0

Spokojnie chłopaki, później odkupimy go za 50 mln :)

0

chamstwo i drobnomieszczaństwo ;)

0

Na pewno Ty odczujesz to w swojej kieszeni. Boże, widzisz i nie grzmisz..

0

Nie wiem jak Wam, ale mi to on bardzo przypomina Ronaldinho. Na pewno nie bryluje tak jak Roni, bo tego nikt nie zrobi, ale pewne jego ruchy są podobne. Ale sądzę, że Thiago nigdzie się nie ruszy, oby..

0

szczerze to czekam, aż na tej stronie pojawia się coś na temat Ronaldinho. Uwielbiam tego gościa, szkoda, że gdy brylował w Barcelonie nie miałem możliwości oglądania wszystkich meczów z jego udziałem. Dla mnie zawsze będzie najlepszy!

0

@wibra

piękne video, piękne czasy..

0

czwarte mistrzostwo w ciągu pięciu lat! Coś pięknego! :)

0

Atletico jakby nie grało i tak pewnie przegra z Realem.. Nie wiem co powoduje, że od jakichś 10 lat z nimi nie wygrali.. Oby przełamali tę passę właśnie w finale CdR. Powodzenia AM.

0

w tym kraju nigdy nie będzie lepiej, przez tą "polaczkowatość". Nasz rodak zabłysnął w świecie, ale i tak jakieś zakompleksiony dzieciaki go jadą, bo nie strzela w kadrze, która jest za Burkina Faso czy czymś tam. Nikt od tak nie strzela 4 bramek w półfinale Realowi.. Nie wiem czy się nadaje do Barcelony, ale wiem, że może trafić to każdego wielkiego klubu. ;)

0

Rob Madryt

Kolego, Barcelona przegrała 0:4 z Bayernem, a nie z Realem :) także nic z tych rzeczy, Real nie jest silniejszy od Barcelony.

0

jakich arbitrów? Bayern nas rozjechał, Roura, ogarnij ;)

0

Większość z Was pisze, że to będą pieniądze wyrzucone w błoto, otóż jesteście w błędzie. W przypadku tego transferu Barca zarobi grube miliony na samych koszulkach i gadżetach związanych z Neymarem. Co do transferu jestem również sceptycznie nastawiony, ale klub nie ucierpi ekonomicznie przez ten transfer ;)

0

do tych wszystkich, którzy piszą, że ligę mamy wygraną - ja bym nie był takim pewniakiem. Do zakończenia zostało sporo meczów i patrząc na obecną formę naszych piłkarzy może nie być tak wesoło.. zobaczymy co trenerzy wymyślą na mecz z Milanem.

0

czytając Wasze komentarze przecieram oczy ze zdumienia. Valdes mówi wulgarne słowa do arbitra - piszecie brawo Victor, masz jaja! Jeżeli jakikolwiek zawodnik z Realu obraziłby sędziego zapewne byłoby: co za frajer bez klasy, czy coś w tym stylu. Ludzie nie bądźcie hipokrytami. Victor zachował się lekkomyślnie przez co może ucierpieć drużyna, bo wiadomo, że Pinto nie jest tej klasy bramkarzem..

0

nie wiem na co ten Pedro tam, sto razy wolałbym tam Ville..

0

dla mnie Messi wczoraj był jednym z najgorszych na boisku.. Chodził skulony, dłonie schowane w rękawy.. Myślałem, że więcej pokaże..

0

uwielbiam wywiady z Xavim. Mówi odważnie i prawdziwie, nie owija w bawełnę. Najbardziej mnie denerwuje fałszywa skromność u ludzi, a Xavi mówi prosto z mostu.

0

zajebiście.. byłem święcie przekonany, że mecz będzie albo w środę albo w czwartek -.- a we wtorek akurat mam nockę..

0

Jak byk jest napisane, że na TVP Sport, użyj mózgu Gimbusie :)

0

najbardziej zjawiskowy piłkarz jaki stąpał po boiskach!

0

Santa Mróz :D

0

poczekajcie do końcowego gwizdka.. zostało 40 minut meczu, wszystko może się zdarzyć

0

ponad połowę goli strzelił Messi, niesamowite..

0

0

0

wiem Panowie, że taki styl drużyn grających przeciwko Barcelonie nikomu nie odpowiada, ale to jest chyba jedyna droga do prawie skutecznego powstrzymania Barcelonistów. Gdyby się otworzyli dostali by niezłe lanie i każdy by po nich jechał, a tak w miarę dali radę. Najważniejsze są trzy punkty, choć mecz nie należał do tych ładnych..

0

jak to miło, że takie piękne dziewczyny jak NaaN kibicują Barcelonie :D

0

Królewski94 pisze normalne rzeczy, a Wy go minusujecie, ogarnijcie się ;)

0

niestety praca przeszkodziła mi w obejrzeniu meczu, jeśli ktoś będzie miał skrót, dajcie znać! :p

0

Iniesta musi grać w pierwszym składzie, to on zaraz po Messim robi największą różnicę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?