0

ciałek

nikomu się raczej nie będzie chciało tego czytac ;-)

0

yoli

wyjdź i lepiej zagraj ; )

0

już tylko czekam, aż pojawi się fajne ujęcie jak Ronaldo na kolanach za Messim jedzie :D

0

skubus1995

wiesz co to znaki interpunkcyjne? Barca zagrała wczoraj słabo, a mimo to zremisowała 2:2. Real zagrał słabo w pamiętnym GD i dostał 5:0 ; )

0

chociaż na koniec Wenger powiedział coś z sensem.

0

dobry wynik. Oby na Camp Nou nasi piłkarze byli w lepszej formie.

0

a Szpak oczywiście niedoinformowany gada, że Cesc będzie zarabiał 3mln.. Cóż za nieprofesjonalizm.

0

Arsenal wkurzył się chyba zachowaniem Puyola i Pique..

0

poza tym polecam zaopatrzyc się w słownik języka polskiego Krzychu (;

0

Krzysiek 24

możesz powoli żegnac się ze swoim kontem. -.-

0

liga hiszpańska jest bardziej delikatna od angielskiej także może będzie mniej kontuzji. Oby. :)

0

skoro sam Pique pisze u siebie na Twitterze, Valdes tak się wypowiada, to nie może byc innego rozwiązania jak transfer Cesca do Barcelony. Spokojnie ludzie, w ciągu najbliższych godzin będzie oficjalne info.

0

stoprocentpl

tylko po co ta ironia? Nie można wprost odpowiedziec?;)

0

arekbsowa

to jest nierealne żeby zagrał. Wątpię czy w ogóle zagra w rewanżu :)

0

coś pięknego :D

0

osobiście do szczęścia brakuje mi tylko napisu: CESC BLAUGRANA!

Oby to dziś nastąpiło :D

0

dobre promo Pawełek. Narobiłeś mi smaku, niech już będzie ten Superpuchar!

0

tak myślałem, że jakieś więzadła mu poszły. Dobrze, że nie przednie krzyżowe, bo by ponad 9 miesięcy pauzował.

0

Sorcik

będą :) nieoficjalny turniej to bez nazwisk grali.

0

Git!

0

Ras White Nigga

no właśnie było :P coś długo ten chłopak leci do Barcelony :)

0

chciałbym chociaż 1/100 tego ;)

0

Dokładnie.. Coentrao jest wart 30 mln, Caroll 40 mln, a my nie możemy dac za Cesca 45mln. Śmiech na sali.

0

Muhito

ale jeśli Cesc nie przyjdzie w tym okienku to za rok będzie to samo..

Ja już dla świętego spokoju chciałbym go zobaczyc w koszulce Barcelony. Saga by się skończyła..

0

Blue00

idź całowac stopy Pana Wengera, a nie próbujesz go wytłumaczyc ;]

0

kto jak kto, ale Wenger nie powinien upominac kogokolwiek. Podkradanie wychowanków i trzymanie Cesca na siłę jest iście szlacheckie! ;]

0

krata23

http://www.you tube.com/watch?v=mVltp6o0Tgw

Łap :)

0

DinaczClue

nie dość, że nie umiesz używać znaków interpunkcyjnych to jeszcze nie ogarniasz sarkazmów/ironii. Biedny ten Twój móżdżek ;)

0

jimmyjaz - chodzi Ci o tę sytuację ;p? Victor pokazał kunszt i trzeźwośc umysłu :)

http://www.you tube.com/watch?v=cuWbPLcysRc

0

bixmix

jeżeli wierzysz w to co wypisują te brukowce to brawo dla Ciebie ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?