gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale co innego jest jeżeli Real przyjeżdża na Camp Nou z taką stratą na początku października, a co innego gdy przyjeżdża w kwietniu.. Zostało jeszcze tyle meczów, wszystko może się zdarzyć. Nie ma co patrzyć w przeszłość, trzeba zagrać perfekcyjne spotkanie! :)
0
lepszego startu chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć,oby po meczu z Realem różnica wynosiła 11pkt.
0
prawda jest taka panowie, ze Messi nie najlepiej egzekwuje rzuty karne. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze jak Leo podchodzi do piłki czuję lekki niepokój, bo kilka razy mu się zdarzyło nie trafić. Pozdrawiam
0
"Przejęliśmy inicjatywę już na samym początku. Getafe cofnęło się do tyłu, jednak nasza dobra gra pozwoliła odnieść sukces. Zasłużyliśmy na zwycięstwo".
Myślę, że cofać do przodu się nie można, także nie wiem po co tam słowa "do tyłu". Pozdrawiam :D
0
"Chciałem grać ostro" - niech spróbuje swoich sił w B klasie -.^
0
patriotyzm patriotyzmem, ale trzeba myśleć racjonalnie :)
0
już nie piszcie, że tylko Iker jest w porządku w Realu.. Mi osobiście Benzema i Higuain niczym nie zaszli za skórę, lubię tych graczy tak samo jak Casillasa :)
0
na razie sprzyja nam szczęście w rozgrywkach ligowych, ale forma musi rosnąć, bo zbliżają się ciężkie 3 miesiące. Cieszą kolejne trzy punkty, ale jednak gra powinna się trochę poprawić.
0
to teraz jeszcze złota piłka dla Bladej Twarzy i będzie git :)
0
co Wy się czepiacie tej koszuli, każdy jest wolnym człowiekiem i może zakładać to co mu się podoba. Rozumiem jakby przyszedł w koszulce Realu, wtedy moglibyście płakać, ale założył biało-różową koszule i wielkie ma halo, ogarnijcie się hejterzy
0
ups, myślałem, że chodzi o Złotą Piłkę, w lidze mistrzów pewnie Leo Messi zgarnie nagrodę :)
0
wiadomo, że indywidualnie Messi nie ma sobie równych, ale chciałbym żeby ta nagroda powędrowała do Iniesty, byłem na meczu Hiszpania - Chorwacja i widziałem Bladą Twarz na żywo w akcji, to było coś niesamowitego. Poza tym wygrał z Hiszpanią ME oraz był parę razy Man of the Match. Pozdrawiam
0
dać mu szansę w tym sezonie.. ja w niego wierzę :)
0
skończcie z nakręcaniem się wzajemnie, to naprawdę niczemu dobremu nie służy. Zaraz paru fanów Barcy wyśmieje zarząd Realu, kibice Realu odpowiedzą i spam na 100 komentarzy. A może o to w tym chodzi?
0
Ahh, miałem przyjemność być na meczu z Chorwacją. Zobaczyć połowę kadry Barcelony to coś pięknego. A dryblingi Iniesty przyprawiały mnie o dreszcze!
0
a myślałem, że tego typu artykuł się tu nie pojawi, miłe zaskoczenie. Od dłuższego czasu zauważyłem te narzekania Xavi'ego i bardzo mnie tym irytował. Mam nadzieję, że bardziej skupi się na grze niż na występach przed kamerami, bo w meczu z Włochami licho zagrał. :)
0
Eh.. przykra wiadomość dla hiszpańskiej piłki.. Będzie go brakować, miał charyzmę chłop.. Kondolencje dla rodziny i najbliższych.
0
zauważyłem, że Xavi stał się teraz najbardziej kontrowersyjnym zawodnikiem w udzielaniu wywiadów. Niech już nie nakręca atmosfery i zacznie przygotowania do Euro : )
0
To my pewnie będziemy oglądac w środku nocy te mecze..
0
"A komentarze typu 'Nie będzie Zioze ?? Krysia się popłacze ' sa smieszne i nic nie wnosza do conversacji" to prawda, że nie wnoszą nic do konwersacji, tylko czemu napisałeś to słowo po 'angielsku'? :>
0
Zła wiadomośc dla reprezentacji, za to bardzo dobra dla Barcelony. Villa spokojnie będzie odzyskiwał formę i nowy sezon zacznie niezwykle wypoczęty. To może byc sezona Davida!
0
po co te spiny? Powiedział to w formie żartu, także nie ma o co się spinac :) Obaj są genialnymi zawodnikami, ale wiemy, kto od trzech lat wygrywa złotą piłkę ;>
0
Pierwszy sezon Guardioli byl najlepszy, bo grali tacy gracze jak Eto'o i Yaya.. Potem nie wiadomo czemu Guardiola na siłę chciał ich pożegnac.. Eto'o oprócz Messiego, był gwarancją bramek, zaś Toure był niezastąpiony na DM'ie.
0
wraz z odejściem Pepa staje się to coraz bardziej prawdopodobne. Do tej pory nie rozumiem jak można było go oddac..
0
większosc jest pewnie do niego uprzedzona po ostatnim półfinale.. Ale nie rozumiem czemu, działał na korzyśc swojego klubu i wychodziło mu to bardzo dobrze. Urwał dużo cennych minut i to głównie dzięki niemu Chelsea dostała się do finału. Ja jestem jak najbardziej za, trzeba wprowadzic jakiś nowy element, bo powoli rywale rozgryzają Barcelonę. Takie nazwisko i do tego za darmo, brac w ciemno!
0
myślę, że inni gracze Barcelony, do których zwrócono by się o pomoc nie odmówiliby :)
0
zaraz pewnie by się znalazło parę osobników, którzy pisaliby, że Messi nie dałby rady w PL ze względu na warunki fizyczne. Otóż Silva czy Modric dają sobie świetnie radę mimo tego, iż są niscy. Za to Messi jest zadziorny jak cholera. Po prostu nie ma ligi w której by Messi sobie nie poradził. Ale to tylko tak odskocznia, wiadomo, że ten filigranowy Argentyńczyk spędzi parę kolejnych lat w Barcelonie :)
0
Messi i Pep, Ci dwaj panowie byli liderami Barcelony za czasów Pepa. Uwielbiam ich obu.
0
będzie bardzo trudno go sprowadzic do Barcelony, w Bilbao jest królem i wielokrotnie powtarzał, że chce tam zostac na długie lata.
0
Panowie Afellaya trzeba stopniowo wprowadzac, wraca po bardzo poważnej kontuzji, w której czas gra główną rolę. Też zerwałem więzadła i znam ten ból. Canales wrócił bardzo szybko po zerwaniu i w ten weekend znów się kolano przemieściło.