gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale informacja dotyczy FC Barcelony, więc normalne, że taki news znalazł się na stronie związanej z FC Barceloną.
1
Ale co próbował? Ile on dostał szans na pokazanie się? Gdy wchodzil z ławki w większości prezentował się co najmniej zadowalajaco. Niech siedzi w BVB i cieszy się grą, za Valdka dużo nie pogra.
1
Mam xz2 i szczerze polecam. Na pewno jest tańszy od s9, procesor jeden z najszybszych jak nie najszybszy obecnie, wszystko chodzi mega płynnie. Wygląd, kwestia gustu, mnie te bezramkowce się nie podobają, więc Sony mi pasuje, plecy ma trochę wypukłe przez co bardzo dobrze leży w dłoni i jest ciężki przez co wydaje się solidny. Pozdrawiam
0
Kler jeszcze będzie długo grany, dla mnie wybór byłby prosty :p
0
To od tego ciągłego przepuszczania piłki :P
1
Bodyguard Zawodowiec dobra komedia :)
0
ja oglądam na ncplusgo i wszystko działa :)
0
Panowie i Panie, szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego z tanimi telefonami. Mianowicie poszukuję Huawei'a P9 lite w dobrej cenie. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź :)
3
Nike powinno zerknąć na projekty robione przez fanów, skoro sami nie mają pojęcia jak dobrze zaprojektować trykoty..
0
Meteo.pl - zazwyczaj się sprawdza :) szczególnie opady
8
10 lat minęło, a u Busquetsa z nogami jak u Franca Smudy - bez zmian :P
9
Niech już się kończy ta przerwa reprezentacyjna i niech już wjeżdża ten maraton :D
7
Tak w ogóle to nie robimy spacji przed znakami interpunkcyjnymi (moje ego w tym momencie rośnie) :D
39
Neymar płakał jak się sprzedawał niczym Mirek handlarz xd
56
Żałosne? Nie wydaje mi się. Zrezygnował z dwa razy większej kasy na rzecz zostania w Barcelonie. A podwyżkę dostanie, ale na pewno nie podwoją mu wynagrodzenia. Ciekawe jak Ty byś postąpił jakby konkurencyjna firma dawała Ci dwa razy tyle :) zostałbyś i chciał lekką podwyżkę czy uciekł jak najszybciej do drugiego pracodawcy. Pozdrawiam
2
Chyba ktoś tu się jeszcze nie obudził :)
1
Refren piosenki Kasabian - Fire ;)
1
Ivan, dzwoń do Lewego, może ogarnie coś bezglutenowego po taniości od Ani :)
3
Tu jest napisane w euro mój kolego :)
0
A Ter Stegena nie lubimy?
30
Suarez to taki koleś z orlika, który na wszystkich drze mordę podczas gierki, a sam wszystko partaczy. Przyznajcie, że znacie kogoś takiego :P
Edit: wpisujcie imiona/ksywy xd
1
Kiedyś wydając 25 mln mogłeś kupić Ronaldinho, teraz za tę samą kwotę masz połowę Gomesa. A co do artykułu to również uważam, że to może wyjść tylko na dobre i nie jest to wg. mnie artykuł na złagodzenie bólu tylnej części ciała. Fakt, była to okazja cenowa, ale naprawdę wzmocnień w pierwszej kolejności powinniśmy szukać w linii pomocy. Pozdrawiam, czekając na mecz Urugwaju z Egiptem :) -
1
To zapewne był michal_20, rowerzysta z LaRambli :D
2
No tego to się nie spodziewałem. Brawo za decyzję!
4
https://pbs.twimg.com/media/DZuBWGMXUAURrn3.jpg
Nasz Puyol obrony! Dzięki dziku, że jeszcze trochę z nami pobędziesz! :)
0
A najlepsze jest to, że w Płocku (tam gdzie znajduje się Orlen) ceny paliw są najwyższe w Polsce (o ironio!), gdzie teoretycznie koszty transportu są znikome, ale mają monopol i nas dymają. Całe szczęście, że tam pracuje i mam chociaż lekką zniżkę 15gr na litrze, ale co to jest..
50
Mam nadzieję, że szejk będzie tak stanowczy jak w przypadku Verattiego i nie puści Neymara. Niech się kisi w tym PSG.
16
Niby mecz o pietruszkę, ale mam nadzieję, że piłkarze Barcy wyjdą na to spotkanie mega zmotywowani, by udowodnić, że to co się stało w Rzymie to tylko nieprzyjemna pomyłka. Vamos i czekamy na niedzielę! :)
1
Dopiero teraz zobaczyłem jaką głupotę napisałem XD to wszystko przez emocje :)
3
Takie pytania kieruje się na LaRamble :)