gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kuba1308VeB @domin682 @Yoshi94 @Transu96 @capoN @jachuu9 @tbas @AboveYou @marek1262 @xPiter. Dzięki Wam bardzo za życzenia i za niektóre szydercze komentarze :D mam nadzieję, że moja żona nie zmieni się o 180 stopni i będzie dalej taka cudowna! :) Wesele się udało, wszystko wyszło po naszej myśli. Jeszcze raz dzięki! :)
161
Kochani, dziś żenię się z wybranką mego serca. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze. Pozdrawiam i życzę miłej soboty!
0
@messix7 przed chwilą widziałem post na IG, że Neymar wypada z Copa America. Odnowienie kontuzji.
0
@Colon podobno wtedy jakiś chłop dziewkę z czworaków zbrzuchacił, a tak to nudy
1
@kordyl1010 oby jak najszybciej!
0
No tego to żem się nie spodziewoł xd
2
@Michaelo20000 zabierz ją na basen, przynajmniej nic nie ukryje pod makijażem :P
0
Myślę, że niestety noga do amuptacji. Ale skonsultuj to jeszcze z kimś, bo ja się nie znam.
0
Było, osobiście wrzucałem xd
28
https://img.footroll.pl/files/Daniel-%20Footlol/__post_footlol_full/trolls.jpg
Takie koszulki powinny być w przyszłym sezonie w LM :D
1
Nie zapominaj o przykucaniu naszego trenera i przeszywającym wzroku :D
0
jak na lato :v
0
I taka właśnie jest różnica między odpadnięciem Barcy i Ajaxu. Jedni przegrali, drudzy zostali pokonani.
9
Z tego co kojarzę to Robertinho pisał, że nie będzie aplikacji. Zgadzam się z przedmówcą, strona idealnie śmiga na telefonie, więc chyba nie ma sensu tworzyć apki.
11
"Bez Leo aktualna Barcelona nie mogłaby nawet marzyć o końcowym zwycięstwie." Bez Leo to zapewne byśmy skończyli gdzieś w 1/4 LM i na 2-3 miejscu w rozgrywkach ligowych. Niestety.
0
Myślałem, że to tylko zły sen.. Ale niestety to jednak rzeczywistość. Chodzę ze spuszczoną głową, jak nasze gwiazdy wczoraj. Życzę wszystkim miłego dnia, choć wiem, że taki nie będzie.
1
Dla mnie to też jest paranoja, tak nas kochają, że aż mnie tyłek boli..
0
Mówili w TVN w faktach sportowych :D
0
Latem to go pewnie już nie będzie w Barcelonie
1
A ja zaś czytałem, że ta historia jest wyssana z palca i ktoś, kto się na tym zna, sprostowal całą informację. Ale niestety nie mogę tego odnaleźć.
2
Mistrzostwo. Mnie szczególnie podobają się te wejścia gitarowe w drugiej części utworu :)
0
Poratuje ktoś linkiem na pw? Z góry dzięki
0
Poranek kojota zawsze na propsie :D
8
Cieszę się, że się ze mną zgadzasz
17
Te wszystkie mistrzostwa ligowe to głównie zasługa tego małego kosmity. Lecisz Leo po 12, 13.. tytuł!
5
Zaraz po Karymie najlepsza 9tka świata :D
71
Sandro, domagaj się jak najwyższego odszkodowania!
5
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/56737205_453206511917272_2547405464727977984_n.png?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=cbf1ba9f47c5c5f26ef1a1c590f540d4&oe=5D2ED610
I jeszcze ta akcja z koszulką, Smalling przegryw dwumeczu :)
2
Całe szczęście, że oglądam sobie na angielskim streamie i z tym polsatowskim shitem nie muszę się męczyć :)
0
Drake przynosi pecha :)