gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciałek
nikomu się raczej nie będzie chciało tego czytac ;-)
0
yoli
wyjdź i lepiej zagraj ; )
0
już tylko czekam, aż pojawi się fajne ujęcie jak Ronaldo na kolanach za Messim jedzie :D
0
skubus1995
wiesz co to znaki interpunkcyjne? Barca zagrała wczoraj słabo, a mimo to zremisowała 2:2. Real zagrał słabo w pamiętnym GD i dostał 5:0 ; )
0
chociaż na koniec Wenger powiedział coś z sensem.
0
dobry wynik. Oby na Camp Nou nasi piłkarze byli w lepszej formie.
0
a Szpak oczywiście niedoinformowany gada, że Cesc będzie zarabiał 3mln.. Cóż za nieprofesjonalizm.
0
Arsenal wkurzył się chyba zachowaniem Puyola i Pique..
0
poza tym polecam zaopatrzyc się w słownik języka polskiego Krzychu (;
0
Krzysiek 24
możesz powoli żegnac się ze swoim kontem. -.-
0
liga hiszpańska jest bardziej delikatna od angielskiej także może będzie mniej kontuzji. Oby. :)
0
skoro sam Pique pisze u siebie na Twitterze, Valdes tak się wypowiada, to nie może byc innego rozwiązania jak transfer Cesca do Barcelony. Spokojnie ludzie, w ciągu najbliższych godzin będzie oficjalne info.
0
stoprocentpl
tylko po co ta ironia? Nie można wprost odpowiedziec?;)
0
arekbsowa
to jest nierealne żeby zagrał. Wątpię czy w ogóle zagra w rewanżu :)
0
coś pięknego :D
0
osobiście do szczęścia brakuje mi tylko napisu: CESC BLAUGRANA!
Oby to dziś nastąpiło :D
0
dobre promo Pawełek. Narobiłeś mi smaku, niech już będzie ten Superpuchar!
0
tak myślałem, że jakieś więzadła mu poszły. Dobrze, że nie przednie krzyżowe, bo by ponad 9 miesięcy pauzował.
0
Sorcik
będą :) nieoficjalny turniej to bez nazwisk grali.
0
Git!
0
Ras White Nigga
no właśnie było :P coś długo ten chłopak leci do Barcelony :)
0
chciałbym chociaż 1/100 tego ;)
0
Dokładnie.. Coentrao jest wart 30 mln, Caroll 40 mln, a my nie możemy dac za Cesca 45mln. Śmiech na sali.
0
Muhito
ale jeśli Cesc nie przyjdzie w tym okienku to za rok będzie to samo..
Ja już dla świętego spokoju chciałbym go zobaczyc w koszulce Barcelony. Saga by się skończyła..
0
Blue00
idź całowac stopy Pana Wengera, a nie próbujesz go wytłumaczyc ;]
0
kto jak kto, ale Wenger nie powinien upominac kogokolwiek. Podkradanie wychowanków i trzymanie Cesca na siłę jest iście szlacheckie! ;]
0
krata23
http://www.you tube.com/watch?v=mVltp6o0Tgw
Łap :)
0
DinaczClue
nie dość, że nie umiesz używać znaków interpunkcyjnych to jeszcze nie ogarniasz sarkazmów/ironii. Biedny ten Twój móżdżek ;)
0
jimmyjaz - chodzi Ci o tę sytuację ;p? Victor pokazał kunszt i trzeźwośc umysłu :)
http://www.you tube.com/watch?v=cuWbPLcysRc
0
bixmix
jeżeli wierzysz w to co wypisują te brukowce to brawo dla Ciebie ;]