0

Bingoo troluje od jakiegoś czasu, więc nie zwracajcie na niego uwagi :)

0

co Wy się tak tą Malagą przejmujecie. Pościągają paru dobrych graczy i co? Liczy się kolektyw. Real jest tu doskonałym przykładem. Nazwiska nie wygrywają, tylko gra zespołowa.

0

krzysiek723

ręce opadają jak czytam Twoje posty. Od prostopadłych piłek jest Xavi i Iniesta. Pedro zasuwa jak wół, ale dla takich znawców futbolu jak Ty jest to niewidoczne. ;)

0

wie ktoś ile Pedro zarabia rocznie?

0

Bingoo, co masz na myśli pisząc 'CESC DAY' ;>?

0

za dużo indywidualności i tyle.

0

Milan jest zobowiązany do kupna Ibry. A co do ceny to 8 mln to chyba za mało. Jeżeli za kołka Carola płaci się 40 mln, za Sancheza chcą 50mln to Jeffren spokojnie za 15 mln powinien pójśc. Wszyscy się bawią w wysokie ceny tylko Barca oddaje piłkarzy za grosze. Caceres za 3mln to jakieś nieporozumienie..

0

@DinaczClue

wiesz, że przed 'bo' i 'a' stawia się przecinek?

0

a Ty kamil9040 co tak hejtujesz cały czas.. Jedź do Argentyny i weź to wszystko napraw. A o Messiego się nie martw, ma 24 lata i pewnie na dwóch Mundialach jeszcze wystąpi ;]

0

widzę, że młody z braci Dos Santosów idzie w ślady brata i miesza równo. Ładnie się bawią;]

0

czy Wy naprawdę myślicie, że Cesc będzie tylko rezerwowym? A czy my musimy grac ciągle jednym składem? Ferguson przez ile tam meczów grał ciągle innym składem zmieniając 2-3 zawodników. Ogarnijcie, sezon jest długi..

0

wolandeath

marna prowokacja ;] a jeśli pisałeś to serio to współczuję ludziom, którzy muszą przebywac w Twoim towarzystwie :)

0

Armandi

mówię o Realu, ponieważ walka o tytuł Mistrza Kraju znowu będzie się odbywac między Barceloną i Realem zapewne. Liga Mistrzów to już inna sprawa ; ) Real w tym roku będzie groźny jak nigdy ;]

0

a Real dokonał kolejnego transferu. Jeśli Rosell nadal będzie tak szczypał to ławeczka będzie trochę przykrótka ;]

0

właśnie też mi się wydaje, że U-21 :)

0

wszyscy w Madrycie są tego świadomi, tylko nie wypada im o tym mówic. A że Gago na 90% odejdzie to może śmiało o tym mówic ;)

0

i właśnie Amerykanie tak się znają na piłce. Wrzucili do tej jedenastki piłkarzy za nazwiska. Casillas się nie wyróżniał, a Pique chyba ze względu na to, że jest z Shakirą tam się znalazł. Ten sezon mu nie wyszedł, dopiero pod koniec zaczął grac swoje. Schweinsteiger to wielkie nieporozumienie. Ale cieszy, że Barca zdominowała :)

0

Ah ten Pele.. nastrzelał tyle bramek ogórkom.. Wtedy wyniki było po 10:0. Nie przybył do Europy więc dla mnie nie jest najlepszym piłkarzem w historii :)

0

O, i już zmienione :) Oby Messi w Copa America pokazał to co pokazuje w Barcelonie i zamknie dzioby wszystkim wątpiącym w jego umiejętności ludziom!

0

dokładnie, powinno byc napisane 2 asysty i gol :).

0

"Ponadto wygrałem najważniejszy tytuł - jestem ojcem małej dziewczynki. Trudno będzie powtórzyć to w kolejnym sezonie, będziemy jednak próbować".

Hm.. no to życzę mu powodzenia, niech urodzi mu się chłopak, może za 20 lat będzie mały Iniesta w pierwszej drużynie Barcelony ;-)

0

Witaj!:D

0

czekam na oficjalne info w sprawie Sancheza :)

0

oby w przyszłym sezonie żadna kontuzja go nie dotknęła. Bez Tarzana obrona Barcy troszkę kuleje :)

0

ma temperament, to jeszcze młody chłopak. Będą z niego ludzie :)

0

imonkey ogarnij ;] rafal7 napisał czystą prawdę ;) Real grał brutalnie, ale nasi trochę przesadzali z symulowaniem. Najbardziej Sergio. Ale finał wszystko zrekompensował :)

0

hipokryta.. Pepe też pewnie jestem wzorem do naśladowania kopiąc leżącego piłkarza bez żadnego powodu. ;]

0

zobaczymy co Dinacz Clue napisze :D

0

MaPet

To jest zupełnie inna sprawa. Ci piłkarze odchodzili z Arsenalu będąc dojrzałymi piłkarzami, którzy szukali nowych wrażeń i tytułów.

A jedyną osobą, która robi wodę z mózgu Fabregasowi jest Wasz boss Wenger. A biedny, bezjajeczny Cesc nie umie się mu przeciwstawic.

0

@Pawelka

w 100% się z Tobą zgadzam! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?