gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bingoo troluje od jakiegoś czasu, więc nie zwracajcie na niego uwagi :)
0
co Wy się tak tą Malagą przejmujecie. Pościągają paru dobrych graczy i co? Liczy się kolektyw. Real jest tu doskonałym przykładem. Nazwiska nie wygrywają, tylko gra zespołowa.
0
krzysiek723
ręce opadają jak czytam Twoje posty. Od prostopadłych piłek jest Xavi i Iniesta. Pedro zasuwa jak wół, ale dla takich znawców futbolu jak Ty jest to niewidoczne. ;)
0
wie ktoś ile Pedro zarabia rocznie?
0
Bingoo, co masz na myśli pisząc 'CESC DAY' ;>?
0
za dużo indywidualności i tyle.
0
Milan jest zobowiązany do kupna Ibry. A co do ceny to 8 mln to chyba za mało. Jeżeli za kołka Carola płaci się 40 mln, za Sancheza chcą 50mln to Jeffren spokojnie za 15 mln powinien pójśc. Wszyscy się bawią w wysokie ceny tylko Barca oddaje piłkarzy za grosze. Caceres za 3mln to jakieś nieporozumienie..
0
@DinaczClue
wiesz, że przed 'bo' i 'a' stawia się przecinek?
0
a Ty kamil9040 co tak hejtujesz cały czas.. Jedź do Argentyny i weź to wszystko napraw. A o Messiego się nie martw, ma 24 lata i pewnie na dwóch Mundialach jeszcze wystąpi ;]
0
widzę, że młody z braci Dos Santosów idzie w ślady brata i miesza równo. Ładnie się bawią;]
0
czy Wy naprawdę myślicie, że Cesc będzie tylko rezerwowym? A czy my musimy grac ciągle jednym składem? Ferguson przez ile tam meczów grał ciągle innym składem zmieniając 2-3 zawodników. Ogarnijcie, sezon jest długi..
0
wolandeath
marna prowokacja ;] a jeśli pisałeś to serio to współczuję ludziom, którzy muszą przebywac w Twoim towarzystwie :)
0
Armandi
mówię o Realu, ponieważ walka o tytuł Mistrza Kraju znowu będzie się odbywac między Barceloną i Realem zapewne. Liga Mistrzów to już inna sprawa ; ) Real w tym roku będzie groźny jak nigdy ;]
0
a Real dokonał kolejnego transferu. Jeśli Rosell nadal będzie tak szczypał to ławeczka będzie trochę przykrótka ;]
0
właśnie też mi się wydaje, że U-21 :)
0
wszyscy w Madrycie są tego świadomi, tylko nie wypada im o tym mówic. A że Gago na 90% odejdzie to może śmiało o tym mówic ;)
0
i właśnie Amerykanie tak się znają na piłce. Wrzucili do tej jedenastki piłkarzy za nazwiska. Casillas się nie wyróżniał, a Pique chyba ze względu na to, że jest z Shakirą tam się znalazł. Ten sezon mu nie wyszedł, dopiero pod koniec zaczął grac swoje. Schweinsteiger to wielkie nieporozumienie. Ale cieszy, że Barca zdominowała :)
0
Ah ten Pele.. nastrzelał tyle bramek ogórkom.. Wtedy wyniki było po 10:0. Nie przybył do Europy więc dla mnie nie jest najlepszym piłkarzem w historii :)
0
O, i już zmienione :) Oby Messi w Copa America pokazał to co pokazuje w Barcelonie i zamknie dzioby wszystkim wątpiącym w jego umiejętności ludziom!
0
dokładnie, powinno byc napisane 2 asysty i gol :).
0
"Ponadto wygrałem najważniejszy tytuł - jestem ojcem małej dziewczynki. Trudno będzie powtórzyć to w kolejnym sezonie, będziemy jednak próbować".
Hm.. no to życzę mu powodzenia, niech urodzi mu się chłopak, może za 20 lat będzie mały Iniesta w pierwszej drużynie Barcelony ;-)
0
Witaj!:D
0
czekam na oficjalne info w sprawie Sancheza :)
0
oby w przyszłym sezonie żadna kontuzja go nie dotknęła. Bez Tarzana obrona Barcy troszkę kuleje :)
0
ma temperament, to jeszcze młody chłopak. Będą z niego ludzie :)
0
imonkey ogarnij ;] rafal7 napisał czystą prawdę ;) Real grał brutalnie, ale nasi trochę przesadzali z symulowaniem. Najbardziej Sergio. Ale finał wszystko zrekompensował :)
0
hipokryta.. Pepe też pewnie jestem wzorem do naśladowania kopiąc leżącego piłkarza bez żadnego powodu. ;]
0
zobaczymy co Dinacz Clue napisze :D
0
MaPet
To jest zupełnie inna sprawa. Ci piłkarze odchodzili z Arsenalu będąc dojrzałymi piłkarzami, którzy szukali nowych wrażeń i tytułów.
A jedyną osobą, która robi wodę z mózgu Fabregasowi jest Wasz boss Wenger. A biedny, bezjajeczny Cesc nie umie się mu przeciwstawic.
0
@Pawelka
w 100% się z Tobą zgadzam! :)