0

D: Guardiola nie będzie pracować już w lidze hiszpańskiej. Jako człowiek futbolu, jak oceniasz tę zmianę? To będzie zmiana maksymalna? Liga będzie słabsza?
K: Liga istniała bez Guardioli i teraz też będzie bez niego istnieć. Liga istniała i z nim, i bez niego, Liga istniała i z Karanką, i bez niego, z Mourinho i bez niego. Dokonał wielkich rzeczy, pracował cztery lata, a jego tytuły mówią same za siebie, ale to już historia.

Chyba trochę za mało tutaj napisaliście.

0

"i błędów trenera (wystawienie trójki obrońców na oba mecze z drużyną grającą z kontry wrzuciło zespół na miny dwóch zabójczych goli Drogby i Ramiresa"

Chyba wkradł się błąd, Drogba, Ramires i Torres strzelili po jednej bramce w dwumeczu. :) Co do artykułu - naprawdę porządna robota!

0

Nie, niestety nie graliśmy lepiej..

0

przez tą porażkę nie mogę spac -.- Martwi mnie Panowie i Panie jedno.. Barcelona za bardzo uzależniła się od Messiego, to jest nie do pomyślenia, że drugi strzelec Barcelony w tym sezonie ma tylko 14 (nie jestem pewien) goli. Wczoraj Wolski powiedział, że Messi brał udział w 53% bramek w tym sezonie. Martwi mnie skutecznosc innych zawodników, niestety Lionel się nie rozdwoi i nie będzie sam sobie asystował. Więcej treningów strzeleckich bym proponował.

0

co Wy się tak dziwicie, że Pique nie ma? To, że mu wyszły z 3 ostatnie spotkania nie oznacza, że forma w 100% wróciła. Dla mnie obrona składająca się z Alvesa, Puyola, Mashe i Adriano jest teraz najlepsza. Masherano jest najlepszy ze środkowych obrońców obecnie, przyda się szybkosc Adriano. Bez Pique Barcelona jedynie traci na wzroście w polu karnym, ale Puyol gra o wiele lepiej od Pique głową. Dla mnie skład jest dobry, niespodzianką jest Tello, ale jego szybkosc może okazac się kluczowa. Pozdrawiam i liczę na wygraną! VAMOS!

0

Chyba trochę poniosło Xaviego. Mówi tu tylko o sobie, ale nie zapominajmy, że to Riijkard wyciągnął Barcelonę z okropnego dołka.. To, że na niego nie stawiał, nie znaczy, że Riijkard był jak nowotwór. Mi osobiście podobała się tamta Barcelona, było nieco bardziej magiczna od tej dzisiejszej za sprawą Ronaldinho, Deco itp.. Oczywiście, że za dzisiejszą Barceloną przemawiają tytuły, ale Barcelona za ery Riijkarda nie była dużo gorsza..

0

To Xavi nie zagrał w ligowym GD pod koniec tamtego roku? Wyrównał rekord w lecie, to już w grudniowym Gran Derbi powinien ten rekord pobic.

0

Jestem ciekaw w ilu spotkaniach Gerd Muller strzelił 67 bramek, ma ktoś może jakieś informacje o tym?

0

Iniesta na boisko!

0

też się właśnie zastanawiam ilu z Was nienawidzących pamięta czasy w których Figo grał dla Barcelony. Ja sam szczerze, na żywo obejrzałem może wtedy z 2 mecze, gdyż miałem może z 10 lat i wtedy latało się za piłką na dworze. Także keep calm, to co zrobił było niemoralne i egoistyczne, ale nie przesadzajcie z tą nienawiścią. Pozdrawiam : )

0

"Może z nią wygrać jedynie wulkan, który zmusi ich do podróżowania autobusem przez czterdzieści godzin"

pięknie ubrał to w słowa!

0

więcej pokory ludzie..

0

widzę, że nie tylko ja tęsknie za tamtymi czasami.. Niby obecna Barcelona wygrała dużo więcej, ale ja jakoś mam sentyment do Eto'o, Ronaldinho, Deco itp.. Ta magia kiedy grał Ronaldinho - bezcenna.

0

futbol4ever

Alexis na pewno skorzysta z Twoich rad..

0

uwielbiam tego chłopaka, na boisku zostawia kawał zdrowia, haruje za dwóch. Może ilosc bramek zdobytych nie powala, ale to jest jego pierwszy sezon, czasem widac jeszcze, że do końca nie rozumie się z partnerami, ale to kwestia czasu. Barcelona już w tej chwili ma z niego pożytek, ale zobaczycie, że za jakiś czas, będzie miała jeszcze więcej.

0

Kubie raczej chodziło o to, że Montoya miał znów okazję zagrac na stadionie na którym debiutował w PD..

0

exiled - spaliłeś to..

Ronaldo: Bóg mnie tu przysłał
Messi: Nikogo nie przysyłałem
tak to było :)

0

popieram Shear007 ;)

0

a o której jutro jest losowanie?

0

PZPN, UEFA i te wszystkie związki śmierdzą korupcją na kilometr. No ale są nietykalni to bawią się na całego..

0

N20

R10 jest ponad wszystkimi. Kocham go za jego grę i za to, że po każdej akcji, nawet tej nie udanej był uśmiech na jego twarzy. Magik nad magikami w piłkarskim rzemiośle!

0

Kuba chyba nie używa firefoxa, bo mu nie podkreśliło :D no błąd razi w oczy, poprawcie :)

0

Dokładnie, żółta ta kartka to maksymalna kara za tamto zagranie. Piłkarz Atletico nieźle przyaktorzył ;)

0

O lige bedzie bardzo trudno, ale gdybyśmy obronili LM liga spadłaby na drugi plan :) do tego dołożyc CdR i sezon można zaliczyc do udanych!

0

DON'T FEED TROLLS

Tyle z mojej strony : )

0

Była wcześniej statystyka, że to Alves najczęściej asystuje przy golach Messiego. Więc nie ludzie nie mówią/piszą, że Messi bez Iniesty czy Xaviego nie istnieje. W pojedynkę potrafi wygrac mecz :)

0

Gdybyśmy wygrali Ligę Mistrzów nikt po La Liga by nie płakał. Było głosowanie, który tytuł jest najważniejszy w tym roku, więkoszośc wybrała LM, ja byłem wśród nich. Barcelona dokonałaby czegoś historycznego!

0

Levante gra piach teraz, więc o urwanie punktów Realowi będzie cholernie trudno ;]

0

co to za sobowtóry grają.. oddajcie nam oryginały.. Pep błysnął zmysłem trenerskim :) Liga już jest w plecy, nie wierze, że uda się odrobic takie straty. Cóż.. niech wszystkie siły przeleją na ligę mistrzów

0

ciekawe czym sugerował się Pep wystawiając taki skład..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?