2

@kuba1308VeB @domin682 @Yoshi94 @Transu96 @capoN @jachuu9 @tbas @AboveYou @marek1262 @xPiter. Dzięki Wam bardzo za życzenia i za niektóre szydercze komentarze :D mam nadzieję, że moja żona nie zmieni się o 180 stopni i będzie dalej taka cudowna! :) Wesele się udało, wszystko wyszło po naszej myśli. Jeszcze raz dzięki! :)

161

Kochani, dziś żenię się z wybranką mego serca. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze. Pozdrawiam i życzę miłej soboty!

0

@messix7 przed chwilą widziałem post na IG, że Neymar wypada z Copa America. Odnowienie kontuzji.

0

@Colon podobno wtedy jakiś chłop dziewkę z czworaków zbrzuchacił, a tak to nudy

1

@kordyl1010 oby jak najszybciej!

0

No tego to żem się nie spodziewoł xd

2

@Michaelo20000 zabierz ją na basen, przynajmniej nic nie ukryje pod makijażem :P 

0

Myślę, że niestety noga do amuptacji. Ale skonsultuj to jeszcze z kimś, bo ja się nie znam.

0

Było, osobiście wrzucałem xd

28

https://img.footroll.pl/files/Daniel-%20Footlol/__post_footlol_full/trolls.jpg

Takie koszulki powinny być w przyszłym sezonie w LM :D

1

Nie zapominaj o przykucaniu naszego trenera i przeszywającym wzroku :D

0

jak na lato :v

0

I taka właśnie jest różnica między odpadnięciem Barcy i Ajaxu. Jedni przegrali, drudzy zostali pokonani.

9

Z tego co kojarzę to Robertinho pisał, że nie będzie aplikacji. Zgadzam się z przedmówcą, strona idealnie śmiga na telefonie, więc chyba nie ma sensu tworzyć apki.

11

"Bez Leo aktualna Barcelona nie mogłaby nawet marzyć o końcowym zwycięstwie." Bez Leo to zapewne byśmy skończyli gdzieś w 1/4 LM i na 2-3 miejscu w rozgrywkach ligowych. Niestety.

0

Myślałem, że to tylko zły sen.. Ale niestety to jednak rzeczywistość. Chodzę ze spuszczoną głową, jak nasze gwiazdy wczoraj. Życzę wszystkim miłego dnia, choć wiem, że taki nie będzie.

1

Dla mnie to też jest paranoja, tak nas kochają, że aż mnie tyłek boli..

0

Mówili w TVN w faktach sportowych :D

0

Latem to go pewnie już nie będzie w Barcelonie

1

A ja zaś czytałem, że ta historia jest wyssana z palca i ktoś, kto się na tym zna, sprostowal całą informację. Ale niestety nie mogę tego odnaleźć.

2

Mistrzostwo. Mnie szczególnie podobają się te wejścia gitarowe w drugiej części utworu :)

0

Poratuje ktoś linkiem na pw? Z góry dzięki

0

Poranek kojota zawsze na propsie :D

8

Cieszę się, że się ze mną zgadzasz

17

Te wszystkie mistrzostwa ligowe to głównie zasługa tego małego kosmity. Lecisz Leo po 12, 13.. tytuł!

5

Zaraz po Karymie najlepsza 9tka świata :D

71

Sandro, domagaj się jak najwyższego odszkodowania!

2

Całe szczęście, że oglądam sobie na angielskim streamie i z tym polsatowskim shitem nie muszę się męczyć :)

0

Drake przynosi pecha :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?