1

@Buba13 nie, szedł z rodzinką. Na pewno chce trochę odpocząć :)

6

Jadę sobie przed chwilą uliczkami Juraty rowerem, słyszę głos, coś mi mówi. Patrzę, a tu Dariusz Szpakowski sobie idzie. Wysoki, szczupły chłop.

0

@xofcbxo cytując klasyka "life in plastic, its fantastic" :D

0

@asterix78 bo generalnie od centrum do plaży jest około kilometra, ale droga biegnie przez park krajobrazowy :) z kwaterami nie mam rozeznania, bo jeżdżę na swoją działkę, ale jeśli chodzi o jedzenie to tylko do restauracji Maria koło kościoła :)

1

@kerouac kolego, odwiedź Białogórę, jeżdżę tam od 13 lat. Bardzo mała miejscowość, mało ludzi, a plaża jedna z najszerszych nad Bałtykiem. Piasek jak mąka. Szczerze polecam :)

0

@bialagora a juz myślałem, że twój nick to Białogóra, nazwa mojej ukochanej nadmorskiej miejscowości ;d

1

@Odesseiron dobrze, że nie eksplodowało, bo biedny byłby Twój tyłek :p

114

Z okazji rocznicy dołączenia Ronaldinho do FC Barcelony jestem bardzo ciekaw, ilu z Was pokochało Barcę dzięki temu wiecznie uśmiechniętemu brazyliczyjkowi. Zostawcie jakiś ślad po sobie! :) Ronnie, dzięki za wszystko!

1

@jedrek7000 też przez to przechodziłem. Trzymaj się byku!

0

@kamilo0066 zgłaszam to do prokuratury!

0

@kamzar piękne bramki, ciężko się zdecydować na tę najladniejszą :)
@zadafcb no nie są, ale myślę, że część z nich będzie w tych oficjalnych nominacjach.

1

@pyku91 zarzuć sobie Abelarda, na yt ma takie godzinne wystąpienia, nie zawiedziesz się :)

1

@MarcinVeB4 mogłeś zrobić 15 znaków zapytania :)

0

@arcziFCB to mam nadzieję, że prędzej czy poźniej do mnie też paczka dojdzie. Dzieki za info :)

0

@Suzu na pewno :) całe szczęście, zamówiłem za pobraniem, ale nie spodziewałem się, że taki będzie czas oczekiwania na finalizację.

21

Szkoda, że wszyscy piszemy, że to przyszły kapitan. On już w tej chwili powinien pełnić rolę minimum 3 kapitana. Wkurza mnie ta hierarchia, że Sergi Roberto czy Busquets są kapitanami, tylko ze względu na to, że są wychowankami..

0

Zamawiał ktoś coś ostatnio ze stronki adidasa? Zamówiłem buty i od tygodnia zero info, cały czas jest komunikat, że przesyłka czeka na wysyłkę. Nikt nie odpisuje na maila, a telefonicznie to nie ma opcji żeby się dodzwonić.

1

@Tom0VeB nie będzie mógł osobiście powitać Antka na La Rambli :/

11

@Terminatorexi12 a i tak większość bezmózgich krzykaczy woła UEFAlona, a o tym meczu jakoś wszyscy zapomnieli.

0

@Leoo94 użytkuję od prawie dwóch lat i na tę chwilę nie mam co narzekać. Mam założony licznik oddzielnie na pompę i przez cały rok kalendarzowy pompa zużyła kwh za jakieś 2800 zł. Na grzanie domu w zimę, podgrzewanie wody użytkowej oraz chłodzenie latem. Porównywałem wśród znajomych i podobnie wydają na ekogroszek/gaz ziemny/gaz płynny. Z tym, że nie mogą sobie chłodzić domu w gorące lata, no chyba, że klimę założą.

0

@Commando w skrócie: podgrzewa wodę, w zimę grzeje, w lato chłodzi :P @Leoo94 duży i nieduży, z dotacją z WFOŚiGW całość kosztowała 18 tysięcy. Do tego oczywiście rekuperacja musi być i w przyszłości będzie fotowoltaika :p

5

A ja dziś cały dzień przesiedzialem w domu chłodzonym pompą ciepła, w temperaturce 24 stopni :D dla wszystkich tych, którzy kiedyś będą się budować, bierzcie pompę ciepła :)

0

@Rewolucja123 to co robi pies moich teściów, czyli kotłuje poduszkę :D poziom IQ pewnie też mają podobny

0

@Vhaeraun a co Ci panowie z tą butelką robią, że takie oburzenie? Pytam, bo ja nie trafiłem na tę reklamę

1

@Robert1603 zwłaszcza hazard, który w dzieciństwie pięknie był ubrany w cały strój Barcy :D

0

@Andi18 ponad tydzień temu miałem swoje wesele i na stołach był Bocian Biały. Dobra, polska wódka, z wąska szyjka, z której dobrze się polewa. Cena w hurcie pewnie koło 22 zl za pół litra, ja brałem od znajomego za 21 zł. Wszystkim weselnikom smakowała :D

1

@SeeleyBooth zdobycie biletów na jego koncert graniczyło z cudem, bilety rozchodziły się w minutę. Ale naprawdę warto :)

2

@SeeleyBooth mi bardzo podeszła cała płyta. Wielkim plusem jest to, że jest po polsku. A wykonanie tego utworu przez Dawida na koncercie to arcydzieło.

2

@kokodzambo13 @daro22 @kkbarca @cinek090 Dzięki Wam bardzo za życzenia i za niektóre szydercze komentarze :D mam nadzieję, że moja żona nie zmieni się o 180 stopni i będzie dalej taka cudowna! :) Wesele się udało, wszystko wyszło po naszej myśli. Jeszcze raz dzięki! :)

PS. Tylko 10 użytkowników można oznaczyć, dlatego kolejny komentarz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?