelony. W pucharach też jest przewaga 77 do 75 dla Barcelony. On chyba naprawdę jest psychicznie chory.

0

"Poniżej prezentujemy ciekawostki z finałowego starcia z Santosem obulikowane przez oficjalną stronę klubu:" Powinno byc raczej "opublikowane" :)

0

O, widzę, że vangoor ma podobne zdanie do mojego.

0

Ehh.. wszyscy tak gadają o Villi, a zapomnieli o Afellay'u. Szkoda, bo gdy on zerwał więzadła nie było takiej otoczki. Rozumiem, że Villa był ważniejszy w zespole, ale Afellay to też człowiek.

0

Popieram Geble. Silva to najlepszy przykład na to, że piłkarz o mizernych warunkach fizycznych może sobie dawac świetnie radę w PL. Chciałbym, aby w przyszłości właśnie Silva trafił do Barcelony, świetny technik na miarę tego klubu.

0

obejrzałem dziś w nocy powtórkę i aż się lepiej spało. Pierwsza połowa majstersztyk, w drugiej połowie trochę szans miał Santos, ale gra Barcelony we wczorajszym spotkaniu to coś pięknego. Po wygraniu na Bernabeu i w Japonii morale drużyny na pewno wzrosły i myślę, że teraz już nie będzie takich wpadek jak w rundzie jesiennej. Vamos!

0

bronx

dzięki wielkie!:) wracając do tematu, wracaj do zdrowia David!

0

panowie mam pytanie, będzie jakaś retransmisja meczu z Santosem? Miałem szkołę i nie mogłem obejrzec na żywo..

0

mam nadzieję, że teraz nie będzie tak pobłażliwy dla obrońców Santosu.

0

ogarnijcie się z tymi smsami. Już nie udawajcie takich zatroskanych kibiców. Ciężko poczekac te 3h dłużej i sprawdzic po powrocie do domu?

0

w powtórce widziałem jakby David miał otwarte złamanie, bo widac było jak coś w momencie stanięcia na ziemi coś odstaje pod getrą. Trzymaj sie David :/

0

film300
teraz możesz mi kilka wirusów na kompie -.^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?